Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
TomSz
TomSz

TomSz

Dołączył 5 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6152
  • Znaleziska 309
  • Mikroblog 5843
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 29
jurek-gagarin
jurek-gagarin
21 godz. i 32 min temu
  • 223
Preorderowcy psują branże gier, a potem sami narzekają ze jest jak jest (╯°□°)╯︵ ┻━┻

#gry
jurek-gagarin - Preorderowcy psują branże gier, a potem sami narzekają ze jest jak je...

źródło: aD2y89O_700bwp

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TomSz
TomSz
TomSz 19 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 0
@jurek-gagarin: digital pre ordery pobierają się i instalują przed premierą ze możesz je uruchomić od razu, a nie kilka godzin czy dzień później. Poza tym jak ktoś coś chce to po co ma kupić to później jak może prędzej? Żeby zapomnieć czy co chwile patrzeć w kalendarz "czy to już?", zamiast dostać powiadomienie z konsoli "gra jest gotowe do uruchomienia"?
  • Odpowiedz
TomSz
TomSz
TomSz 17 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 1
@jurek-gagarin: gram w gta od premiery pierwszej części, wątpię trochę że wtedy na świecie byłeś ;) to nie jest ani firma w którą można wątpić, ani czyjaś sprawa na co inna osoba wydaje swoje pieniądze. A twój komentarz o tym że % sprzedaży już odfajkowany pokazuje że nawet nie wiesz o czym piszesz
  • Odpowiedz
TomSz
TomSz
TomSz 6 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 0
no straszne, nie grałeś w grę 20 lat czy ile tam żyjesz ale poczekanie jednego dnia więcej to już za długo xD


@Pan_Kielonek: fajnie że odpisałeś nie na temat, gratulacje, wygrałeś! a niebo jest niebieskie, teraz to ja wygrałem. op napisał że digital się nie kończą to nie trzeba preorderów. Ale skoro po zakupie digital trzeba będzie czekać dzień żeby pograć to znaczy że się SKONCZYŁY i NIE MA, będą
  • Odpowiedz
ty_to_chyba_lubisz
ty_to_chyba_lubisz
przedwczoraj, 05:34:00
  • 742
Jestem jedyną osobą przed setką, która uważa, że kanalizacja i bieżąca woda zabiły ducha przygody?
Kiedyś po każdym posiłku było losowanie: zatrucie, pasożyty czy jednak przeżyję do jutra. Człowiek musiał być czujny.
Dzisiaj ludzie myją ręce, płuczą warzywa i piją wodę bezpośrednio z kranu. Wszystko przewidywalne, żadnego charakteru.
Wygodniej, ale jakoś mniej ciekawie. Kiedy ostatnio słyszeliście o kimś, kto nabawił się czerwonki po zwykłym obiedzie?
W sumie niby nikt nie zabrania czerpać
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TomSz
TomSz
TomSz przedwczoraj, 08:07:00 via Wykop
  • 3
@ty_to_chyba_lubisz: Ty chyba nie kupujesz pieczywa w markecie
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
21.06.2026, 14:21:27
  • 0
Czy opłaca się teraz zakładać konta na LinkedIn, Golden Line i innych portalach branżowych? Czy jest duży odzew? Czy rekruterzy sami do was piszą? Czy proponują wam relokację? Czy po prostu wysyłacie CV na maila i czekacie na odpowiedź?

#programista15k #programowanie #praca #pracbaza #pracait
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TomSz
TomSz
TomSz 22.06.2026, 12:27:37 via Wykop
  • 0
dopiero teraz dowiedziałem się, że ten portal już nie istnieje


@SendMeAnAngel: a ja dopiero teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
22.06.2026, 06:32:24
  • 509
W nowym aucie działa klima, szok i niedowierzanie #motoryzacja #samochody #dacia
Lardor - W nowym aucie działa klima, szok i niedowierzanie #motoryzacja #samochody #d...

źródło: 1000095229

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TomSz
TomSz
TomSz 22.06.2026, 07:39:21 via Wykop
  • 52
@RozowaZielonka: to dla Ciebie normalne że nowa rzecz którą kupujesz nie działa poprawnie?
  • Odpowiedz
pakman1337
pakman1337
pakman1337
18.06.2026, 20:27:47
  • 6
Nie w-----a Was jak byle losowa nieznajoma rekruterka w pierwszej wiadomości od razu zwraca się na Ty? Wyobraźcie sobie żeby tak samo zwracała się do lekarza czy prawnika z ofertą pracy? XD
"Hej Dawid jak Ci moja dzień? Szukam dla szpitala X kardiologa. Porozmawiamy?"

#programista15k #pracait #programowanie #korposwiat
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TomSz
TomSz
TomSz 19.06.2026, 06:26:35 via Wykop
  • 0
@pakman1337: mam 37 lat i nie wiem w czym miałoby mi to przeszkadzać.
  • Odpowiedz
TomSz
TomSz
TomSz 19.06.2026, 08:28:20 via Wykop
  • 0
@pakman1337: najlepiej jakby jak ktoś nie ma własnej ziemi to żeby do innych musiał na Pan mówić i żeby nie miał prawa głosu ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak jeszcze mówisz że to kobieta to w ogóle nie wiem co ona sobie myśli… zagadaj do jej mężczyzny żeby ją udyscyplinowal, lub sam to zrób
  • Odpowiedz
IntruDroid
IntruDroid
IntruDroid
19.06.2026, 06:46:03
  • 10
Jeżeli macie jeszcze jakieś wątpliwości to lekarze na tagu #lekarz100k nazywają programistów przegrywami. Zawód w którym w sumie bez problemu wyciągniesz 20k brutto. Pomyslcie kim w takim razie dla lekarza jest robotnik albo sprzedawca. #praca #programista15k #programista25k
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TomSz
TomSz
TomSz 19.06.2026, 07:50:22 via Wykop
  • 2
@IntruDroid: ja mam wątpliwości po co Ty piszesz te głupoty co chwilę na tagu. Ale jak ktoś widzi co Ty wypisujesz to nic dziwnego że tak uważa i nie trzeba tu być lekarzem.
  • Odpowiedz
LewCyzud
LewCyzud
16.06.2026, 16:51:55
  • 29
pięknie się ludzie zesrali, ze w elitarnym mega odpowiedzialnym zawodzeni zarabia się w miarę elitarne pieniądze xd Lepiej niech wykopki nie dowiedzą się ile potrafi wyciągać elektryk albo mechanik. Wtedy dopiero się zesraja #programista15k (co 3 wpis jest od użytkowników powiązanych z programowaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) , którzy na wykopie wzajemnie lizali się po jajkach jak to zarabiają krotność tego co lekarz a rzeczywistość to
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TomSz
TomSz
TomSz 16.06.2026, 17:50:53 via Wykop
  • 0
@LewCyzud: fajnie, ale nie pisz więcej
  • Odpowiedz
kolekcjonerki_com
kolekcjonerki_com
kolekcjonerki_com
16.06.2026, 08:30:52
  • 1
Do Edycji Deluxe gry LEGO Batman: Dziedzictwo Mrocznego Rycerza na Nintendo Switch 2 dodawana będzie minifigurka LEGO Batman z retro gry wideo: https://kolekcjonerki.com/x4h1

#kolekcjonerki #lego #barman #nintendoswitch
kolekcjonerki_com - Do Edycji Deluxe gry LEGO Batman: Dziedzictwo Mrocznego Rycerza n...

źródło: lego-batman-dziedzictwo-mrocznego-rycerza-edycja-deluxe-minifigurka-lego-batman

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TomSz
TomSz
TomSz 16.06.2026, 09:52:35 via Wykop
  • 1
@kolekcjonerki_com: 348.99zł to powinien być zestaw ;)
  • Odpowiedz
spucha
spucha
spucha
12.06.2026, 05:05:48
  • 192
brązowych nawet tak nie ścigają jak ukrów xD
spucha - brązowych nawet tak nie ścigają jak ukrów xD

źródło: obraz

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TomSz
TomSz
TomSz 12.06.2026, 11:07:49 via Wykop
  • 2
@malyalewarjat: pomalować jeszcze trzeba.

@NihilistycznyFemboy: pomijając fakt że nie rozumiesz podatków, zusów, ubezpieczeń, fakt że zamówienia publiczne muszą spełniać normy które dodatkowo trzeba znać czy w ogóle czemu się prowadzi własną działalność to 2h pracy to 2h pracy niezależnie czy ktoś robi u siebie drogi mebel czy w tym czasie musi jechać do parku zobaczyć w ogóle o co chodzi. Do tego lepiej pracować w swoim warsztacie niż
  • Odpowiedz
DJ_QBC
DJ_QBC
11.06.2026, 19:20:45
  • 3
#programista15k
DJ_QBC - #programista15k

źródło: 1000044356

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TomSz
TomSz
TomSz 11.06.2026, 19:32:43 via Wykop
  • 1
@kacappylon: jak kiedyś widziałem 100 stronicową customgizowaną pod klienta książkę od dietetyka "jak ma żyć", to kwestionariusz by dietetyka zastąpił, ai niepotrzebne ;) ...i pewnie dietetyk tę książkę kwestionariuszem wygenerował
  • Odpowiedz
prostymirek
prostymirek
11.06.2026, 14:10:27
  • 1
Napięta sytuacja na linii Polska-Ukraina jest chyba korzystna z punktu widzenia spadkowiczów?
Jeśli nastroje antyukraińskie będą rosnąć, a ci chętniej zaczną wyjeżdżać dalej na Zachód, to może skończy się wreszcie eldorado dla czynszojadów
#nieruchomosci
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TomSz
TomSz
TomSz 11.06.2026, 15:01:18 via Wykop
  • 2
Gdyby nie


@PfefferWerfer: rotfl xD @mickpl już 10 lat piszę g---o posty "gdyby nie to, gdyby nie tamto", problem w tym, że nigdy to się nie sprawdza, a przyczyna o której gdybacie się regularnie zmienia. A to covid, a to cła, a to iran.. a to to, a to tamto...

a jak wojna się skończy to będzie "gdyby nie to, że ukraina kupuje tyle materiałów na odbudowę to byłoby
TomSz - >Gdyby nie

@PfefferWerfer: rotfl xD @mickpl już 10 lat piszę g---o posty "gd...
  • Odpowiedz
TomSz
TomSz
TomSz 11.06.2026, 16:25:35 via Wykop
  • 1
@PfefferWerfer: ceny miały >NIESAMOWICIE MOCNO< zmaleć, w międzyczasie poszły w górę o 200%+ i na tym poziomie się zatrzymały... co dokładnie się skończyło ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
  • Odpowiedz
Yuri_Yslin
Yuri_Yslin
10.06.2026, 12:40:32
  • 8
Dysproporcja między wygrywami z IT/medycyny a resztą plebsu to nie jest "parę k więcej". To jest w ogóle inny standard życia.

Prosty przykład:

mam 20k brutto. Czyli (uśredniając progi) koło 13k na rękę. Bez tragedii, takie znośne korpozarobki, minus za wiek (bo mam 38 lat) - niestety, poza stricte IT ciężko wyciągnąć więcej za względnego młodu.

Programista
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TomSz
TomSz
TomSz 10.06.2026, 15:38:30 via Wykop
  • 1
@Pasterz30: jak tak czytam co piszesz to jestem znacznie bliżej tego co @Yuri_Yslin napisał niż to co Ty xD

To jest w ogóle inny standard życia.


a to jest zdecydowanie prawdą.

Ale fakt, 30k to już nie to co kiedyś...
  • Odpowiedz
TomSz
TomSz
TomSz 10.06.2026, 16:18:15 via Wykop
  • 4
@glos_zenady: wszyscy tu odjechali z potrzebą posiadania samochodu w leasingu... mój samochód jest wart tyle co faktura którą zaraz wystawię klientowi. Jeszcze brakuje żeby tu wymieniać ile kosztuje jacht ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
08.06.2026, 13:13:28
  • 5
✨️ Czy życie singla naprawdę jest drogie? Ⓘ
Nie rozumiem tego narzekania na ceny #nieruchomosci przecież nikt normalny nie bierze kredytu sam. Nie wiem czy wam social media wmówiły czy kto że życie singla to jest fajne, mnóstwo kasy i sielanka ale życie w pojedynke nigdy nie było opłacalne. Moi rówieśnicy dawno wzięli kredyty na mieszkania i nikt nie narzekał na ceny, dlaczego? Bo dzielone na pół raty nagle są opłacalne.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TomSz
TomSz
TomSz 08.06.2026, 14:43:03 via Wykop
  • 4
dawno wzięli kredyty


@mirko_anonim: "dawno" - słowo klucz
  • Odpowiedz
kartofel
kartofel
05.06.2026, 04:44:40
  • 50
Ależ Albania mi zaimponowała.
Wpuścić tych ludzi do UE, mają więcej rigczu niż większość naszych polityków.

#albania #trump #izrael
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TomSz
TomSz
TomSz 05.06.2026, 23:42:19 via Wykop
  • 0
@HexenHeretic: ...to tak jak z polakami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
TomSz
TomSz
TomSz 06.06.2026, 13:29:40 via Wykop
  • 1
@Zydomasoneria: tam gdzie jest obecnie to jezioro były kiedyś prywatne kwadratowe stawy do hodowli ryb, do tego zdjęcie tak zrobione żeby nie było widać że obok jest wioska ;)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Tomasz S

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 04.03.2024

    Mikroblogger
  • Koder
    od 23.08.2024

    Koder
  • Komentator
    od 05.09.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking