Może jest tutaj ktoś zainteresowany tematem zarządzania danymi w firmie produkcyjnej? :D

Jutro mój kumpel będzie prowadził webinar, który ma proste założenie → pokazać, jak zarządzać danymi w PDM tak, żeby nie tylko ułatwiło to pracę, ale było też PROSTE.

Bez obciążania zespołu skompilowanymi procedurami i kosztownych inwestycji. W roli głównej SOLIDWORKS PDM Standard.

Zainteresowanych
MeumCerebrum - Może jest tutaj ktoś zainteresowany tematem zarządzania danymi w firmi...

źródło: Nowoczesne narzędzia dla projektantów CAD d (60)

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W pracy harujecie, mając z tego niewiele, czy raczej poklikacie sobie coś kilka razy dziennie w komputer dostając za to pieniądze?

#praca #pracbaza #kiciochpyta

W pracy:

  • Więcej zarabiam, niż pracuję 65.2% (60)
  • Więcej pracuję, niż zarabiam 34.8% (32)

Oddanych głosów: 92

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Trudności w znalezieniu pracy w małym mieście
Miasto ok. 15-20k mieszkańców, ja lvl 24 na jdg, dziewczyna lvl 22 i nie może znaleźć pracy. Zrobiłem jej kozackie CV, wykształcenie średnie, jedyny minus - brak statusu studenta, no i szukamy jej pracy jakoś od 3 miesięcy. Wysyłaliśmy wszędzie gdzie sie dało, na pracuj.pl, na OLX... nie zadziałało. Wydrukowałem 30 CV i roznosiła cały dzień, jeden telefon po którym finalnie i tak nie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MakiawelicznyAltruista: "a o której to się przychodzi"
-A co ty nie wiesz? Ile ty tu chłopie pracujesz?

"o-------a się co?"
-Tak, a o co chodzi?! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Musisz nauczyć się odpyskowywać takim hienom lub z nimi kłócić. Jak byłem "młodym" w pracy to też zdarzało się, że ustępowałem takim debilom, ale dopiero gdy zacząłem im się stawiać to nabrali do mnie respektu.
  • Odpowiedz
@Bogeson: tak tylko że 8k brutto to nie jest nawet dużo. to jakieś 5,5 -6k na rękę na uop. Uważam że to dobra stawka jak na odpowiedzialność i wiedzę jaką trzeba posiadać aby pracować w zawodzie

A inni to szkoda gadać - za minimalną by pracowali +300 zł i by się cieszyli że praca biurowa
  • Odpowiedz
#programowanie #pracait #it #programista15k #korposwiat #praca

Nie wierzę że istnieją tacy d3bile którzy nabierają się na te 5-etapowe rekrutacje. Przegrywom z IT można by rozpisać rekrutacje z etapami skok przez płotki oraz zjedzenie swojego g0wna jako piąty etap i nadal będą wysyłać tam CV bo myślą że ktoś ich zatrudni.

Więcej niż 2 etapy rekrutacji = scam, nie zamierzają nikogo zatrudnić.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Nie wierzę że istnieją tacy d3bile którzy nabierają się na te 5-etapowe rekrutacje." a piszesz ze sam w takiej uczestniczyłeś xD Nie ma to jak samoorka.
  • Odpowiedz
@callver34: Bo to mimo wszystko zyciowo polglowki, jak sie ten caly outsourcing IT zwinie do Indii albo AI to wytnie w cholere, to dopiero do nich dotrze, ze no jednak zycie nie do konca zalezy tylko od nich. Bedzie im mozna wtedy wstawic ten mem z Januszem, z ktorego caly czas sie smieja, ktory mowi o tym jak jedyna firme garnkow w okolicy zamkneli i Janusz teraz bezrobotny. Tylko zamiast
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 3
@vieniasn tak to jest jak za weryfikację bierze sie Julkę po studiach co nawet nigdy dnia z rodowitym niemcem nie spędziła na konwersacji ALE ZNA GRAMATYKĘ
  • Odpowiedz