Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 3

Asterling
- 18
@Czerwony_jak_WIG20: Akcja działa się w jakiejś ugandzie że wystarczył talerz zupy?
EnderWiggin
via Wykop Mobilny (Android)- 9
@Czerwony_jak_WIG20: Olej.
#anonimowemirkowyznania
Mirki, jak przytyć? xd
Mam 174 cm wzrostu i ważę niespełna 55 kilogramów, tyle, co moja różowa xD Próbowałem już przytyć, ale nie umiem. Mój stary nie lepiej, bo chłop ma 50+ na karku a waży 60 kilogramów...Czy to jest w ogóle realne? Czy mamy jakiegoś dziedzicznego tasiemca? XD Dodam, że w brzuch mi to na pewno nie idzie, bo brzuch mam bardzo twardy i ani śladu po piwnym
Mirki, jak przytyć? xd
Mam 174 cm wzrostu i ważę niespełna 55 kilogramów, tyle, co moja różowa xD Próbowałem już przytyć, ale nie umiem. Mój stary nie lepiej, bo chłop ma 50+ na karku a waży 60 kilogramów...Czy to jest w ogóle realne? Czy mamy jakiegoś dziedzicznego tasiemca? XD Dodam, że w brzuch mi to na pewno nie idzie, bo brzuch mam bardzo twardy i ani śladu po piwnym
- 5
@AnonimoweMirkoWyznania: za mało jesz kalorii. Licz kalorie. Pozdrawiam
- 1
@AnonimoweMirkoWyznania: siłka, suple, żarcie, non stop ruszasz gębą, żresz, srasz, śpisz, i znów żresz, srasz, żresz, żresz, śpisz, żresz, srasz żresz itd.
Aby złapać masę musisz dostarczyć tyle kalorii ile potrzebuje aktywna dorosła osoba + nadwyżkę. Bez cegieł domu nie zbudujesz.
Aby złapać masę musisz dostarczyć tyle kalorii ile potrzebuje aktywna dorosła osoba + nadwyżkę. Bez cegieł domu nie zbudujesz.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@wojtekminecraft997: Laptop Lenovo Legion 5 jak coś, bo nie napisałem.
- 40
Cześć Wszystkim, znajomym i nieznajomym! Wraz z moją Partnerką wychodzimy do Was z ogromną prośbą, która dotyczy jednej z najważniejszych dla nas istot. U naszego psa - Leo - wykryto dość rzadką chorobę o nazwie ZESPOLENIE WROTNO-OBOCZNE (więcej info tutaj: Choroba Leosia). Do tej pory miewał mniejsze lub większe problemy, które doprowadziły nas do miejsca w którym się teraz znaleźliśmy. Nie wiemy ile mamy czasu, ale im szybciej będziemy mogli przeprowadzić
źródło: comment_1649955379iisWI36gm9CIUyF9kzN9v2.jpg
Pobierz- 2
@MrErnest24: mimo, ze jest jak jest to trzymam kciuki zeby bylo dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) sam stracilem najlepszego przyjaciela rodziny nieco ponad rok temu, po 14 latach... qrewsko bolalo (╥﹏╥)
- 0
Elo! Czy ktoś zna sekret skutecznego backupu TimeMachine z uwzględnieniem dysku zewnętrznego na stałe podpiętego pod USB?
Kolejny raz wyzerowałem backupy i skonfigurowałem wszystko na nowo. Dysk zewnętrzny nie jest wykluczony.
Jak otwieram backup (po folderach) to dysk zewnętrzny jest uwzględniony, ale bez zawartości. Jest pusty (╯︵╰,)
#pomocy #kiciochpyta #apple #timemachine #macos #macbook #informatyka
Kolejny raz wyzerowałem backupy i skonfigurowałem wszystko na nowo. Dysk zewnętrzny nie jest wykluczony.
Jak otwieram backup (po folderach) to dysk zewnętrzny jest uwzględniony, ale bez zawartości. Jest pusty (╯︵╰,)
#pomocy #kiciochpyta #apple #timemachine #macos #macbook #informatyka
Parę miesięcy temu byłem w #ikea i zrobiłem sobie darmowy projekt kuchni z konsultantem. Problem mam taki, że nie mam pojęcia jak teraz mogę obejrzeć ten projekt na ich stronie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
mircy pomóżta chłopu
#pytanie #pomocy #kiciochpyta #remontujzwykopem
mircy pomóżta chłopu
#pytanie #pomocy #kiciochpyta #remontujzwykopem
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Senuyo: yyy, chyba nie. Wiem, że krótko po tym jak byłem w Ikei potrafiłem to znaleźć na ich stronie ale teraz to nie mam pojęcia
Mireczki taka sytuacja. Odpalam kompa monitor nie ma sygnału, wentylatory pracują. Restartuje, słychać że dyski startują na chwilę, wentylatory działają. Do tej pory reset biosu przez zworkę, zabawa z ramem, podmieniony procek, podmieniona karta grafiki i zasilacz. Macie jakieś pomysły, czy płyta główna zdechła?
#komputery #pc #pcmasterrace #pomocy #elektronika
#komputery #pc #pcmasterrace #pomocy #elektronika
@szyna352: wsad biosu padł w najlepszym przypadku a jak nie to jakaś faza zasilania na płycie od zasilania CPU albo ramu i dlatego masz taki efekt.
Cześć wszystkim.
Potrzebuje pomocy z cyklu nam horom curke, ale tak na poważnie. Znajoma na chorą córkę po operacji serca i potrzebuje zdobyć jakiś olejek dostępny jedynie na receptę u naszego zachodniego sąsiada. Może ktoś z was byłby w stanie pomóc, zdobyć gdzieś indziej. Może jest gdzieś dostępny bez recepty. Może jest tu ktoś kto zajmuje się zawodowo ściąganiem leków. Mam jedynie zdjęcie butelki, ale jest tam nazwa.
Aceite MCT Nutricia MCT
Potrzebuje pomocy z cyklu nam horom curke, ale tak na poważnie. Znajoma na chorą córkę po operacji serca i potrzebuje zdobyć jakiś olejek dostępny jedynie na receptę u naszego zachodniego sąsiada. Może ktoś z was byłby w stanie pomóc, zdobyć gdzieś indziej. Może jest gdzieś dostępny bez recepty. Może jest tu ktoś kto zajmuje się zawodowo ściąganiem leków. Mam jedynie zdjęcie butelki, ale jest tam nazwa.
Aceite MCT Nutricia MCT
źródło: comment_16498728424k5bEbz0vq8qgtT9GzOdo9.jpg
Pobierz- 0
@Captcha--: Nie znam się. To będzie ta sama substancja?
@jarzyn86: generalnie będzie to samo. Można to kupić często jako suplement diety bez recepty. Np https://ostrovit.com/pl/products/ostrovit-olej-mct-500-ml-24273.html
Oczywiście wersja jako lek na pewno by była pewniejsza jeśli chodzi o skład ale przypuszczam, że już lepiej mieć suplement niż nie mieć nic.
Wejdź sobie w skład i porównaj czy się zgadzają ilości tych różnych kwasów tłuszczowych.
Nie mam jak coś powiązań z tym sklepem ale lubię go bo nieraz podają od razu
Oczywiście wersja jako lek na pewno by była pewniejsza jeśli chodzi o skład ale przypuszczam, że już lepiej mieć suplement niż nie mieć nic.
Wejdź sobie w skład i porównaj czy się zgadzają ilości tych różnych kwasów tłuszczowych.
Nie mam jak coś powiązań z tym sklepem ale lubię go bo nieraz podają od razu
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@winslow: zapalenia miazgi nie diagnozuje się zaglądając "do środka". jak zajrzy do środka to przecież zobaczy zębinę a nie miazgę, jaka informacja ma płynąć z takiego rozwiercenia? pamiętaj, że każde "otwarcie" zęba to jakiś tam ubytek tkanek własnych (nawet jeśli minimalny)
jak ząb reagował na test chlorkiem etylu? 100% poprawnie?
jak ząb reagował na test chlorkiem etylu? 100% poprawnie?
@affairz:
A to mnie też zacho relaksuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Raczej bym powiedziała, że są takie dni kordy wszystko idzie jak powinno, a są takie, że jak coś się może z----ć to na pewno się z----e xD
głównie endo i periochirurgię i zawszę jak przychodziłem z wypełnieniami mówił, że to też dobrze od czasu do czasu takie wypełnienie zrobić, bo można się odprężyć
A to mnie też zacho relaksuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Raczej bym powiedziała, że są takie dni kordy wszystko idzie jak powinno, a są takie, że jak coś się może z----ć to na pewno się z----e xD
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora
Miraski pomocy bo mnie k-----a strzela xD
Wybieram się do Hiszpanii, dokladnie Malaga.
Nie jestem zaszczepiony i nie będę. Podróż samolotem.
Czy dane na stronie są aktualne i trzeba test antygenowy? Jeśli tak to gdzie najlepiej w #warszawa go wykonać na te 24h przed? I czy musi być on w języku angielskim? Jaki koszt takiego testu? Są inne sposoby? :D
#pomocy #pytanie
Wybieram się do Hiszpanii, dokladnie Malaga.
Nie jestem zaszczepiony i nie będę. Podróż samolotem.
Czy dane na stronie są aktualne i trzeba test antygenowy? Jeśli tak to gdzie najlepiej w #warszawa go wykonać na te 24h przed? I czy musi być on w języku angielskim? Jaki koszt takiego testu? Są inne sposoby? :D
#pomocy #pytanie
@SeekSouls: jak bylem to oni tylko na to rzucili okiem i tyle, ale nie gwarantuje ze tak bedzie
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Szanowni Mirki i Mirabelki. Mam problem z dzikiem na ogródku działkowym, wchodzi przez działkę sąsiada, a u mnie robi co chce, napaskudzi i wychodzi razem z siatką. Byłem wczoraj w zarządzie rod co by chociaż w koszcie siatki partycypowali albo dali na wymianę. Betonowy prezes prl, który zjadł cały granulat dla prezesów i udaje niewiniątko posapał, pomruczal, że dzik nie jest jego tylko państwowy. Zaproponował, że jeżeli ja wystosuje pismo do gminy
konto usunięte via Android
- 1
@pan_fenestron: u nas zarząd tak samo mówi, że trzeba do miasta zgłaszać. Jakiś czas spokój był, a teraz dziki wróciły ze zwiększoną siłą xD
konto usunięte via Android
- 1
@pan_fenestron: ja problemu z dzikami nie mam, bo mam działkę w głębi, więc mam w dupie xD Dopóki do mnie nie dotrą to nic nie zrobię, ale jak dojdzie dzik to będę pisał do każdego począwszy od prezydenta poprzez sekretarza ONZ Kofana Anana xDDDDDD #pdk
Siema, poszukuje dwóch starych gier, których tytułu nie mogę sobie przypomnieć za cholerę, a strasznie mnie łapie nostalgia jak o nich myślę.
1. Była to gra na PC, polegała na tym, że musieliśmy przejść postacią po wszystkich płytkach tak, żeby je zniszczyć i przejść do ostatniej. Płytki były różne, była taka, co trzeba było wejść na nią dwa razy, były lodowe, po których się ślizgało, były jakieś że ślimakami, które odwracało się
1. Była to gra na PC, polegała na tym, że musieliśmy przejść postacią po wszystkich płytkach tak, żeby je zniszczyć i przejść do ostatniej. Płytki były różne, była taka, co trzeba było wejść na nią dwa razy, były lodowe, po których się ślizgało, były jakieś że ślimakami, które odwracało się
@songohan231: Znalazlem, Alex the Allegator 4, wydana w roku 2003.
źródło: comment_1649804741ley2wWZqpo0LiTMhaQID4h.jpg
Pobierz- 1
@Czymsim: Boże, dziękuję! To właśnie to!
- 2
Mirki potrzebuję porady.
W styczniu tego roku na zabawie studniówkowej wydarzył się wypadek. Można powiedzieć na pierwszy rzut oka była to "błaha" sprawa (obcas szpilki wbity w stopę) jednak zrobiło się z tego niezłe g*wno. Ale po kolei.
Mojej siostrze, która doznała urazu (dziewczyna tańcząc wbiła jej szpilkę głęboko w nogę) organizator imprezy oraz hotel, w którym odbywała się zabawa nie udzielił żadnej pomocy, to znaczy nie zapewnił nawet podstawowego opatrzenia rany. Początkowo wyglądało
W styczniu tego roku na zabawie studniówkowej wydarzył się wypadek. Można powiedzieć na pierwszy rzut oka była to "błaha" sprawa (obcas szpilki wbity w stopę) jednak zrobiło się z tego niezłe g*wno. Ale po kolei.
Mojej siostrze, która doznała urazu (dziewczyna tańcząc wbiła jej szpilkę głęboko w nogę) organizator imprezy oraz hotel, w którym odbywała się zabawa nie udzielił żadnej pomocy, to znaczy nie zapewnił nawet podstawowego opatrzenia rany. Początkowo wyglądało
- 1
@michgur: Nie widzę winy organizatora czy hotelu w tej sprawie, podpytajcie czy dziewczyna która nadepnęła ma jakieś ubezpieczenie OC (np przy ubezpieczeniu mieszkania), dodatkowo można ruszyć ubezpieczenie lekarza który olał temat.
PS. tutaj nie mam pewności, ale wydaje mi się że jeśli niebyła to impreza masowa (powyżej 500 osób) to organizator niema obowiązku zapewnienia pomocy medycznej na miejscu.
PS. tutaj nie mam pewności, ale wydaje mi się że jeśli niebyła to impreza masowa (powyżej 500 osób) to organizator niema obowiązku zapewnienia pomocy medycznej na miejscu.
- 2
Lecz moim zdaniem nie ma tu winy osoby która nadepnęła obcasem.
@fromasz56: nie no wina jest, co najwyżej nie ma związku przyczynowego między dalszymi powikłaniami, a tym co zrobiła. W jakimś niewielkim zakresie odpowiada
@NoMysteries: "KOLEJNY PODCAST KRYMINALNY. ALE TEN JEST NAJLEPSZY"
Mircy co się może dziać z moim starym w124?
Nagranie: https://youtu.be/iGr99X_liFA
Po załączeniu stacyjki mrugają kontrolki SRS i ABS. To szybkie klikanie słychać z przekaźnika świec żarowych.
#pomocy #mercedes #w124 #mechanikasamochodowa
Nagranie: https://youtu.be/iGr99X_liFA
Po załączeniu stacyjki mrugają kontrolki SRS i ABS. To szybkie klikanie słychać z przekaźnika świec żarowych.
#pomocy #mercedes #w124 #mechanikasamochodowa
- 1
Poleci ktoś jakiś porządny materac w budżecie tak do 2k cebulionów? Mój wzrost 181, waga 85. Rozmiar materaca jaki potrzebuję to 160x200cm. Preferencję mam jedynie do twardości, najlepiej gdyby to był H2. Zastanawiałem się nad Bodyguard z Bett1. Z kolei na Ceneo widzę, że materac Robeto krajowej marki "Sleep O'clock" ma dużo pozytywnych opinii. Będę wdzięczny za komentarze.
#materac #materace #pomocy #pytanie #urzadzajzwykopem
#materac #materace #pomocy #pytanie #urzadzajzwykopem
- 0






















