• 3
@kikoroko5893: Po pierwsze nie daj się trolować. Za wklejenie pasty raczej nikt Ci nie da kodu bo one tanie nie są a wystarczy wpisać w Google pasta o serwerowni i można pobrać wiec to bez sensu. Przed maturami zazwyczaj jest zdejmowana opcja zakupu nowego abonamentu właśnie przez to żeby ludzie się nie wymieniali arkuszami. Polecam szukać kodów na olx / Allegro No albo faktycznie od kogoś kto ma plusa i
  • Odpowiedz
Ludziska nie wiem już co robić. Mam psa od 10 lat i zawsze miał z kim zostać, ale sytuacja życiowa wygląda już inaczej i pies często musi zostawać sam na kilka godzin. Sąsiedzi zaczęli się skarżyć i żądać jakiegoś rozwiązania i sama nie wiem co dalej. Nie mam znajomych, którzy by mogli przyjąć psa, który ma 12 lat, a na myśl o oddaniu go do schroniska aż mnie skręca. Czy jakieś tabletki
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktos wie moze co robic bo juz nie mam sił. Od pół roku mam zapalenie stawu skokowego, bylem u ortopedy dostalem masci, stosowalem dwa tygodnie i zadnej poprawy, dostalem antybiotyk stosowalem tydzien i zadnej poprawy. Noga mnie boli na tyle ze wystarczy ze jezyk buta dotknie w punkt odpowiedni to juz czuje ból, stopa w tym punkcie jest ciepla. Mam ograniczona ruchowosc w tej stopie.
#lekarz #ortopedia #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirki, mam problem z moim #niebieskipasek
Od dwóch miesięcy, niebieski ma zepsuty samochód. Z racji tego, że pracuję zdalnie, zaproponowałam, żeby używał mojego. Od dwóch miesięcy go używa głównie na dojazdy do pracy, ale też jak jeździ gdzieś np. do kumpla. Nie miałam z tym żadnego problemu, ale ostatnio czuję, że zaczął mnie za bardzo wykorzystywać w tej kwestii. Jestem na etapie szukania mieszkania. Chcę mieszkanie kupić
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@staryalkus: najpierw się ogarnia oszczędności.
Nie twierdzę że z 2000 PLN nie da się emigrować, ale twierdzę że standardowa kaucja to 2-3x Kaltmiete plus pierwszy miesiąc i bez oszczędności będziesz w dupie z drugim czynszem bo raczej standardowo jako nowo przybyły będziesz miał pierwsza pracę przez agencję a one płaca do 15. Z dziewczyną mieliśmy na emigrację +/- 20k PLN i większość została przepalona w ciągu pierwszego miesiąca bo tutaj
  • Odpowiedz
@staryalkus: to już zależy od woli osoby od której masz mieszkanie. Przez ImmobilienScout czy eBay Kleinanzeigen na 99% tak. Dlatego najprościej jest wybrać miasto które cię interesuje i ogarnąć mieszkanie na polskiej grupie na FB pokroju Polacy w Monachium/Stuttgardzie czy tam które miasto sobie wybierzesz. Wchodzisz na taką grupie i piszesz posta że szukasz mieszkania ale pierwsza pracę dopiero podejmiesz. Ja w ten sposób wynajmowałem i jest to stosunkowo łatwe
  • Odpowiedz
hej mirki, prosze o pomoc :(
wykupiłem wycieczkę z dniem wylotu 28 sierpnia o godzinie 10:30, na miejscu bylibyśmy okolo 14, czyli w hotelu pewnie jakos 16 co daje nam popoludnie na odpoczynek.
Jak wykupywałem wycieczke w biurze podróży (tak z biura bo było taniej niz na wlasna rękę) to Pani poinformowała mnie że godziny mogą sie zmienić o jedna czy dwie.
dostalem maila ze lot przełożony jest na 23:30 28 sierpnia.
RuskiPies - hej mirki, prosze o pomoc :(
wykupiłem wycieczkę z dniem wylotu 28 sierpn...

źródło: comment_1650790775xAiyw3dX7oBWpAoJDNu2RM.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RuskiPies: zapoznaj się z umową którą podpisałeś, masz w niej wyraźnie zaznaczone że pierwszy i ostatni dzień to transfer, możesz mieć wylot nawet o 23:59, a powrót o 00:01 i jest zgodnie z umową

moge zarzadać innych godzin lotu?
  • Odpowiedz
Do jakiego lekarza lub specjalisty się zgłosić aby mi przepisał leki na receptę na sen czy uspokojenie
od kilku miesięcy mam tak że ciężko i długo zasypiam oraz budzę się w nocy bez powodu.
Nawet jeśli miałem cały dzień ciężkiej pracy fizycznej to samo jest.
Teraz jeszcze gorzej jest bo jestem po zerwaniu długiego związku. To już w ogóle ciężko zasnąć czy spokojnie spać
proszę o pomoc bo już ciężko mi jest
lvl 21 here
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ankieta
Cześć Mirki, moja Mirabelka ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest w opałach i potrzebuje badanych do magisterki, a czasu coraz mniej.

Chodzi o wypełnienie w pełni anonimowej ankiety, która zajmuje ok. 15 minut.
Badanie należy wypełniać w spokojnym otoczeniu, najlepiej na komputerze, z możliwością odtwarzania dźwięku (będzie do obejrzenia filmik).
Ważne, aby odpowiedzi
kotlemon - #ankieta
Cześć Mirki, moja Mirabelka ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest w opałach i potrzeb...

źródło: comment_1650701924umdws0fOJHUvemv01lViK9.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach