Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@darek-goluszka:
Wow ale to jest zajebisty pomysł!
Ja bym się jednak chyba trzymał motywu HP. Po pierwsze dlatego żeby było spójnie, a po drugie żeby mieć też opcje na kolejne imprezy urodzinowe. Możesz
Mapa Huncwotow recznie narysowana, na ktorej bedzie plan naszego mieszkania... z mala niespodzianka (a raczej okropnie duza, bo w "p---------u" schowa sie jej przyjaciolka ktora wypije z nami drinka i dzieki tej mapie ja znajdzie :) )
Wow ale to jest zajebisty pomysł!
Ja bym się jednak chyba trzymał motywu HP. Po pierwsze dlatego żeby było spójnie, a po drugie żeby mieć też opcje na kolejne imprezy urodzinowe. Możesz
@darek-goluszka: Darek, co ty p--------z
- 0
Witam Wszystkich Czytających
#chcepogadac. Dowolny temat, dowolna osoba, dowolny styl wypowiedzi.
#ekonomia #pomysl #nudzimisie #lubietwojepomysly #kapitalizm #socjalizm #komunizm
#chcepogadac. Dowolny temat, dowolna osoba, dowolny styl wypowiedzi.
#ekonomia #pomysl #nudzimisie #lubietwojepomysly #kapitalizm #socjalizm #komunizm
12
Brawo! Poznań uporał się z nieprawidłowym parkowaniem hulajnóg elektrycznych

W 170 punktach Poznania powstaną specjalne miejsca przeznaczone do zwrotu hulajnóg elektrycznych. Ma to uporządkować problem zaparkowanych w różnych....
z- 13
- #
- #
- #
- #
#scifi #gamedev #pomysl #ankieta #pytanie #opinie #sonda #sciencefiction #kosmos Czołem Dev-Mirki i Inne-Mirki, robie sobie taki projekt gierki sci-fi, szukam nazwy, fabuła nie powala, ale potrzebuje nazwy dla: "Międzyplanetarna Firma Badawczo-Górnicza", po angielsku to by było: "Interplanetary Research and Mining Company", i mam takei nazwy, kliknijcie jesli któraś Wam się bardziej podoba.. Generalnie ma
Czy któraś nazwa Ci się bardziej podoba.
- Globe-X 5.1% (3)
- Horizon-X 11.9% (7)
- Frontier-X 1.7% (1)
- Proxima 22.0% (13)
- Eonium 16.9% (10)
- Asteria 13.6% (8)
- Asterion 5.1% (3)
- Asterios 11.9% (7)
- Astrogea 3.4% (2)
- Starfusion 8.5% (5)
@PlugaweWarzywo: sprobuj moze PolStar-X, xstarpol, jan-mine, DeepX, drillpolx. dzieki
- 4
@dos_badass: @KomendaGlownaPolicji @houk @blare @dlugi_ @mp107 @Amazonczyk takie pyknąłem - chyba zostawie.. dzieki za pomoc :)
źródło: Przechwytywanie
PobierzCześć chciałbym zmienić coś w swoim życiu i znaleźć jakąś pracę tylko niewiem od czego zacząć jak się za to zabrać pracowałem na produkcji sporo czasu jako spawacz ale ta praca okazała się zbyt ciężka i nabawiłem się kłopotów zdrowotnych byłem na stażu jako referent z urzędu pracy na 5 miesięcy ale niestety bez gwarancji zatrudnienia chciałbym coś w stylu pracy biurowej ze względu na zdrowie .lecz nie mam pomysłu co zrobić
- 0
@czuwamnadtym: rozglądnij się za jakimiś kursami w twojej okolicy, czy to darmowymi, czy płatnymi. Jest co nieco dot. biurówki, ale choć to nie jest trudne i znasz, każdy kurs to dodatkowe kompetencje.
Z innych może jako handlowiec lub w logistyce przy np. zamówieniach?
Przeglądnij w czym jest aktualnie robota i jakie są wymagania w branżach biurowych na portalach dot. pracy.
Z innych może jako handlowiec lub w logistyce przy np. zamówieniach?
Przeglądnij w czym jest aktualnie robota i jakie są wymagania w branżach biurowych na portalach dot. pracy.
Jak jeździcie autem do chałupy z pracy lub na odwrót to też rozpisaliscie sobie wszystkie skrzyżowania ze światłami ile ci się sekund świeci i który pas się częściej korkuje żeby zminimalizować deptanie gazem i hamulcem niepotrzebnie? Skoda octavia 2.0tdi schodzę do 4.8l średnio,
połowę trasy po mieście a połowę ekspresówką, około 18km łącznie jedna strona. Gościu który sprzedawał miał średnia 11.0 l/100km ( ͡º ͜ʖ͡º)
#uk
#
połowę trasy po mieście a połowę ekspresówką, około 18km łącznie jedna strona. Gościu który sprzedawał miał średnia 11.0 l/100km ( ͡º ͜ʖ͡º)
#uk
#
- 19
@adamsowaanon: nie; tak z ciekawości, jakie oszczędności poczyniłes na kolacji wigilijnej?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Siema, mam pomysł, wiem jak go wykonać, jakie może pełnić funkcję (z korzyścią dla uzytkownika) i chciałbym go sprzedać producentowi RTV/agd. Jak to się robi? :D Szukać na LinkedIn kogoś kto może być pomostem między analiza a osoba decyzyjną?
#pomysl #innowacje #biznes #venturecapital #businessintelligence #iot
#pomysl #innowacje #biznes #venturecapital #businessintelligence #iot
Chciałem się z Wami chłopaki podzielić prostym przepisem na śniadaniowe zaskoczenie swojej damy.
Podstawowe składniki to papryka (kolor dowolny) i jajka (2 wystarczą) oraz inne "śmieci" z lodówki do podsmażenia (kiełbasa, szynka, pieczarki, ser żółty itp).
Paprykę oczyszczam z gniazda nasion i kroimy delikatnie w krążki tak na, 1,5 cm wysokości (ale więcej i mniej też a radę, bez spiny [i miarki]), resztki z lodówki też kroimy w drobną kostkę i podsmażamy
Podstawowe składniki to papryka (kolor dowolny) i jajka (2 wystarczą) oraz inne "śmieci" z lodówki do podsmażenia (kiełbasa, szynka, pieczarki, ser żółty itp).
Paprykę oczyszczam z gniazda nasion i kroimy delikatnie w krążki tak na, 1,5 cm wysokości (ale więcej i mniej też a radę, bez spiny [i miarki]), resztki z lodówki też kroimy w drobną kostkę i podsmażamy
źródło: comment_16715319324GBOmsOPmiyHZB3CczjUv1.jpg
Pobierz- 2
8
Kostka z papieru bez kleju (irkostka)

Jak zrobić papierową kostkę bez kleju: https://irkostka.tech
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@mieszkamtu: Fajne ale 150zł nie dałbym za to jednak (ʘ‿ʘ)
https://www.ikea.com/pl/pl/p/snurrad-podstawka-obrotowa-przezroczysty-90506104/
https://www.ikea.com/pl/pl/p/snurrad-podstawka-obrotowa-przezroczysty-90506104/
@TwojaStaraGaming pacz
Przy tej inflacji to naprawdę mieszkanie 5 miesięcy w roku na działce ROD wydaje się dobrym pomysłem. Koszty kawalerki rosną tak bardzo, że już w nawet głupiej #lodz to już ok 1400zł odstępnego (jak dobrze trafisz). Na ROD do tego mniejsze opłaty, a spadek wartości pieniądza powoduje to, że wydając 50k na działkę, za kilka lat sprzedamy ją ze znacznym zyskiem nawet jakbyśmy mieli sprzedać ją za ledwie 5k drożej.
źródło: comment_1668355274T3WxzJsMpK0fF6iTECFGUy.jpg
Pobierz@KoninaBeZiomeczka: Tylko, że na działkach ROD nie można mieszkać. Stałe zamieszkiwanie na terenie ROD jest korzystaniem z działki niezgodnie z przeznaczeniem, co stanowi podstawę do wypowiedzenia umowy dzierżawy. Oznacza to, że za takie wykroczenie zarząd ROD może odebrać działkę. Działka ROD nigdy nie będzie Twoją własnością i Twoje 50k pójdzie się...
- 39
@Zawodowy_Janusz: w praktyce nikt ci teog nie udowodni, ogromna ilośc działkowiczów tak mieszka
Plan na dziś kalkulacja wszystkiego co posiadam a po kalkulacja co mogę sprzedać. Ciekawe co z tego wyjdzie
#inwestycje #kredyt #pomysl
#inwestycje #kredyt #pomysl
W swoim testamencie zapiszę, że chcę aby mój nagrobek miał tylko jedną lampkę, taką na gaz prosto z rurociągu, aby wiecznie świeciła. A i żeby inni nie musieli przeze mnie kupować kolejnych zniczy, a co za tym idzie niepotrzebnie zanieczyszczać środowiska.
Dodatkowo chciałbym, aby w mój nagrobek wbudowano czytnik linii papilarnych. Każdy mógłby raz do roku zeskanować palec (oczywiście, każdy z rodziny) i zamówić sobie pizze hawajską. Wiecie, 1 listopada, nie chce
Dodatkowo chciałbym, aby w mój nagrobek wbudowano czytnik linii papilarnych. Każdy mógłby raz do roku zeskanować palec (oczywiście, każdy z rodziny) i zamówić sobie pizze hawajską. Wiecie, 1 listopada, nie chce
W swoim testamencie zapiszę, że chcę aby mój nagrobek miał tylko jedną lampkę, taką na gaz prosto z rurociągu, aby wiecznie świeciła. A i żeby inni nie musieli przeze mnie kupować kolejnych zniczy, a co za tym idzie niepotrzebnie zanieczyszczać środowiska.
@Tratak: to by trzeba przez licznik, wyobraz sobie jak sie rodzina awanturuje z proboszczem bo rodzina twego somsiada sie podlaczyla pod gaz na lewo ( ͡° ͜ʖ
mam pomysł: wprowadzić abonament za korzystanie z wykop.pl odsiałoby to trolli i gówniarzy. @m__b, zastanawiałeś się nad tym? #pomysl #wykopcontent
Ile jesteś w stanie płacić miesięcznie za dostęp do wykop.pl?
- 3,99 zł 7.5% (4)
- 9,99 zł 0% (0)
- 14,99 zł 0% (0)
- powyżej 14,99 zł 1.9% (1)
- nic 90.6% (48)
@skinrunner2: Jedyną uczciwą cenę xD
@skinrunner2: nieee ja chce przestac
Nie ma tygodnia żebym nie wyciągał ze skrzynki pocztowej spamu w postaci "CHĘNIE KUPIĘ MIESZKANIE W TYM BLOKU NR TEL...". I tak sobie pomyślałem że jak oni takim spamem zaśmiecają skrzynki to ja im tez zaśmiecę tel.
Póki co zamawiam dzwonienie z ofertami z internetem. Macie jeszcze jakieś pomysły gdzie zapisać numery telefonów?
#spam #pomocy #pomysl #internet #polska #smieci
Póki co zamawiam dzwonienie z ofertami z internetem. Macie jeszcze jakieś pomysły gdzie zapisać numery telefonów?
#spam #pomocy #pomysl #internet #polska #smieci
@DevSharingan: Zapisywanie numeru do wszelakich callcenter :)
- 0
@bueczkaa: no właśnie bardziej mail a nie że numer telefonu.
Wymyślałem pewien produkt, który można by sprzedawać, zero konkurencji, ale jak powiem co to jest to ktoś może zacząć to robić (nie jest to coś skomplikowanego) i wtedy na pewno przegram z jakimś gigantem. Jakie kroki mam zrobić żeby ochronić swój pomysł na produkt? Może zgłosić się do jakiegoś dużego gracza? Beta testy produktu (produkt spożywczy) wypadły dobrze i ludzie mówili że mógłby to kupić w sklepie. Jak to ugryźć? #biznes
- 1
@maliczek: brak konkurencji czy brak rynku? z pierwszym łatwiej konkurować niż drugie wykreować. może to jest powód że nikt tego nie oferuje.
- 1
Miałem taki #sen ze kupilem kalendarz (taki na ścianę) na rok 80000. I w tym kalendarzu zawarłem informacje ze wplacam pieniądze do banku i ktos odbierze te tryliony za 78000 lat z mojej rodziny na gwiazdkę. Tylko pełno problemów z tym jest.Ten kalendarz pewnie dawno będzie zniszczony. Żeby wojny o te pieniądze nie bylo to może powiązać to z numerem pesel. I tez nie wiem jak go ochroni przed złymi
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...


























Sam tworzę zestawy, zdjęcia, paczki, pakuję i wysyłam przesyłki (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
https://allegro.pl/uzytkownik/SLODKIGEST?string=matki
#pomysl #dzienmatki #dzienmamy #prezent #allegro #swieta #herbata
źródło: SG dzien mamy_2d_0078
Pobierz