Wpis z mikrobloga

W swoim testamencie zapiszę, że chcę aby mój nagrobek miał tylko jedną lampkę, taką na gaz prosto z rurociągu, aby wiecznie świeciła. A i żeby inni nie musieli przeze mnie kupować kolejnych zniczy, a co za tym idzie niepotrzebnie zanieczyszczać środowiska.

Dodatkowo chciałbym, aby w mój nagrobek wbudowano czytnik linii papilarnych. Każdy mógłby raz do roku zeskanować palec (oczywiście, każdy z rodziny) i zamówić sobie pizze hawajską. Wiecie, 1 listopada, nie chce Wam się być znowu na cmentarzu, to cyk, zbieracie się pod nagrobkiem, skanujecie palec i od razu leci zamówienie do pizzerii.

Proboszcz leci z kazaniem, a tu dostawca pizzy wbija i pyta, gdzie jest alejka 21 numer 37? Ale by ludziom ślinka ciekła, ale nie dla psa, dla Pana to.

#pomysl #wszystkichswietych #kosciol #wiara #katolicyzm
  • 1
W swoim testamencie zapiszę, że chcę aby mój nagrobek miał tylko jedną lampkę, taką na gaz prosto z rurociągu, aby wiecznie świeciła. A i żeby inni nie musieli przeze mnie kupować kolejnych zniczy, a co za tym idzie niepotrzebnie zanieczyszczać środowiska.


@Tratak: to by trzeba przez licznik, wyobraz sobie jak sie rodzina awanturuje z proboszczem bo rodzina twego somsiada sie podlaczyla pod gaz na lewo ( ͡° ͜ʖ ͡