#olx Kilka razy edytowałem ogłoszenia, teraz juz siedzi w oczekujących od kilku godzin. Czy to mozliwe, że z tego powodu tak długo trwa weryfikacja? Ogłoszenie wystawione i opłacony pakiet z promowaniem, a oni mi ukrywają produkt bo pewnie mysla, ze jakims botem jestem.
@sonklabart: nie wiadomo, za moje płatne ogłoszenia które też siedziały chwilę w oczekującym nie zwrócili kasy, co lepsze jak serwery padły na 2h napisałem do supportu żeby przedłużyli mi czas ogłoszenia to oni odpisali że wszystko im działało...
Po jakim czasie w aplikacji pojawi się info o popełnionym wykroczeniu? Przejazd na red light na czerwonym świetle (popdobno uruchamia się kilka sekund po zapaleniu ale nie wiem czy udało się zdążyć). #mobywatel #punktykarne #mandat #pytanie
#motocykle Hej Mirasy, zapomniałem o wykupieniu OC na motocykl. Czy kara nakładana jest zawsze czy istnieje prawdopodbieństwo, że nie przyjdzie wezwanie? Polisa była do 24 lipca, dzisiaj mi sie o tym przypomniało :(
@sonklabart: jezeli polise wykupił poprzedni właściciel to wtedy się nie przedłużyła automatycznie, nawet jeżeli przepisałes ja na siebie. Sam tak dostałem karę, bo myślałem że przedłuża się automatycznie. Bądź również pewien, że jeżeli polisa nie przedłużyla się automatycznie to na pewno dostaniesz karę do zapłaty i to dosyć szybko.
#motocykle #garmin Hej Mirasy, jak wpływa na was jazda na motocyklu? Czasem jeżdżę w zegarku Garmina i zawsze podczas jazdy na moto, czy to jadę sobie spokojnie czy cisnę na torze to mam poziom stresu wywalony w kosmos. Zawsze po jakiejś długiej jezdzie mam też nieregeneracyjny sen. Zastanawiam się czy to normalne czy nie
#motocykle Buty z Gore-Texem czy bez? Ogólnie to nie jeżdżę w deszczu, chyba że złapie na trasie. Znajomi z moto polecają, żeby brać z ale akurat znalazłem model, który mi się podoba ale nie ma gore-texu i się zastanawiam, bo cena jest dość wysoka.
#motocykle Szukam czegoś w teren. warunkiem koniecznym jest homologacja i możliwość jeżdżenia na prawo jazdy kat B. Mam w okolicy Yamahę WR125R. Wygląda bardzo fajnie i cena też jest dobra, bo planowany budżet to 10-15 tys. Może jeszcze macie jakieś propozycje?
#motocykle Cześć Mirki. Jakie macie doświadczenie ze szkoleniami motocyklowymi? Ogólnie to uważam, że każda inwestycja w edukację i w siebie jest dobra dlatego mam teraz jobla na punkcie szlifowania swoich umiejętności pod okiem instruktorów. Braliście udział w jakimś i możecie coś polecić?
@sonklabart: ODTJ Lublin, motosekcja co roku organizuje darmowe, może w tym też. Trzeba mieć farta żeby się załapać ale mocno polecam, poprawiłem sporo rzeczy bo w sumie to nie umiałem jeździć xD
Aktualizuję swoje CV i zastanawiam się czy wpisywać pracę, w której byłam przez 3 miesiące.
Sytuacja wygląda tak: rok czasu pracowałam w korpo i zaczęłam szukać nowej pracy. Byłam w dwóch rekrutacjach, ale jedna z firm odezwała się pierwsza. Po przepracowanym miesiącu odezwała się z drugiej rekrutacji z lepszą ofertą, więc w tej pierwszej nie przedłużałam okresu próbnego i po 3 miesiącach poszłam
@sonklabart: ja wpisałem prace w ktorej byłem 1.5 miesiaca po tym jak zakonczylem 7 letnią. Wypisałem plusy i zebrane tam doświadczenie xD i za moment znalazłem nową, niedługo miną 2 lata. Na rozmowach staram się nie psioczyć na poprzednie, nie było chyba u mnie rozmowy po której bym nie miał propozycji pracy. (✌゚∀゚)☞
#pracbaza #depresja #samotnosc #fobiaspoleczna Ponawiam post, ale trochę w innym charakterze. Od 3 lat pracuję zdalnie. Ma to swoje plusy i minusy, ale zauważyłam że zupełnie zdziczałam i nie wychodzę z domu. Nie to, że jakoś mi to przeszkadzało ale chyba teraz czara goryczy się przelała i podejrzewam, że nabawiłam się fobii społecznej. Jakiś czas temu zostałam zaproszona na majówkę. Nie miałam planów i
@sonklabart: Mam podobnie, ze spotkaniami "sam na sam" nie mam problemu, ale kiedy jest więcej osób, ba, wystarczy, że do mnie i znajomego ma dołączyć jedna osoba, której nie znam, to odmawiam. Tyle że zawsze byłam spierdoksem i już się przyzwyczaiłam xD Może przejdź się do psychologa, bo chyba ciężko tutaj coś doradzić oprócz przełamywania się i spotykania z ludźmi, ale jeśli faktycznie masz fobię, to tak się nie da
@sonklabart mam podobnie, ale z innych przyczyn. Nie jestem z natury towarzyski i po prostu nie lubię siedzieć w grupie. Nie stresuje mnie to, nie boję się, nie ma fobii, po prostu nie lubię. Jak mnie okoliczności zmuszają, to nie mam problemu poza tym, że wolałbym robić coś innego xd Ale nigdy nie żałowałem tego. Wolałbym pracować i to za darmo niż siedzieć tydzień z jakąś grupą xd
@sonklabart: Stary sv to najbardziej miękki zwierzeniowo motocykl z tych które wymieniłeś. Musisz wymienić jej sprężyny z przodu i z tyłu na cieńszy (drut. ma być cieńszy w sprężynie o 1,5mm)
#bieganie do osób biegających w takich temperaturach jak teraz (2-6 stopni) - jak się ubieracie? Przez te kilka ostatnich ciepłych dni wróciłem znowu po przerwie ale niskie temperatury nie zachęcają do wychodzenia na dwór. plan mam taki legginsy i na do spodenki na góre podkoszulek termoaktywny i na to bluza dresowa
@jozef-dzierzynski: Tak jak mówią - zasada +10 stopni. Ogólnie to lepiej mi się biega w tych temperaturach 0-10 niż 10-20. Już w te ostatnie ładne dni za ciepło mi było ( ͡°͜ʖ͡°)
#motocykle Czy ktoś ogarniał podłączenie ładowarki USB do motocykla? Mój moto nie ma gniazda USB a przydałoby mi się stałe zasilanie telefonu do nawigacji. Ma to ogólnie sens czy prędzej się motocykl spali?
#bieganie Mija 5 miesiąc moich regularnych treningów biegowych i od stycznia zauważam mniejszy progres, a nawet czuję że jest gorzej. Najbardziej zauważam, że skacze mi tętno w 2 strefie podczas easy runów. Może jest to spowodowane cieplejszą pogodą ostatnio, ale muszę biec wolniej lub nawet przechodzić do marszu żeby nie wejść w 3 strefę. Dodatkowo Garmin mówi, że VO2max mi spadło o 3 punkty od stycznia. Obecnie plan przygotowań do
#motocykle #tyrystyka #yamaha #arabiasaudyjska Obserwuje od jakiegoś czasu wyprawę motocyklową tej babeczki, ale tak pięknych i bajkowych widoków jak w tym materiale to jeszcze nie było. Najlepsze zaczyna się od 10:25
@stigmatic: Podróże zajebiste, ale zastanawia mnie inna kwestia. Jej kanał ma ponad 2 miliony subskrypcji, każdy filmik około miliona wyświetleń a jak wchodzę w sekcje komentarzy to mam wrażenie, że połowa napisana jest przez jakieś boty AI xd