Chcę w tym roku zrobić małą konstrukcję doczepianą do barierki na balkonie na którą będzie założona siatka cieniująca
Czy 42% zacienienia nada się na papryczki ? Szukałem 30-35 ale poza dużymi rolkami jest to nie do znalezienia, na jednej stronie gdzie można kupić na metry to koszt wysyłki jest 2 razy droższy od samej siatki xd
Znalazłem takie cuś - https://rolmarket.pl/siatki-cieniujace/siatka-dzianina-cieniujaca-na-szklarnie-tunele-grandinet-horti-3x5m-42
Generalnie
Czy 42% zacienienia nada się na papryczki ? Szukałem 30-35 ale poza dużymi rolkami jest to nie do znalezienia, na jednej stronie gdzie można kupić na metry to koszt wysyłki jest 2 razy droższy od samej siatki xd
Znalazłem takie cuś - https://rolmarket.pl/siatki-cieniujace/siatka-dzianina-cieniujaca-na-szklarnie-tunele-grandinet-horti-3x5m-42
Generalnie


















Co może być tego przyczyną ? Roślina je zrzuca bo ma za mało energii ? Za mało słońca/ciepła ? (Od prawie dwóch tygodni pochmurnie jest)
Jedna to myślałem że to przez to że za dużo w ogóle puściła kwiatów, masakrycznie dużo. Trochę ich potem obciąłem żeby energia poszła w te które już się zawiązały owoce
No
źródło: 1000009253
Pobierz