jak napisać/powiedzieć kuzynostwu że chciałbym być z nimi bliżej, mieć lepsze relacje

a to tak się robi w ogóle? bo jak dla mnie napisanie czegoś takiego będzie nieco dziwne.

bliskość relacji wyniki z kontaktów/stopnia lubienia się a nie 'chciałbym być z tobą bliżej' według mnie.

Żeby zachęcić ich do kontaktu ze mną. Jak mogę to zrobić?
  • Odpowiedz
I dlaczego?


@mkk141:
Dodawanie xor w każdym wierszu. To znaczy na trzecim obrazku jest to co jest na pierwszym, ale nie na drugim, oraz to co jest na drugim, ale nie na pierwszym. Nie ma części wspólnych.
  • Odpowiedz
@fizykWysokichEnergii:
giant - fajnie że napęd 2x (niestety shimano nie ma w grx najmniejszej zębatki 10t, więc na zjazdach w 1x może brakować przełożenia), super że opona do 53mm. Super że koła też plastikowe, mniej że system hookless (ograniczenie w wyborze opon). Pressfit - fujka.
cannondale - tagi giant z zawieszeniem z tyłu, ale bez plastikowych kół i z bb30.
trek - podwójny isospeed <3, bagażnik w ramie, etap <3,
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pomocy! Gdzie obejrzę film #najlepszy ? Nie mogę znaleźć nigdzie, nawet VOD żeby zapłacić. Tylko na Amazon prime z usa, ale muszę mieć kartę debetową wydana w USA żeby za to zapłacić...

Torrent tez nie pomógł, proszę? Najlepiej z angielskimi napisami, bo z dziewczyną chciałem obejrzeć.. #filmy #filmyonline #vod #pomocy #amazonprimevideo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, pomóżcie. Pacjent Samsung Galaxy A40, podczas ładowania stał się trupem zgodnie z tym, co mówił mi jego właściciel. Bateria ok, z zasilacza serwisowego też nie startuje. Nie pobiera wcale prądu, nawet szczątkowego. Znałazłem na Youtube, że w tych telefonach padają gniazda od głównej taśmy, ale tu napięcie jest wzorowe 5.1V gdy telefon jest podpięty do ładowania, a oba gniazda i taśma wyglądają okej - podstawiłem nawet dwie inne płytki dolne (te
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Szynk44: prawie nigdy nie odmawiają ale zaproponują takie koszty za wymianę płyty ze często nowy tel idzie taniej kupic. Odmawia gwarancyjnej a proponuje odpłatna.
  • Odpowiedz
@FurTemporis: no to ewentualnie starter Plusha i pakiet Plush Internet Promo BS - Pakiet GB za zasilenie konta
- koszt: 0 zł / ważność: 30 dni (pakiet jednorazowy za zasilenie)
wł.: *136*11*01# / wył.: *136*00*01#
- na specjalnie oznaczonych starterach nie wymaga aktywacji
● 5 zł - 9,99 zł - 2 GB + FB - ważność: 5 dni
● 10 zł - 19,99 zł - 4 GB + FB - ważność:
  • Odpowiedz