Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: 1000079122
Pobierz@RicoElectrico: jestem mocno przygnębiony z tego powodu. Na dodatek nie ma dokąd uciekać, te 15 lat temu chociaż można było pojechać zarobić w euro w prostej pracy. Teraz jest dramat.
- 109
#programista15k #programista50k wykopki ale wy wiecie że te 100k które pan lekarz "zarabia" na fikcyjnej pracy to z waszych podatków, j*bie was na hajs a wy za grosze u janusza na niego tyracie? Moje skromne kodojebcze 50k to w 100% zagraniczny kapitał, sprowadzony przeze mnie do kraju, dzięki któremu janusz ma z czego wam zapłacić za pracę, a kreatywny pan lekarz i inne cwaniaczki przy państwowym korycie z
@makolem: Dokładnie tak. IT jest w tym momencie jednym z lepszych towarów eksportowych naszego kraju. Można jeszcze do tego dorzucić miliony ludzi pracujących w Niemczech, Holandii, Szwajcarii itp., które zwożą tutaj walizki pieniędzy, tylko po to żeby Pan budowlaniec mógł dalej kosić 30k PLN/msc swojej roboty xDD
@makolem: tak, kryzys w IT (jeśli faktycznie będzie) przełoży się na kryzys w całym społeczeństwie. Ale tego wykopki nie rozumieją, grunt żeby pluć na każdego kto ma lepiej.
Czy wiecie, że Whatsapp ma algorytm do "wykrywania spamu" i blokowania go? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Ja się dowiedziałem wczoraj. Wysłałem 1 (słownie: jedną) wiadomość na numer zagraniczny o treści picrel - do właściciela sklepu/komisu czy jak to nazwać z częściami samochodowymi z drugiej ręki.
Jakie było moje zdziwienie jak wylogowało mnie z
Ja się dowiedziałem wczoraj. Wysłałem 1 (słownie: jedną) wiadomość na numer zagraniczny o treści picrel - do właściciela sklepu/komisu czy jak to nazwać z częściami samochodowymi z drugiej ręki.
Jakie było moje zdziwienie jak wylogowało mnie z
źródło: image
Pobierz@MgrMarecki: myślę że ai mogło wysrać się przez słowo kod
- 5
źródło: 1000012082
Pobierz
@damch: czyli słaby programista zarabia tyle co lekarz, c---a robiąc. Nic nowego, zawsze tak było
@damch: ciekawe ktory programista zarobi 700pln za 10 min wypelniania papierow i zmierzenia cisnienia. jak bylem ostatni raz to nawet tych 10 nie siedziałem, lekarz prawie usypiał z nudów, kolejka k---a na całe piętro, ten przyszedł spozniony godzine, pewnie i tak miał zapłacone xD posiedział 8, zainkwasował 5k pln i wyszedł hehe
źródło: bieda lekarzy
PobierzTo przez programistów lekarze tak odlecieli z zarobkami. W------i się, że jak to oni mają zarabiać jak klepacze lub nawet gorzej? Programista 15k a nic nie robi no to lekarz 100k minimum bo inaczej nawet recepty nie przepisze. Całe zło tego świata jest przez programistów. #programista15k #lekarz100k #informatyka #medycyna
@FedoraTyrone: pamiętam jak kiedyś programiści się obnosili jacy to oni nie są zawodem premium a dzisiaj pan programista ma status tylko niewiele wyższy od robola w fabryce + tak samo można go zastąpić Hindusem i to zdalnie, beka XD
@isoverr: Programiści nie są mafią, więc mają ciężko.
- 4
- 3
- 1174
"Stawka programisty" - na grupkach lekarskich idiom oznaczający śmiesznie niską stawkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zarobki #programista15k #programowanie #lekarski #lekarz100k #pracait #polska #konowalposting
#zarobki #programista15k #programowanie #lekarski #lekarz100k #pracait #polska #konowalposting
źródło: stawka_programisty
Pobierz@tomasztomasz1234: Haha xD
@tomasztomasz1234: Ale oplucie kodojebców przez panów życia i śmierci XDD
Czy opłaca się teraz zakładać konta na LinkedIn, Golden Line i innych portalach branżowych? Czy jest duży odzew? Czy rekruterzy sami do was piszą? Czy proponują wam relokację? Czy po prostu wysyłacie CV na maila i czekacie na odpowiedź?
#programista15k #programowanie #praca #pracbaza #pracait
#programista15k #programowanie #praca #pracbaza #pracait
@SendMeAnAngel: Na goldenline załóż. Tylko tam masz gwarancję znalezienia pracy.
- 1
g---o xD możesz założyć ale jako odnośnik do Cv wiecie co daje ściemnianie w cv
Dopisanie fejk exp i
Nauka tych g---o pytań i tyle xD
@elofrytki: Niestety, tak wyglądają rekrutacje. Nieważne doświadczenie. Trzeba się wyuczyć pytań. A potem i tak wsadzą cię do poprawy błędów po innych i tego bym chciał uniknąć. W obecnej firmie już miałem taką rolę, gdzie czułęm się odpowiedzialny za projekt, to wszystko szlag trafił
- 17
@TakiSeLogin: hehe

#gielda
Może jednak #programista15k przetrwa, to są jaja, że nawet 200$ subskrypcja powoli się do niczego nie nadaje
O Claude nawet nie wspominam, bo tam się od dawna do niczego nie nadawała
Może jednak #programista15k przetrwa, to są jaja, że nawet 200$ subskrypcja powoli się do niczego nie nadaje
O Claude nawet nie wspominam, bo tam się od dawna do niczego nie nadawała
źródło: IMG_1561
Pobierz@perfumowyswir: Normictwo się dorwało do internetu i go rozwaliło? STARE, ZNAŁEM
ja w życiu za nic nie płaciłem tylko torrenty. Albo se wziąłem w inny sposób, a Normictwo przylazlo I za wszystko płacą, no to są dymani
ja w życiu za nic nie płaciłem tylko torrenty. Albo se wziąłem w inny sposób, a Normictwo przylazlo I za wszystko płacą, no to są dymani
@perfumowyswir: firmy subsydiują subskrypcję żeby uzależnić od siebie rynek a potem zaczną go doić? Nowe, nie znałem.
źródło: image
Pobierz- 14
Pan doktór pyta czemu nie tłumaczycie się ze swoich zarobków
https://www.medexpress.pl/zawody-medyczne/dr-sutkowski-wyjawia-ile-zarabia-i-nie-zostawia-suchej-nitki-na-reformie-pesel-owej-wszyscy-skonczyli-publiczne-uczelnie-ale-rozlicza-sie-tylko-lekarzy/
#polska #pracbaza #programista15k #prawo #lekarz100k
https://www.medexpress.pl/zawody-medyczne/dr-sutkowski-wyjawia-ile-zarabia-i-nie-zostawia-suchej-nitki-na-reformie-pesel-owej-wszyscy-skonczyli-publiczne-uczelnie-ale-rozlicza-sie-tylko-lekarzy/
#polska #pracbaza #programista15k #prawo #lekarz100k
źródło: 1000028089
PobierzNo przecież ściśle limitowane zawody, czy te na utrzymaniu publicznym mają podawane widełki zarobków albo maksymalne ceny.
Np. policja - jasno określone przedziały z dodatkami. Czy notariusz - niby prywatne biura, ale też prawny limit stawek.
@Nighthuntero:
Np. policja - jasno określone przedziały z dodatkami. Czy notariusz - niby prywatne biura, ale też prawny limit stawek.
@Nighthuntero:
@Nighthuntero: bo informatyk w budżetówce w default city ma ósemkę na łapę, a lekmed specjalizacja z prykania starej baby - w powiatowym pierdziszewie - osiemdziesiątkę (czyli gdzieś z 2 razy tyle ile jego kolega po neurochirurgi z doktoratem w monachium).
mam nadzieję że pomogłem.
mam nadzieję że pomogłem.
moze jakis bezrobotny, np gejewski, chce sie zaangazowac? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://x.com/MokebeGluszak/status/2068321442676998277/photo/1
swoja droga to wyglada ze mamy nowego rekordziste, ktory jeszcze nie dotarl do opinii publicznej xD
#programista15k #programowanie #pracait #konowalposting #medycyna #lekarz100k #lekarz #lekarski
https://x.com/MokebeGluszak/status/2068321442676998277/photo/1
swoja droga to wyglada ze mamy nowego rekordziste, ktory jeszcze nie dotarl do opinii publicznej xD
#programista15k #programowanie #pracait #konowalposting #medycyna #lekarz100k #lekarz #lekarski
źródło: obraz
Pobierz
@Das_Ungeheuer_von_Danzig: 6.5 melona fiu fiu
Toyota?
@ZlodziejBilonownic: No Toyota na własność. A Porsche w leasing żeby podatków nie płacić z uczciwie wyłudzonych pieniędzy.
Właśnie obliczyłem moje miesięczne wydatki i wyglądają następująco:
12 000 zł – leasing za Porsche Cayenne
8000 zł – rata za apartament w prestiżowej lokalizacji
2500 zł – czynsz, media i ochrona
6000 zł – catering dietetyczny i luksusowe restauracje
4000 zł – markowe ciuchy i medycyna estetyczna
12 000 zł – leasing za Porsche Cayenne
8000 zł – rata za apartament w prestiżowej lokalizacji
2500 zł – czynsz, media i ochrona
6000 zł – catering dietetyczny i luksusowe restauracje
4000 zł – markowe ciuchy i medycyna estetyczna
@czysto_losowy_nick: witam
Proponuję wigęcej godzin np teleporada
Jak coś to mów nie wiem i 300 zl
Pozdrawiam
Proponuję wigęcej godzin np teleporada
Jak coś to mów nie wiem i 300 zl
Pozdrawiam
@DalaCiLama:
To skandal, na Grinderze znalazłbyś Mirków co za darmo by sprawdzili a nawet by doplacili :/ czysty (hehe) profit. I na mieszkanko by człowiek odłożył. To jest myśl dla spadkowiczy myślę do przemyślenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
niedawno lekarz urolog wsadziła mi palec w dupę, i za to kasuje jeszcze 100 koła masakra
To skandal, na Grinderze znalazłbyś Mirków co za darmo by sprawdzili a nawet by doplacili :/ czysty (hehe) profit. I na mieszkanko by człowiek odłożył. To jest myśl dla spadkowiczy myślę do przemyślenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 110
K---a te zarobki kodoklepów przy lekarzach to xd 180 zł/h dla seniora teraz to jest jakiś sufit, gdzie 300 zł/h dla lekarza teraz to podłoga
#pracait #praca #pracbaza #programista15k #lekarz100k #lekarski
#pracait #praca #pracbaza #programista15k #lekarz100k #lekarski
Czy komus jeszcze windows 11 z niczego wylaczył wpieranie 2 monitorow, mam kopie widoku, oraz ukrył stare opcje ustwiania orientacji monitorow?
#windows #windows11 #pc #zalesie #programista15k #programowanie
#windows #windows11 #pc #zalesie #programista15k #programowanie
- 1
@Na-100-pomyslow-1-wypali: restart pomogł.
#rozdajo - kebsik + smartfony w MEGA cenach.
TLDR
Nowe smartfony do odbioru w salonie kilkaset zł taniej.
Xiaomi 17t 5g 12/512 za 2699 zamiast 3399 (z hulajnoga/odkurzaczem o wartości 1599 zł gratis).
Motorola Razr 60 5g za 1350 zamiast 2000.
TLDR
Nowe smartfony do odbioru w salonie kilkaset zł taniej.
Xiaomi 17t 5g 12/512 za 2699 zamiast 3399 (z hulajnoga/odkurzaczem o wartości 1599 zł gratis).
Motorola Razr 60 5g za 1350 zamiast 2000.
źródło: 1000030887
Pobierz@lubie_placki777: nie jestem tymczasowo zainteresowany, ale podoba mi się ta droga
Nie wiem po co ludziom te 15, 100k, ja sobie mam #renta 1k i mam wszystko w dupie.
#lekarz100k #programista15k #przegryw
#lekarz100k #programista15k #przegryw
@UczesanyPedryl: bo nie umiesz wydawać pieniędzy. Ale może to i dobrze bo ich nie masz.
@UczesanyPedryl: 1k renty i miejsce VIP z popcornem do obserwacji igrzysk: rząd vs lekarze vs obywatele.
@przybysz_miedzygwiezdny a na co ma wydawać, jak rozrywkę ma za darmo? Mądry człowiek nie potrzebuje pieniędzy aby dobrze spędzić czas.
@przybysz_miedzygwiezdny a na co ma wydawać, jak rozrywkę ma za darmo? Mądry człowiek nie potrzebuje pieniędzy aby dobrze spędzić czas.
Jak programista ma żonę i dzieci to c--j nie programista. Jeśli tylko będzie rekrutacja to szukam jakiegoś co siedzi cały czas w piwnicy, bo będę miał pewność że kod to on nawet w głowie kompiluje i uruchamia.
#programowanie #programista15k
#programowanie #programista15k
@FedoraTyrone: taki co ma rodzinę i buduje dom zaciśnie zęby i nadal będzie na ciebie robił bo nie ma innego wyjścia
@FedoraTyrone: faceci z dziećmi najlepsi do zatrudniania bo mają na co pracować






























źródło: auww66
Pobierz