PANOWIE PROSZĘ O POMOC//TEŚCIK Z CHEMII A CHCĘ ZDAĆ:// BÓG ZAPŁAĆ
druga częsc https://i.imgur.com/0DvUzo4.png
#chemia #szkola #aldehydy #ketony #zdalne #pomocy #testointernecie #nauka
druga częsc https://i.imgur.com/0DvUzo4.png
#chemia #szkola #aldehydy #ketony #zdalne #pomocy #testointernecie #nauka

































Zwracam się do Was jeszcze raz z historią małej Kasi. Rodzice są zrozpaczeni i błagają o pomoc...
Moja koleżanka z ławki, z czasów szkolnych ma małą, chorą na serce córeczkę. Przestały jej pracować zastawki w sercu. Mała ma w nim ubytek, który krew rozerwała już do wielkości 4,5 mm...
W zeszłym roku udało zebrać się odpowiednią sumę na operację w USA, która miała sprawić, że serce będzie pracować w prawidłowy sposób
źródło: comment_16425863814RG2QUbaOFhQZufOytk7qo.jpg
Pobierz