#programista15k #programista50k wykopki ale wy wiecie że te 100k które pan lekarz "zarabia" na fikcyjnej pracy to z waszych podatków, j*bie was na hajs a wy za grosze u janusza na niego tyracie? Moje skromne kodojebcze 50k to w 100% zagraniczny kapitał, sprowadzony przeze mnie do kraju, dzięki któremu janusz ma z czego wam zapłacić za pracę, a kreatywny pan lekarz i inne cwaniaczki przy państwowym korycie z
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@makolem: Dokładnie tak. IT jest w tym momencie jednym z lepszych towarów eksportowych naszego kraju. Można jeszcze do tego dorzucić miliony ludzi pracujących w Niemczech, Holandii, Szwajcarii itp., które zwożą tutaj walizki pieniędzy, tylko po to żeby Pan budowlaniec mógł dalej kosić 30k PLN/msc swojej roboty xDD
  • Odpowiedz
@makolem: tak, kryzys w IT (jeśli faktycznie będzie) przełoży się na kryzys w całym społeczeństwie. Ale tego wykopki nie rozumieją, grunt żeby pluć na każdego kto ma lepiej.
  • Odpowiedz
Czy wiecie, że Whatsapp ma algorytm do "wykrywania spamu" i blokowania go? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Ja się dowiedziałem wczoraj. Wysłałem 1 (słownie: jedną) wiadomość na numer zagraniczny o treści picrel - do właściciela sklepu/komisu czy jak to nazwać z częściami samochodowymi z drugiej ręki.
Jakie było moje zdziwienie jak wylogowało mnie z
MgrMarecki - Czy wiecie, że Whatsapp ma algorytm do "wykrywania spamu" i blokowania g...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@damch: ciekawe ktory programista zarobi 700pln za 10 min wypelniania papierow i zmierzenia cisnienia. jak bylem ostatni raz to nawet tych 10 nie siedziałem, lekarz prawie usypiał z nudów, kolejka k---a na całe piętro, ten przyszedł spozniony godzine, pewnie i tak miał zapłacone xD posiedział 8, zainkwasował 5k pln i wyszedł hehe
peoplearestrange - @damch: ciekawe ktory programista zarobi 700pln za 10 min wypelnia...

źródło: bieda lekarzy

Pobierz
  • Odpowiedz
To przez programistów lekarze tak odlecieli z zarobkami. W------i się, że jak to oni mają zarabiać jak klepacze lub nawet gorzej? Programista 15k a nic nie robi no to lekarz 100k minimum bo inaczej nawet recepty nie przepisze. Całe zło tego świata jest przez programistów. #programista15k #lekarz100k #informatyka #medycyna
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FedoraTyrone: pamiętam jak kiedyś programiści się obnosili jacy to oni nie są zawodem premium a dzisiaj pan programista ma status tylko niewiele wyższy od robola w fabryce + tak samo można go zastąpić Hindusem i to zdalnie, beka XD
  • Odpowiedz
g---o xD możesz założyć ale jako odnośnik do Cv wiecie co daje ściemnianie w cv

Dopisanie fejk exp i

Nauka tych g---o pytań i tyle xD


@elofrytki: Niestety, tak wyglądają rekrutacje. Nieważne doświadczenie. Trzeba się wyuczyć pytań. A potem i tak wsadzą cię do poprawy błędów po innych i tego bym chciał uniknąć. W obecnej firmie już miałem taką rolę, gdzie czułęm się odpowiedzialny za projekt, to wszystko szlag trafił
  • Odpowiedz
@perfumowyswir: Normictwo się dorwało do internetu i go rozwaliło? STARE, ZNAŁEM

ja w życiu za nic nie płaciłem tylko torrenty. Albo se wziąłem w inny sposób, a Normictwo przylazlo I za wszystko płacą, no to są dymani
  • Odpowiedz
No przecież ściśle limitowane zawody, czy te na utrzymaniu publicznym mają podawane widełki zarobków albo maksymalne ceny.
Np. policja - jasno określone przedziały z dodatkami. Czy notariusz - niby prywatne biura, ale też prawny limit stawek.
@Nighthuntero:
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: bo informatyk w budżetówce w default city ma ósemkę na łapę, a lekmed specjalizacja z prykania starej baby - w powiatowym pierdziszewie - osiemdziesiątkę (czyli gdzieś z 2 razy tyle ile jego kolega po neurochirurgi z doktoratem w monachium).





mam nadzieję że pomogłem.
  • Odpowiedz
moze jakis bezrobotny, np gejewski, chce sie zaangazowac? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://x.com/MokebeGluszak/status/2068321442676998277/photo/1

swoja droga to wyglada ze mamy nowego rekordziste, ktory jeszcze nie dotarl do opinii publicznej xD

#programista15k #programowanie #pracait #konowalposting #medycyna #lekarz100k #lekarz #lekarski
DasUngeheuervon_Danzig - moze jakis bezrobotny, np gejewski, chce sie zaangazowac? ( ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie obliczyłem moje miesięczne wydatki i wyglądają następująco:
12 000 zł – leasing za Porsche Cayenne
8000 zł – rata za apartament w prestiżowej lokalizacji
2500 zł – czynsz, media i ochrona
6000 zł – catering dietetyczny i luksusowe restauracje
4000 zł – markowe ciuchy i medycyna estetyczna
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DalaCiLama:

niedawno lekarz urolog wsadziła mi palec w dupę, i za to kasuje jeszcze 100 koła masakra


To skandal, na Grinderze znalazłbyś Mirków co za darmo by sprawdzili a nawet by doplacili :/ czysty (hehe) profit. I na mieszkanko by człowiek odłożył. To jest myśl dla spadkowiczy myślę do przemyślenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#rozdajo - kebsik + smartfony w MEGA cenach.

TLDR
Nowe smartfony do odbioru w salonie kilkaset zł taniej.
Xiaomi 17t 5g 12/512 za 2699 zamiast 3399 (z hulajnoga/odkurzaczem o wartości 1599 zł gratis).
Motorola Razr 60 5g za 1350 zamiast 2000.
lubie_placki777 - #rozdajo - kebsik + smartfony w MEGA cenach.

TLDR
Nowe smartfony d...

źródło: 1000030887

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak programista ma żonę i dzieci to c--j nie programista. Jeśli tylko będzie rekrutacja to szukam jakiegoś co siedzi cały czas w piwnicy, bo będę miał pewność że kod to on nawet w głowie kompiluje i uruchamia.


#programowanie #programista15k
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach