Jutro mój kumpel będzie prowadził webinar, który ma proste założenie → pokazać, jak zarządzać danymi w PDM tak, żeby nie tylko ułatwiło to pracę, ale było też PROSTE.
Bez obciążania zespołu skompilowanymi procedurami i kosztownych inwestycji. W roli głównej SOLIDWORKS PDM Standard.
Zainteresowanych





























#pracbaza #zalesie #chwalesie #praca
Komentarz usunięty przez autora