Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 119
W środę zalałem laptop na który robiłem 3 miesiące.

W czwartek podczas jazdy #!$%@?ął przegub w aucie moich rodziców który prowadziłem.

W piątek zabrałem dziewczynę która była przebłyskiem nadziei na odrobinę normalności w moim życiu na randkę tylko po to żeby wczoraj wieczorem dostać wiadomość, że w sumie to może jednak po koleżeńsku.

A niecałe 2 godziny temu dostałem wiadomość, że mój przyjaciel został ciężko pobity za granicą.

Nie wiem dlaczego to wszystko się stało. Nie wiem dlaczego to tu piszę.
Nie wiem co przyniesie jutro.

#zalesie #przegryw #gorzkiezale #pomocy
A.....n - W środę zalałem laptop na który robiłem 3 miesiące.

W czwartek podczas jaz...

źródło: comment_16513789137QnUbJjNnOrMfwn7CYSynK.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Allan_Karlsson: Stand unshaken, życie jest nieobliczalne i jedyne co można robić żeby z nim walczyć to przeć naprzód. Laptop może da sie odratować, auto naprawić, przyjaciel żyje więc pozostaje życzyć szybkiego powrotu do zdrowia. A dziewuchy - nie ta to inna, tego kwiatu jest pół światu.
Keep on keeping on Mirek!
  • Odpowiedz
@Allan_Karlsson: laptopa spróbuj wysłać do serwisu Daniela Rakowieckiego (ma kanała na yt), zalania naprawia bardzo sprawnie. Dziewczynę olej, kolega nie dostał wpierdzielu przez ciebie, auto rodziców prędzej czy później i tak by walnęło (pewnie ma już ~15lat). Jak jest wżyciu za spokojnie to wiadomo, że coś zaraz #!$%@?. Teraz będziesz miał spokój na dłuższy czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
: laptopa spróbuj wysłać do serwisu Daniela Rakowieckiego (ma kanała na yt), zalania naprawia bardzo sprawnie


@Pajonkek: nie ma żadnego serwisu a bierze kasę za promowanie innego. To nie on to będzie naprawiał i przy zalaniu nowego sprzętuu nich kwota to od 1000 w górę pewnie
  • Odpowiedz
@japycz: zależy co wysiadło przy tym zalaniu jeśli jakiś mały układzik to kwota nie powinna być powalająca. On ma swoją stronę do kontaktu w "sprawach biznesowych". Pracowałeś na laptopa 3 miesiące, więc kosztował pewnie ~6k, co z nim zrobisz teraz? sam go naprawisz? czy oddasz do jakiegoś miejscowego serwisu
  • Odpowiedz
@Allan_Karlsson: Jeśli w aucie przegub podczas jazdy się rozsypał, to znaczy, że już od dawna był w złym stanie, a auto jest zaniedbane. Przegub nie pęka "ot tak" sam z siebie, tylko głównie dlatego, że ktoś ani go nie oglądał, ani nie słuchał przez wiele kilometrów. Umierający przegub bardzo często stuka podczas przyspieszania w skręcie.
  • Odpowiedz
Pracowałeś na laptopa 3 miesiące, więc kosztował pewnie ~6k, co z nim zrobisz teraz? sam go naprawisz?


@Pajonkek: tak, sam naprawie. Pracuje z tym na co dzień.

zależy co wysiadło przy tym zalaniu jeśli jakiś mały układzik to kwota nie powinna być powalająca.


@Pajonkek: taaa, nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale niektórzy biorą za wylutowanie i wlutowanie gniazda HDMI w konsoli 500zl, gdzie nie wymaga to ani chwili szukania
  • Odpowiedz
W środę zalałem laptop na który robiłem 3 miesiące.


@Allan_Karlsson: czytając pierwsze zdanie i widząc grafikę już myślałem, że straciłeś sejwa z RDR2 przed końcem gry, ale na szczęście okazało się, że nie jest tak źle
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Nupharizar: @d___: @qfefgbythr: @Akilles: @Tom8: @Pajonkek: @japycz: @Pajonkek: @GaiusBaltar: @gnt_1: @lewymaro: @Morty1337: @aegispolis: @rastowy: Sytuacja nie jest tragiczna ale musiałem się wyżalić na szybko na Mirko bo to info o koledze mnie trochę przybiło, a o 6 w niedzielę budzić nikogo nie będę. W laptopie wszystko chyba działa choć spacja dziennie chodzi bo tym jak go osuszałem przez
  • Odpowiedz