Właśnie obliczyłem moje miesięczne wydatki i wyglądają następująco:
12 000 zł – leasing za Porsche Cayenne
8000 zł – rata za apartament w prestiżowej lokalizacji
2500 zł – czynsz, media i ochrona
6000 zł – catering dietetyczny i luksusowe restauracje
4000 zł – markowe ciuchy i medycyna estetyczna
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DalaCiLama:

niedawno lekarz urolog wsadziła mi palec w dupę, i za to kasuje jeszcze 100 koła masakra


To skandal, na Grinderze znalazłbyś Mirków co za darmo by sprawdzili a nawet by doplacili :/ czysty (hehe) profit. I na mieszkanko by człowiek odłożył. To jest myśl dla spadkowiczy myślę do przemyślenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#rozdajo - kebsik + smartfony w MEGA cenach.

TLDR
Nowe smartfony do odbioru w salonie kilkaset zł taniej.
Xiaomi 17t 5g 12/512 za 2699 zamiast 3399 (z hulajnoga/odkurzaczem o wartości 1599 zł gratis).
Motorola Razr 60 5g za 1350 zamiast 2000.
lubie_placki777 - #rozdajo - kebsik + smartfony w MEGA cenach.

TLDR
Nowe smartfony d...

źródło: 1000030887

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak programista ma żonę i dzieci to c--j nie programista. Jeśli tylko będzie rekrutacja to szukam jakiegoś co siedzi cały czas w piwnicy, bo będę miał pewność że kod to on nawet w głowie kompiluje i uruchamia.


#programowanie #programista15k
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

że kto pracuje za 157 zł za godzinę.


@VaizardOmbre: Ale jak to "pracuje". Tu chodzi o dyzur. Czyli przebywanie w pracy a nie pracowanie.
Moze sie zdarzyc ze w ta godzine popracujesz 60 minut, a moze sie zdarzyc ze popracujesz 0 minut przez 3 godziny.
  • Odpowiedz
@some_ONE: jakby u-----i tak wszędzie możliwości dojenia kasy to szybko by spokornieli. Oni tak p------ą, a znam to środowisko dość dobrze. Grożenie pójścia w prywatę, albo wyjechania za granicę to kek. Po pierwsze jakby im u-----i zabiegi prywatne na sprzęcie z NFZ to szybko by się skończyło ich prywatne eldorado. A co do wyjazdów - większość tych konowałów co kosi gruby pieniądz to angielskiego dobrze nie zna, a co dopiero
  • Odpowiedz
@SendMeAnAngel: zacząłem agresywniej niż rok temu i od startu cisnąłem. Trasa raczej łatwa. Był tylko 1 dość stromy zjazd. Parę razy schodziłem z roweru bo były za strome podjazdy, a ja już byłem @zmeczony.
Było okrutnie gorąco xd pocisnąłbym nawet trochę szybciej ale prawie mdlałem xD

Pod koniec jakiś typ się przewrócił i się zatrzymałem. Szukaliśmy numeru do organizatora, a inny chłop dzwonił na 112.

Ogólnie dużo nie
  • Odpowiedz
Byłem u dentysty w prywatnej klinice, miałem przegląd zęba, nic mi nie robiła dentystka. Oprócz przeglądu zęba zrobiła RTG. Za wszystko skasowała 300 zł. Wszystko spoko, jestem w prywatnej placówce to płacę. Jakie zdziwienie miałem, gdy już wychodziłem z gabinetu i w koncie IKP wyskoczyło mi skierowanie na do pracownii rentgen na NFZ i że już zrealizowano. Czyli de facto okradli mnie z podatków i na lewo jeszcze pociągnęli hajs z NFZ'tu.
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CipakKrulRzycia: ja pamiętam jak programiści na wykopie gardzili biedakami co zarabiają mniej niż dwie średnie krajowe. Chociaż tych było im trochę żal, że nie są inteligentni i nie uczyli się dużo.
  • Odpowiedz
ehh, ja to bym chciał nową porządną przeglądarkę. Niby silniki są otwarte, dostępne, czy to chromium czy ffox, ale takie to spaghetti że nie mam takiego długiego kija którym chciałbym to dotykać ;)

A tymczasem, ffox co - otwieram 6 zakładek ze świetnie zoptymalizowanego wykopu 2.0, a tu nagle! jak nie świśnie, jak nie błyśnie!
W panice jądro overcommituje 6 GB, oom się dławi ubija Isolated Web Co, zwalnia 4 GB, doalokowuje jeszcze
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Oo-oO dla mnie normalne jest też że ostatecznie komputer się wyłącza, a przynajmniej programy które są odpalone. A współcześnie webdev to jest bloatware i to wcale nie musi być wina przeglądarki tylko tego gówna co wisi w necie.
  • Odpowiedz
  • 0
@pietryna123: zgadzam się, współczesne strony są ciężkie, natomiast jedynym (albo głównym zadaniem) przeglądarki jest właśnie wyświetlanie tych stron. Bardzo łatwo natomiast dojść do tego co jest przyczyną problemów - zmienia się styl i ciężar stron www, oraz aktualizuje się przeglądarka; więc chyba łatwo określić co jest przyczyną.
  • Odpowiedz