Pobrałem z wykopu arkusz maturalny z matmy i lol poziom trudności to jest jakiś kosmos, czy ktoś mi może krok po kroku rozpisać jak to rozwiązać (tu jest sam wynik ale potrzebuje wiedzieć jak do niego dojść) #matura2022 #matura #kiciochpyta #pomocy
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@kikoroko5893: musisz wykupić mikroblog+
- 3
@kikoroko5893: Po pierwsze nie daj się trolować. Za wklejenie pasty raczej nikt Ci nie da kodu bo one tanie nie są a wystarczy wpisać w Google pasta o serwerowni i można pobrać wiec to bez sensu. Przed maturami zazwyczaj jest zdejmowana opcja zakupu nowego abonamentu właśnie przez to żeby ludzie się nie wymieniali arkuszami. Polecam szukać kodów na olx / Allegro No albo faktycznie od kogoś kto ma plusa i
Ma ktoś link do Discorda Parisaplatynova? Szukałem wszędzie i nie mogę znaleść
#discord #parisplatynov #pomocy #pytanie
#discord #parisplatynov #pomocy #pytanie
@Kasoh32: Michał białek kończył nocna warte w...
źródło: comment_1650996221dIeVRmbvyZuCsoGIhGtcuT.jpg
Pobierz@Kasoh32: na jego kanale na ttv co chwilę lata link podczas strimka, w stopce pod streamem też chyba jest
- 33
Ludziska nie wiem już co robić. Mam psa od 10 lat i zawsze miał z kim zostać, ale sytuacja życiowa wygląda już inaczej i pies często musi zostawać sam na kilka godzin. Sąsiedzi zaczęli się skarżyć i żądać jakiegoś rozwiązania i sama nie wiem co dalej. Nie mam znajomych, którzy by mogli przyjąć psa, który ma 12 lat, a na myśl o oddaniu go do schroniska aż mnie skręca. Czy jakieś tabletki
- 2
@protokol_zniszczen: skoro jak rodzina to kontaktowałaś się ze specjalistą? Czy jednak nie aż taka rodzina, żeby wydawać pieniądze i poświęcać czas na pracę?
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ktos wie moze co robic bo juz nie mam sił. Od pół roku mam zapalenie stawu skokowego, bylem u ortopedy dostalem masci, stosowalem dwa tygodnie i zadnej poprawy, dostalem antybiotyk stosowalem tydzien i zadnej poprawy. Noga mnie boli na tyle ze wystarczy ze jezyk buta dotknie w punkt odpowiedni to juz czuje ból, stopa w tym punkcie jest ciepla. Mam ograniczona ruchowosc w tej stopie.
#lekarz #ortopedia #
#lekarz #ortopedia #
#anonimowemirkowyznania
Hej Mirki, mam problem z moim #niebieskipasek
Od dwóch miesięcy, niebieski ma zepsuty samochód. Z racji tego, że pracuję zdalnie, zaproponowałam, żeby używał mojego. Od dwóch miesięcy go używa głównie na dojazdy do pracy, ale też jak jeździ gdzieś np. do kumpla. Nie miałam z tym żadnego problemu, ale ostatnio czuję, że zaczął mnie za bardzo wykorzystywać w tej kwestii. Jestem na etapie szukania mieszkania. Chcę mieszkanie kupić
Hej Mirki, mam problem z moim #niebieskipasek
Od dwóch miesięcy, niebieski ma zepsuty samochód. Z racji tego, że pracuję zdalnie, zaproponowałam, żeby używał mojego. Od dwóch miesięcy go używa głównie na dojazdy do pracy, ale też jak jeździ gdzieś np. do kumpla. Nie miałam z tym żadnego problemu, ale ostatnio czuję, że zaczął mnie za bardzo wykorzystywać w tej kwestii. Jestem na etapie szukania mieszkania. Chcę mieszkanie kupić
- 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Wiesz, jesli juz z nim to omawialas a on dalej olewa, to schowaj kluczyki i zagraj zimna suke ¯\_(ツ)_/¯
#anonimowemirkowyznania
Pomocy mireczki, jestem w trasie i po przerwie na toaletę auto mi nie odpala i dziwnie hałasuje ;/ Co może być przyczyną?
Filmik:
https://youtu.be/2rxViDONQu4
#
Pomocy mireczki, jestem w trasie i po przerwie na toaletę auto mi nie odpala i dziwnie hałasuje ;/ Co może być przyczyną?
Filmik:
https://youtu.be/2rxViDONQu4
#

- 5
@AnonimoweMirkoWyznania: może się okazać, że masz problemy z alternatorem i w efekcie tego teraz masz niedoładowany aku, który jest zbyt słaby by zakręcić z rozrusznikiem. Zacznij od sprawdzenia aku.
@AnonimoweMirkoWyznania: rozrusznik nie kreci chyba, walnij go czyms to moze zaskoczy
@Malinozaur: to chyba nie to, wygląda na to że liczba literek chyba powinna się zgadzać z gwiazdkami, w dodatku nie brzmi to znajomo, a to mój zapasowy mail to fb więc zobaczenie nazwy chyba powinno mnie oświecić. No nic, dzięki. Widocznie na takich geniuszów jak ja nie ma rady ¯\_(ツ)_/¯
- 1
@staryalkus: najpierw się ogarnia oszczędności.
Nie twierdzę że z 2000 PLN nie da się emigrować, ale twierdzę że standardowa kaucja to 2-3x Kaltmiete plus pierwszy miesiąc i bez oszczędności będziesz w dupie z drugim czynszem bo raczej standardowo jako nowo przybyły będziesz miał pierwsza pracę przez agencję a one płaca do 15. Z dziewczyną mieliśmy na emigrację +/- 20k PLN i większość została przepalona w ciągu pierwszego miesiąca bo tutaj
Nie twierdzę że z 2000 PLN nie da się emigrować, ale twierdzę że standardowa kaucja to 2-3x Kaltmiete plus pierwszy miesiąc i bez oszczędności będziesz w dupie z drugim czynszem bo raczej standardowo jako nowo przybyły będziesz miał pierwsza pracę przez agencję a one płaca do 15. Z dziewczyną mieliśmy na emigrację +/- 20k PLN i większość została przepalona w ciągu pierwszego miesiąca bo tutaj
- 1
@staryalkus: to już zależy od woli osoby od której masz mieszkanie. Przez ImmobilienScout czy eBay Kleinanzeigen na 99% tak. Dlatego najprościej jest wybrać miasto które cię interesuje i ogarnąć mieszkanie na polskiej grupie na FB pokroju Polacy w Monachium/Stuttgardzie czy tam które miasto sobie wybierzesz. Wchodzisz na taką grupie i piszesz posta że szukasz mieszkania ale pierwsza pracę dopiero podejmiesz. Ja w ten sposób wynajmowałem i jest to stosunkowo łatwe
- 0
#pit #podatki #urzadskarbowy #pomocy #kiciochpyta
Czy ktoś miał komunikat po zalogowaniu się do e-urzędu skarbowego:
Potem mnie automatycznie wylogowuje.
Czy ktoś miał komunikat po zalogowaniu się do e-urzędu skarbowego:
Ponieważ nie mamy Twoich pełnych danych, masz dostęp tylko do usługi Twój e-PIT.
Potem mnie automatycznie wylogowuje.
@skater_skully Wyświetlaj na wierzchu z tego co wiem nie dotyczy dymków, a jeśli jakieś aplikacje mają np. jakąś nakładkę albo funkcję.
Nie wiem jak będzie to po polsku w ustawieniach, ale ma być w zakładce Powiadomienia. https://m.imgur.com/hUOEicO
Nie wiem jak będzie to po polsku w ustawieniach, ale ma być w zakładce Powiadomienia. https://m.imgur.com/hUOEicO
- 1
@asus2786: dzieki Ci serdeczne. Powinno byc ok
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
hej mirki, prosze o pomoc :(
wykupiłem wycieczkę z dniem wylotu 28 sierpnia o godzinie 10:30, na miejscu bylibyśmy okolo 14, czyli w hotelu pewnie jakos 16 co daje nam popoludnie na odpoczynek.
Jak wykupywałem wycieczke w biurze podróży (tak z biura bo było taniej niz na wlasna rękę) to Pani poinformowała mnie że godziny mogą sie zmienić o jedna czy dwie.
dostalem maila ze lot przełożony jest na 23:30 28 sierpnia.
wykupiłem wycieczkę z dniem wylotu 28 sierpnia o godzinie 10:30, na miejscu bylibyśmy okolo 14, czyli w hotelu pewnie jakos 16 co daje nam popoludnie na odpoczynek.
Jak wykupywałem wycieczke w biurze podróży (tak z biura bo było taniej niz na wlasna rękę) to Pani poinformowała mnie że godziny mogą sie zmienić o jedna czy dwie.
dostalem maila ze lot przełożony jest na 23:30 28 sierpnia.
źródło: comment_1650790775xAiyw3dX7oBWpAoJDNu2RM.jpg
Pobierz- 0
@musztym w trzecim rzędzie masz parę 89 i trójkę 247
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania: zaproponuj jej anal, może ją odkorkujesz i wróci do swojej wagi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do jakiego lekarza lub specjalisty się zgłosić aby mi przepisał leki na receptę na sen czy uspokojenie
od kilku miesięcy mam tak że ciężko i długo zasypiam oraz budzę się w nocy bez powodu.
Nawet jeśli miałem cały dzień ciężkiej pracy fizycznej to samo jest.
Teraz jeszcze gorzej jest bo jestem po zerwaniu długiego związku. To już w ogóle ciężko zasnąć czy spokojnie spać
proszę o pomoc bo już ciężko mi jest
lvl 21 here
od kilku miesięcy mam tak że ciężko i długo zasypiam oraz budzę się w nocy bez powodu.
Nawet jeśli miałem cały dzień ciężkiej pracy fizycznej to samo jest.
Teraz jeszcze gorzej jest bo jestem po zerwaniu długiego związku. To już w ogóle ciężko zasnąć czy spokojnie spać
proszę o pomoc bo już ciężko mi jest
lvl 21 here
- 1
@SStoumer: do rodzinnego. Ewentualnie do psychiatry.
lekarz rodzinny lub psychiatra
ma ktoś 7 pln na nr blik zpożyczyć?
naprawdę potrzebne.
#pomocy #dziendobry #bieda #niewiemjaktootagowac
naprawdę potrzebne.
#pomocy #dziendobry #bieda #niewiemjaktootagowac
@murdereronmymind: i na co te 7 zł pilnie potrzebujesz od randoma w necie?
- 3
#ankieta
Cześć Mirki, moja Mirabelka ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest w opałach i potrzebuje badanych do magisterki, a czasu coraz mniej.
Chodzi o wypełnienie w pełni anonimowej ankiety, która zajmuje ok. 15 minut.
Badanie należy wypełniać w spokojnym otoczeniu, najlepiej na komputerze, z możliwością odtwarzania dźwięku (będzie do obejrzenia filmik).
Ważne, aby odpowiedzi
Cześć Mirki, moja Mirabelka ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest w opałach i potrzebuje badanych do magisterki, a czasu coraz mniej.
Chodzi o wypełnienie w pełni anonimowej ankiety, która zajmuje ok. 15 minut.
Badanie należy wypełniać w spokojnym otoczeniu, najlepiej na komputerze, z możliwością odtwarzania dźwięku (będzie do obejrzenia filmik).
Ważne, aby odpowiedzi
źródło: comment_1650701924umdws0fOJHUvemv01lViK9.jpg
Pobierz





























Samsung S10 ,android 12, UI 4.1
#samsung
#android
#pytanie
#pomocy
źródło: comment_1651011638bRh7lu177TzgCURJU80TAH.jpg
Pobierzźródło: comment_1651013597SQAqulpnT7xxWmRuupchH6.jpg
Pobierz