Ktoś kojarzy, byly zasady przekazywania informacji. Jakis filozof to, Platon czy Arystoteles.
Wygladaly to jak pytania w stylu:
- czy ta informacja jest pilna?
- czy ta informacja odmieni moje zycie?
- czy ta informacja jest prawdziwa?

Jakos
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakos tak to szlo.


@loczyn: dokładnie to tak ;)

W starożytnej Grecji Sokrates był szeroko znany ze swojej mądrości. Pewnego razu ten wielki filozof spotkał swojego znajomego, który biegł właśnie do niego by mu coś powiedzieć:
- Sokratesie czy ty wiesz, co właśnie usłyszałem o jednym z
  • Odpowiedz
Mirki z #gdansk #trojmiasto mam pytanko, ktoś może wie na którym gdańskim SORze znajdę ortopedę? Wypadł mi bark ze stawu, ręka boli jak cholera, a ja nie za bardzo wiem do którego szpitala się udać :/ kiedyś byłem w jednym to mnie wyrzucili do drugiego :/

#ortopedia #lekarz #pomocy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki z tagów #spawanie #praca #pomocy
Właśnie się przebranżowywuję, ponieważ mam certyfikat spawacza (ale to był kurs typu zespawaj 2 płytki nierdzewki, masz książeczkę i spadaj), dostałem z urzędu pracy możliwość dofinansowania, sporego, na douczenie się. Problem w tym, że trzeba mieć zaświadczenie od pracodawcy o zatrudnieniu. W mazowieckim spawacz jest zawodem deficytowym, ale już obdzwoniłem dziesiątki ofert i nikt nie daje takiej gwarancji. Czy znajdzie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MickeyTheRat: Ja nie miałem problemu. Dzwon do warsztatów metalurgicznych, nawet na ślusarza itp, byleby Ci podbili kwity. Nie wierze ze nie ma zakładu w twojej okolicy kto nie potrzebuje robotnika za pół darmo
  • Odpowiedz
Elo, próbuję odratować akumulator z Poloneza. Ma dwa lata, ale kolejny raz zjechał do zera po dłuższym postoju w garażu. Po naładowaniu trzyma ok. 10V

Czy to normalne, że w środku bulgocze? Czy zaraz wybuchnie? Serio pytam, bo się boję.

Odpaliłem funkcję recond na prostowniku.

#elektryka #elektroda #kiciochpyta #pytanie #pomocy #motoryzacja #pytaniedoeksperta
W.....n - Elo, próbuję odratować akumulator z Poloneza. Ma dwa lata, ale kolejny raz ...

źródło: comment_1642687294leWv4UYVoERnyhMCUGCk6z.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema Mirki. Była kiedyś taka zabawna piosenka na yt i bardzo mi jej brakuje. Z tego co wiem yt usunęło kanał na którym była opublikowana albo coś w tym stylu. Mam do niej linka i chciałbym poprosić kogoś o uruchomienie swoich umiejętności szukania po archiwach i zakamarkach internetu. Nazwa to "król podziemia feat. ronnie ferrari, tymek - peppa pig" czy jakoś tak XD
https://youtu.be/RsxXu8gAyJI
#usunietamuzyka #youtube #hakerzy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czym jest wspólnota autoreferencjalna, co oznacza to pojęcie? Wiem, że funkcja referencjalna to jedna z funkcji języka według Jacobsona, jednak ciągle nie mogę dojść jakie cechy mają grupy autoreferencjalne. Czy może mylę pojęcia? Muszę ustalić czy dana wspólnota występuje wśród Internautów, nie mogę jedynie dojść do sprawdzonej definicji....

#pytanie
#pytaniedoeksperta
#jezykpolski
#pomocy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabelki, jest sprawa. Potrzebuję zleceń graficznych na już, (mogą być też muzyczne) jestem dosłownie spłukana, a na dodatek klient mnie znów wystawił. Mam w kieszeni jakąś złotówkę, nie mam co dać kotom do jedzenia, pierścionek już zastawiłam w lombardzie, jest kijowo strasznie. Pomocy!

Moje portfolio:
graficzne: https://www.behance.net/xrm1
muzyczne: https://soundcloud.com/nemcia

#pomocy #praca #grafika #muzyka #syntezatory #grafikakomputerowa
xandra - Mirki i Mirabelki, jest sprawa. Potrzebuję zleceń graficznych na już, (mogą ...

źródło: comment_16426659889J1IUS44yvp67oIIFzv1Tt.jpg

Pobierz
  • 220
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pasztetztrupa: pewnie był szukał ofiary, którą będzie wykorzystać i zapewnić sobie źródło finansowania alko. Niestety, ale jeśli sam sobie nie będzie chciał pomóc, to nikt mu nie pomoże. Weź pod uwagę, że przez całe życie nie miał pozytywnych wzorców i jego myślenie jest dosyć ograniczone i ukierunkowane na alko-tu raczej potrzeba długofalowej terapii, a nie doraźnej pomocy, bo ta jest na wyciągnięcie ręki. Facet wyciśnie cię jak cytrynę, bo wyczuje
  • Odpowiedz
Cytując klasyka "mam już dość tej k**wy", tym razem skaner Canon. Pomóżcie, bo wyrzucę kloca za okno.
Mam w biurze urządzenie wielofunkcyjne - MF6140dn. Pomijam już kwestię, że po każdej aktualizacji windowsa (10) sterowniki się rozdupcają i trzeba je instalować od nowa, z tym sobie poradziłam.

To G---O, bo inaczej się tego nie da nazwać, raz działa super i skanuje szybko, tak jak powinno, połykając jedną stronę za drugą, a innym razem (jak teraz)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wypokowy_expert: już się zastanawiałam czy to może być wina kabla, ale teraz na szybko nie mam jak tego sprawdzić, bo nie mam drugiego. W sumie nawet sprawdziłam drugi port USB w kompie, bo tyle mogłam zrobić od ręki. Może rzeczywiście kupię jutro nowy kabel i przetestuję.
Wcześniej była podłączona po kablu sieciowym.
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Mirki proszę o radę, parę lat temu byłem świadkiem w sądzie na sprawie jednego typa (mniejsza o szczegóły), przegrał ją a ja swoim zeznaniem przyczyniłem się do tego (mówiłem prawdę, nie miałem powodów do unikania odpowiedzi by go wybielić), od tego czasu typ ma jakiś uraz do mnie, zaczął mnie prześladować, obrzucać wyzwiskami (że konfident) przy każdej możliwej okazji.. o jakich okazjach mówię, a o takich że całkiem przypadkiem
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Może cię już nie pamięta. Jak będzie coś o---------ł w pracy, zgłoś to przełożonemu. Jak będzie o---------ł poza pracą załóż mu sprawę.
Staraj się parkować tam gdzie jest kamerka, w razie czego będzie nagranie z monitoringu.
  • Odpowiedz
Wie ktoś w jaki sposób odzyskać dostęp do gmaila? Mam telefon i numer podpięty pod konto, po wpisaniu tego wyskakuje wiadomość że kod przyszedł na email do którego właśnie próboje odzyskać hasło XDDDDD
#komputery #google #pomocy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Słuchajcie mam taką sytuacje i potrzebuje porady

Ja wiem że generalnie będzie ciężko coś znaleźć ale dobre dusze z was, narazie chwilowo kiedy próbuje coś tam znaleźć na stałe, w sensie wysyłam i się orientuje co i jak w rynku pracy, a ze matki jeszcze nie wywalili z roboty to chciałbym znaleźć coś od 10 rano.

Niestety mam na tyle utrudnioną sytuacje że jest tak że muszę tą swoją siostrę prowadzać do
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Own3d_23: Składaj wszędzie i idź na rozmowy też wszędzie. Jak powiedzą "ok, podobasz się nam" to wtedy zaczynasz gotowanie żaby z "ale" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z większością pracodawców da się dogadać na elastyczny czas (o ile masz powód), ale luźno połowa z nich odrzuci Twoje CV jak od razu to zaznaczysz.
Odfiltruj jedynie oferty gdzie w oczywisty sposób nie da się inaczej (np. składasz CV
  • Odpowiedz
@Own3d_23: Praca zdalna, zadaniowa. Przejrzyj takie ogłoszenia i sobie coś wybierz. Informatyka to przetwarzanie informacji, a to jednak duża, uniwersalna umiejętność.
  • Odpowiedz
mam pytanie mirki
znacie jakieś podobne piosenki w stylu
the hills
Madonna Frozen remix
after dark (mr kitty) ?
chodzi mi o tonację i bass
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach