Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Polina2137

Polina2137

Dołączył 3 lata i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1520
  • Znaleziska 7
  • Mikroblog 1513
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 4
Caracas
Caracas
przedwczoraj, 06:43:05
  • 38
Kilka lat temu pojechałem z żoną na wczasy do Kenii.
Po powrocie żona dostała gorączki więc sam wpadłem na to, że może mieć Malarię. Udałem się do rodzinnego lekarza ASAP.
Młoda Pani doktor (internista) zapytała się na wstępie czemu nie zaszczepiliśmy się na malarię i czy jesteśmy poważni?
No dobra Maloraone nie brałem chociaż kupiłem bo przeczytałem, że nie można wtedy pić xD

Odparłem, że na malarię nie wymyślono szczepionki (to był 2017 rok). Babka na
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polina2137
Polina2137 przedwczoraj, 12:21:20 via Wykop
  • 1
@Caracas: na 90% problemów, które mam dostałam odpowiedź, że jak zajdę w ciążę to mi przejdze, dziękuję 300 zł się należy
  • Odpowiedz
Polina2137
Polina2137 16.06.2026, 12:32:58
  • 5
#linkedin #praca #pracbaza

Jak ludziom nie wstyd publikowac albo komentowac takie wysrywy pod swoim imieniem i nazwiskiem xd
Polina2137 - #linkedin #praca #pracbaza

Jak ludziom nie wstyd publikowac albo koment...

źródło: IMG_5173

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
16.06.2026, 12:33:33 via Android
  • 12
@Polina2137

Ktokolwiek doprowadzi do upadku LinkedIn powinien być natychmiast beatyfikowany bez rozróżnienia na wyznawaną religię.
  • Odpowiedz
Ritowel11
Ritowel11
Ritowel11
16.06.2026, 12:35:42 via Wykop
  • 8
@Polina2137: kupiła w------r i pisze o tym na linkedin xddd
  • Odpowiedz
Polina2137
Polina2137 29.05.2026, 05:47:18
  • 0
#pobraniekrwi #medycyna #sauna

Mirki, myślicie, że mogę iść wieczorem do sauny po oddaniu krwi do badań?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polina2137
Polina2137
Autor
29.05.2026, 06:08:47 via Wykop
  • 0
@jagodowy_krol: badania
  • Odpowiedz
general_row_grotecki
general_row_grotecki
23.05.2026, 10:19:50
  • 6
Dzień dobry Mirko
Moja mamełe sama piecze chleb - zawsze taki sam: na zakwasie, dużo ziaren, w blaszce.
Jakiś czas temu myślała by kupić na promce w Lidlu robot planetarny, bo wszystko sama robi ręcznie.
Chcę kupić jej w prezencie jakiś porządny. Tylko nie mam pojęcia jaki wybrać/na jakie parametry patrzeć. Bo z tego co mi wiadomo to ciasto jest dość gęste/ciężkie i jakikolwiek robot może nie dać rady. A z drugiej
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polina2137
Polina2137 23.05.2026, 12:33:43 via Wykop
  • 3
@general_row_grotecki: kup KitchenAid, drogi, ciężki, ale jest rewelacyjny, używam do wszystkiego, moi rodzice też mają swój i są bardzo zadowoleni
  • Odpowiedz
Polina2137
Polina2137 06.05.2026, 12:40:14
  • 2
#gielda co myślicie o załadowanie się teraz w #amd ?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nabla-delta
nabla-delta
06.05.2026, 12:40:43 via Android
  • 8
@Polina2137: ostrożnie
  • Odpowiedz
Codon
Codon
06.05.2026, 13:04:16 via iOS
  • 0
@Polina2137: dawaj longa z dźwignią x20 i przyłóż cegiełkę do mojej dywidendy z XTB
  • Odpowiedz
nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
04.05.2026, 07:36:49
  • 7
#gielda halo, dzień dobry, gdzie są wszyscy Ci co mówili, że jak szczur spadnie poniżej 100, to się pakują?

Zapakowaliscie się, czy teraz czekacie na 80?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polina2137
Polina2137 04.05.2026, 07:51:03 via Wykop
  • 2
@nie_umiem_inwestowac: tak, zapakowałam się
  • Odpowiedz
Polina2137
Polina2137 29.04.2026, 07:21:03
  • 10
#gielda #xtb
To sie po prostu nazywa promocja, ja dokupuje

https://youtu.be/4ClOrbX4IDw?is=ViBysjEVKdoG6_vJ
Polina2137 - #gielda #xtb
To sie po prostu nazywa promocja, ja dokupuje

https://yout...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
29.04.2026, 07:27:10 via Wykop
  • 4
@Polina2137: Szczuuuuuuuurze
  • Odpowiedz
Polina2137
Polina2137 24.04.2026, 09:18:00
  • 0
#gielda dzisiaj przecena na #xtb, oby utrzymała się do wypłaty. Macie cos do polecenia, co warto teraz kupic? Moze cos wraca po peroniarzy?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89
24.04.2026, 09:23:01 via Wykop
  • 1
@Polina2137: ja podjadłem synektika
  • Odpowiedz
Kasahara
Kasahara
21.04.2026, 16:28:16
  • 7
Jako bóg gotowania daję przepis na pastę taką że aż mrowi w jajach (nawet kobiety)

Mam dla Was niezwykle prosty przepis, na kozacką pastę, którą uwielbiam.

Składniki

•
Kasahara - Jako bóg gotowania daję przepis na pastę taką że aż mrowi w jajach (nawet ...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polina2137
Polina2137 23.04.2026, 07:53:56 via Wykop
  • 2
@Kasahara: ja polecam pastę twarogową z papryką i suszonymi pomidorami, jest mega sztos. Można dodać tuńczyka do podbicia białka.

składniki:
twaróg, papryka konserwowa, suszone pomidory, dodatki: cebulka, czosnek.
Składniki dodaję na oko, wrzucam wszystko do miski i miksuje na gładką masę
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
19.04.2026, 10:03:39
  • 1197
Jeśli Karol Nawrocki myślał, że tym wywiadem w Kanale Zero ociepli sobie wizerunek, to chyba tylko wśród najwierniejszych wyborców PiS i botów z YouTube. Dla wszystkich poza bańką był to raczej pokaz arogancji.

Najgorzej brzmiały jego teksty sugerujące, że wszyscy mają grzecznie czekać, aż prezydent łaskawie po roku czy dwóch zaprzysięgnie dyplomatów, wojskowych czy sędziów. To była demonstracja lekceważenia państwa, procedur i zwykłej odpowiedzialności.

Do tego doszło zaprzeczanie samemu sobie, kompletny brak
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polina2137
Polina2137 19.04.2026, 11:40:15 via Wykop
  • 21
@Sin-: przeczytałam kiedyś, że polityk w publicznych wystąpieniach zawsze zwraca się głównie do swoich wyborców, więc ta błazenada była typowo pod publiczkę PiS i Mariuszy z Brighton, a jak wiemy są to grupy społeczne, które i tak nie weryfikują rzetelności usłyszanych informacji i rzadko używają mózgu.
Poza tym snussolini jest zwykłym prostym chłopem z ławki pod blokiem, który przez totalny przypadek został prezydentem. On nie ma żadnego obycia politycznego ani
  • Odpowiedz
Maly_Jasio
Maly_Jasio
17.04.2026, 06:40:57
  • 1
#niemiecki

Hej. Stary cap już ze mnie, ale pomyślałem, że nauczę się niemieckiego do poziomu komunikatywnego. Uczyłem się jakoś przez 2 lata, ale to jeszcze 12 lat temu. Nie wliczając w to szkoły oczywiście, bo tam ledwo się liznęło języka. Mocne podstawy są.
Jaki kurs online polecacie? Zależy mi na nauce całych zdań, bo z doświadczenia wiem, że nauka samych słówek nic nie daje.
Angielski mam C1
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polina2137
Polina2137 17.04.2026, 06:41:54 via Wykop
  • 3
@Maly_Jasio: preply i rozmowy z nativem
  • Odpowiedz
Polina2137
Polina2137 13.04.2026, 11:06:40
  • 1
#gielda kiedy realizujecie zysk na #xtb? czekać do 110-120? Wsm nie mam innego pomyslu na co wsadzic te pieniądze, a jestem ponad 40% na +, wiec moze po prostu bede trzymac
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polina2137
Polina2137
Autor
13.04.2026, 11:19:03 via Wykop
  • 0
@sforce: nie xD
  • Odpowiedz
solejukowski
solejukowski
29.03.2026, 10:09:28
  • 51
Dawno nie pytałem, a więc:

CO TERAZ CZYTASZ?

#ksiazki #czytajzwykopem
solejukowski - Dawno nie pytałem, a więc:

CO TERAZ CZYTASZ?

#ksiazki #czytajzwykope...

źródło: 1000081723

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polina2137
Polina2137 29.03.2026, 11:44:28 via Wykop
  • 5
@solejukowski: Polska Rosja, Rosja Polska. Historia obsesji, obsesja historii.
Polecam
  • Odpowiedz
sliti666
sliti666
sliti666
13.03.2026, 08:42:39
  • 0
#mikrokoksy #mirkokoksy #fizjoterapia

Panowie, od ponad roku mnie boli dolny odcinek pleców - głównie po spaniu (ale też np. podczas pływania kajakiem bez oparcia czy długim chodzeniu)

Postanowiłem się za to wziąc, byłem u kilku fizjo - wszyscy mówili, że jestem lekko pospinany, masowali, było git przez kilka godzin i znowu to samo.

Wziąłem
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polina2137
Polina2137 13.03.2026, 10:59:00 via Wykop
  • 0
@sliti666: spróbuj wzmocnić pośladek. Ból w lędźwiowym wynika czasem ze słabego pośladka i brzucha. Jeśli boli Cię po spaniu, zadbaj o dobry materac lub poduszkę i wtedy problem może się sam rozwiązać
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking