Wpis z mikrobloga

Chciałem się z Wami chłopaki podzielić prostym przepisem na śniadaniowe zaskoczenie swojej damy.

Podstawowe składniki to papryka (kolor dowolny) i jajka (2 wystarczą) oraz inne "śmieci" z lodówki do podsmażenia (kiełbasa, szynka, pieczarki, ser żółty itp).

Paprykę oczyszczam z gniazda nasion i kroimy delikatnie w krążki tak na, 1,5 cm wysokości (ale więcej i mniej też a radę, bez spiny [i miarki]), resztki z lodówki też kroimy w drobną kostkę i podsmażamy na patelni z papryką (na maśle). Nie przesadzajcie z ilością, musi być miejsce na jajka :) Papryka jak mi się już zrobi po jednej stronie to mam gotowe podsmażone pozostałe rzeczy i przekładam papryki na drugą stronę oraz układam wszystkie dodatki wewnątrz i wlewam rozbite jajko do środka (teraz czas na żółty ser jako dodatek). Trochę mieszam patyczkiem w środku papryczek, żeby jajko się lepiej ścięło. Na górę szczypior i sól, pieprz dla smaku... Smacznego!

#sniadanie #gotujzwykopem #jedzenie #pomysl
Pobierz WLADCA_MALP - Chciałem się z Wami chłopaki podzielić prostym przepisem na śniadaniowe...
źródło: comment_16715319324GBOmsOPmiyHZB3CczjUv1.jpg
  • 8