Wpis z mikrobloga

Czesc mirki i mirabelki :)
Chciabym zrobic prezent dziewczynie w postaci... klimatycznego dnia :) otoz... chcialbym mieszkanie przystroic rzeczami zwiazanymi z jej ulubionymi filmami i serialami. Naprawde kazda #!$%@? ktora napiszecie bedzie przynajmniej przeze mnie ceniona i jezeli nie bedzie zbyt kosztowna to ja zrobie.
Jak do tej pory wiem ze na pewno krolowac bedzie klimat z Harrego Pottera, tj. ugotuje zupe dyniowa, bedzie piwo kremowe i ciasto marchewkowe, w dodatku bedzie duzo zwyklych swieczek zapalonych. W kaciku rzuczona gazeta z Syriuszem Blackiem, Sowka Hedwiga na parapecie, rozdzki i kolorowe alko w fiolkach. Mapa Huncwotow recznie narysowana, na ktorej bedzie plan naszego mieszkania... z mala niespodzianka (a raczej okropnie duza, bo w "#!$%@?" schowa sie jej przyjaciolka ktora wypije z nami drinka i dzieki tej mapie ja znajdzie :) )
Ale chcialbym pojsc dalej, chociaz uniwersum HP jest tak obszerne ze na tym moglbym zakonczyc i skupic sie tylko na nim. Dlatego dodam ankiete czy zakonczyc na HP czy dodac inne seriale/filmy/bajki. Ma kilkanascie ulubionych filmow/seriali/bajek, tj:
Kevin sam w domu
Shrek
Mulan
101 dalmatenczykow
Merida Waleczna (jest tak nawet nazywana przez niektorych)
The office
Friends
Dwoch i pol
Ted Lasso
Wednesday
Seria Kac Vegas ;)
Uwielbia I sezon True Detective i podcast Stanowo
Z Kevina na pewno wykorzystam pulapki, a nad cala reszta bede myslec przez najblizsze dwa tygodnie, bo tyle mam czasu ;)
PS. Juz wiem ze pani ze Stanovo nagra dla niej glosowke z zyczeniami i z informacja gdzie jest mapa Huncwotow dajac kilka wskazowek :)
To bedzie dla mnie najwazniejszy dzien w zyciu i bardzo chcialbym zeby byla szczesliwa (nie, nie zamierzam sie jej oswiadczyc xD)
#seriale #urodziny #filmy #bajki #prezent #pomysl
  • 7
@darek-goluszka:

Mapa Huncwotow recznie narysowana, na ktorej bedzie plan naszego mieszkania... z mala niespodzianka (a raczej okropnie duza, bo w "#!$%@?" schowa sie jej przyjaciolka ktora wypije z nami drinka i dzieki tej mapie ja znajdzie :) )


Wow ale to jest zajebisty pomysł!

Ja bym się jednak chyba trzymał motywu HP. Po pierwsze dlatego żeby było spójnie, a po drugie żeby mieć też opcje na kolejne imprezy urodzinowe. Możesz w