Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko196
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SashaKrymin
SashaKrymin

SashaKrymin

Dołączył 1 rok temu
  • Obserwuj
  • Akcje 790
  • Znaleziska 160
  • Mikroblog 630
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
eehomonto
eehomonto
wczoraj, 09:13:27
  • 615
A jak u was dzień ojca? #heheszki
eehomonto - A jak u was dzień ojca? #heheszki

źródło: image_picker_351ED051-6693-42CC-9AA3-F1E261385FDF-73289-00000B9D464EA3FA

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SashaKrymin
SashaKrymin
SashaKrymin wczoraj, 19:20:21 via Wykop
  • 5
@eehomonto: dobre geny, ze ludzie poczucia estetyki nie maja i wszystko do neta wrzucaja ehhh
SashaKrymin - @eehomonto: dobre geny, ze ludzie poczucia estetyki nie maja i wszystko...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
SashaKrymin
SashaKrymin
SashaKrymin wczoraj, 19:20:47 via Wykop
  • 0
@gunwo123: chyba 60 zubrow
  • Odpowiedz

3172

Oświadczenie lekarza z Zawiercia

Oświadczenie lekarza z Zawiercia

5,5 mln zł przychodu, całą KAMIENICĘ, dom, 6 "mieszkań" i 2,6 mln zł środków pieniężnych. W niedużym mieście!

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 21.06.2026, 10:38:31
  • 266
  • #
    polska
  • #
    zawiercie
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    zarobki
SashaKrymin
SashaKrymin
SashaKrymin 21.06.2026, 18:42:15 via Wykop
  • 1
@aiwprton: ok, tez jestem lekarzem
cwellini
cwellini
20.06.2026, 20:11:59
  • 0
#mecz podolski kiedy wchodzi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SashaKrymin
SashaKrymin
SashaKrymin 20.06.2026, 20:12:48 via Wykop
  • 1
@cwellini: jak bedzie jego kolej i mu kobita pozwoli
  • Odpowiedz
nieocenzurowany88
nieocenzurowany88
20.06.2026, 16:12:17
  • 41
Największa beka to jest z Konfederatów, którzy myślą, że skoro Polska odebrała Zełenskiemu order (co jest oczywiście słuszne), to teraz przestanie już pomagać Ukrainie xD Nie przestanie, ponieważ w interesie Polski dalej jest to, by ginęło jak najwięcej ruskich żołnierzy i nie ma znaczenia czy lubimy Ukrainę czy nie. W polityce nie należy się kierować lubieniem, co ciężko wam by było zrozumieć biorąc pod uwagę wasze umiłowanie do Rosji.

#bekazprawakow
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SashaKrymin
SashaKrymin
SashaKrymin 20.06.2026, 19:48:59 via Wykop
  • 0
@nieocenzurowany88: W interesie polski jest to aby tyle samo ginelo ruskich co ukrow. Tutaj nie moze byc przewagi, maja sie wybijac 1:1
  • Odpowiedz

47

Zabóstwo taksówkarza, 27 letni sprawca zatrzymany

Pokaż treści 18+

Zabóstwo taksówkarza, 27 letni sprawca zatrzymany

Wstrząsająca zbrodnia w Pomorskiem. W miejscowości Młynki znaleziono ciało 75-letniego taksówkarza. Morderca ukradł jego mercedesa lecz po kilkuset metrach samochód się zatrzymał gdyż kluczyki zostały przy zamordowanym.

DzikWesolek
z
rmf24.pl
dodany: 14.06.2026, 15:04:27
  • 13
  • #
    kryminalne
  • #
    policja
  • #
    trojmiasto
  • #
    morderstwo
  • #
    polska
  • #
    zbrodnia
SashaKrymin
SashaKrymin
SashaKrymin 14.06.2026, 15:18:19 via Wykop
  • 2
https://www.facebook.com/profile.php?id=61568429294196
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SiemaWaliszKonia
SiemaWaliszKonia
13.06.2026, 22:05:56
  • 1
#mecz #mundial
Wszyscy czekają tylko na jego mecze #takaprawda
SiemaWaliszKonia - #mecz #mundial
Wszyscy czekają tylko na jego mecze #takaprawda

źródło: 1000024914

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SashaKrymin
SashaKrymin
SashaKrymin 13.06.2026, 22:08:38 via Wykop
  • 0
@JanTadeusz: mokebe
  • Odpowiedz
SashaKrymin
SashaKrymin
SashaKrymin 13.06.2026, 21:48:02
  • 0
#primemma poratuje ktos url ?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheSznikers
TheSznikers
13.06.2026, 16:09:29
  • 29
No to oglądamy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#lemans #wyscigi
TheSznikers - No to oglądamy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#lemans #wyscigi

źródło: 3826

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SashaKrymin
SashaKrymin
SashaKrymin 13.06.2026, 16:15:19 via Wykop
  • 0
@TheSznikers: ile komputerow wariacie (ಠ‸ಠ)
  • Odpowiedz
Dymass
Dymass
13.06.2026, 15:53:08
  • 0
#lemans jakis stream na necie? Bo dlubie i nie moge znalezc :/
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SashaKrymin
SashaKrymin
SashaKrymin 13.06.2026, 16:08:37 via Wykop
  • 0
@Dymass: a daddylive i eurosport?
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
13.06.2026, 05:29:13
  • 970
Wakacje 2005 jedziesz z rodzicami nad morze. Polska już w Unii, Małysz nadal zwycięża a Kubica zdobywa pole position w Kanadzie. Masz 10 lat i całe życie przed sobą 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
jmuhha - Wakacje 2005 jedziesz z rodzicami nad morze. Polska już w Unii, Małysz nadal...

źródło: 1000028528

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SashaKrymin
SashaKrymin
SashaKrymin 13.06.2026, 11:54:40 via Wykop
  • 0
@jmuhha: W astrze 1.4 60km napewno cale zycie przed toba, szczegolnie podczas wyprzedzania tych ciezarowek.
  • Odpowiedz
jackpir
jackpir
jackpir
12.06.2026, 10:35:35
  • 58
Chrzest samolotu i nadanie imienia, wybór matek chrzestnych dla samolotów, nawet dobrali specjalną "matkę boską" patronkę maszyn, za niedługo będą komunię i bierzmowanie maszyn, ale j---a ja j*be
#wojsko #f35 #polska #usa
jackpir - Chrzest samolotu i nadanie imienia, wybór matek chrzestnych dla samolotów, ...

źródło: xd

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SashaKrymin
SashaKrymin
SashaKrymin 12.06.2026, 11:07:54 via Wykop
  • 32
@jackpir: Szkoda ze slaba juz z nami nie ma, mialby co r------c za nasze pieniazki.
  • Odpowiedz
Krupier
Krupier
06.06.2026, 20:30:37
  • 257
Chłop se nockę na rodos spędza, dajcie spokój.

Ciemno, cisza, muzyczka z Life is Strange, no jest klimat.

Kurczę, może i taka zwykła rzecz, ale jakoś jaram się. Czuję się znów jak za dzieciaka gdy spało się gdzieś w domkach w ośrodkach wczasowych pracodawcy rodziców albo po prostu pod namiotem. (ʘ
Krupier - Chłop se nockę na rodos spędza, dajcie spokój.

Ciemno, cisza, muzyczka z L...

źródło: 1000007207

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SashaKrymin
SashaKrymin
SashaKrymin 06.06.2026, 20:35:46 via Wykop
  • 226
@Krupier: tylko rano na kaca nie jebnij czasem tego randapa z gabloty :D
  • Odpowiedz
Miguelos
Miguelos
04.06.2026, 18:12:02
  • 6
Ależ odmłodziła się Woźniak-Starak. Ma 48 lat a wygląda na 25. Chapeau Bas dla chirurga plastycznego
#opole #rozowepaski #przegryw #logikarozowychpaskow #kobiety #slodkijezu #pieknokobiet
Miguelos - Ależ odmłodziła się Woźniak-Starak. Ma 48 lat a wygląda na 25. Chapeau Bas...

źródło: image_picker_5D62B1F7-5FB9-4862-9EDB-BD78E4E0A116-14961-000001B65121ACB1

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SashaKrymin
SashaKrymin
SashaKrymin 04.06.2026, 18:15:22 via Wykop
  • 3
@Miguelos: wyglada jak porobiona 60latka
  • Odpowiedz

40

Do protestu przeciwko koncertowi Vadera dołączył egzorcysta

Do protestu przeciwko koncertowi Vadera dołączył egzorcysta

W sprawę włączył się również diecezjalny egzorcysta ksiądz Jarosław Błażejak, który zaapelował w dniu koncertu o post i modlitwę. "Vader używa mrocznej i bluźnierczej estetyki jako formy artystycznego wyrazu, buntu oraz elementu gatunku muzycznego, nie nawołując wprost do praktykowania satanizmu.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
kultura.gazeta.pl
dodany: 01.06.2026, 07:04:29
  • 57
  • #
    metal
  • #
    muzyka
  • #
    blackmetal
  • #
    siemiatycze
SashaKrymin
SashaKrymin
SashaKrymin 01.06.2026, 17:03:21 via Wykop
  • 2
Jak rok temu vader w zdunskiej woli zagral w boze cialo to jakos nikogo d*pa nie bolala (a byla to impreza organizowana przez miasto - dni zdunskiej woli)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1957

Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? Oto walizka InPost do Paczkomatu

Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? Oto walizka InPost do Paczkomatu

Tanie bilety kuszą niską ceną, ale każda dodatkowa usługa oznacza kolejne opłaty. Szczególnie dotyczy to bagażu. Teraz jednak pojawiło się rozwiązanie, które może mocno namieszać na rynku podróży.

Tumurochir
z
obserwatorlogistyczny.pl
dodany: 27.05.2026, 11:14:10
  • 445
  • #
    inpost
  • #
    paczkomaty
  • #
    podroze
  • #
    lotnictwo
  • #
    ryanair
  • #
    podrozujzwykopem
SashaKrymin
SashaKrymin
SashaKrymin 27.05.2026, 19:37:55 via Wykop
  • 1
Z kumplem na woodstock zawsze bimber w baniakach 5l wysylamy paczkomatem. Po co targac cala droge w pociagu.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SashaKrymin
SashaKrymin
SashaKrymin 28.05.2026, 21:08:23 via Wykop
  • 0
@paliwoda: a pies cie j---l cwelu

572

Oficjalna flaga Żymian

Mordeczki mam pytanko xD Czy mógłbym taką żymiańską flagę sobie zlecić do zrobienia, aby wachlować wte i wewte np w Leżajsku (bez związku wcale) i żaden żymianin nie posądziłby mnie o antyżymiaństwo? Przykład użycia : Pytam bo to kwestia czysto teoretyczna, wszak to piękna flaga xD

LordSlavic
z
wykop.pl
dodany: 15.05.2026, 19:21:18
  • 81
  • #
    zymianie
  • #
    izrael
  • #
    palestyna
  • #
    zydzi
  • #
    strefagazy
  • #
    gaza
SashaKrymin
SashaKrymin
SashaKrymin 15.05.2026, 19:52:54 via Wykop
  • 0
tak
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Anonim5
Anonim5
01.05.2026, 15:36:38
  • 11
#przegryw karkówka chuopska z grilla #jedzzwykopem #gotujzwykopem #majowka #majowkazwykopem
Anonim5 - #przegryw karkówka chuopska z grilla #jedzzwykopem #gotujzwykopem #majowka ...

źródło: temp_file6181236757600510982

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SashaKrymin
SashaKrymin
SashaKrymin 01.05.2026, 15:38:21 via Wykop
  • 2
@Anonim5: mieso wyglada kiepsko
  • Odpowiedz
SashaKrymin
SashaKrymin
SashaKrymin 03.05.2026, 13:59:00 via Wykop
  • 0
@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany: takim bez grzania miesa, na szybko/zimno
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 13.06.2025

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 09.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking