#anonimowemirkowyznania
Mirki, jak przytyć? xd
Mam 174 cm wzrostu i ważę niespełna 55 kilogramów, tyle, co moja różowa xD Próbowałem już przytyć, ale nie umiem. Mój stary nie lepiej, bo chłop ma 50+ na karku a waży 60 kilogramów...Czy to jest w ogóle realne? Czy mamy jakiegoś dziedzicznego tasiemca? XD Dodam, że w brzuch mi to na pewno nie idzie, bo brzuch mam bardzo twardy i ani śladu po piwnym
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: siłka, suple, żarcie, non stop ruszasz gębą, żresz, srasz, śpisz, i znów żresz, srasz, żresz, żresz, śpisz, żresz, srasz żresz itd.
Aby złapać masę musisz dostarczyć tyle kalorii ile potrzebuje aktywna dorosła osoba + nadwyżkę. Bez cegieł domu nie zbudujesz.
  • Odpowiedz
Cześć Wszystkim, znajomym i nieznajomym! Wraz z moją Partnerką wychodzimy do Was z ogromną prośbą, która dotyczy jednej z najważniejszych dla nas istot. U naszego psa - Leo - wykryto dość rzadką chorobę o nazwie ZESPOLENIE WROTNO-OBOCZNE (więcej info tutaj: Choroba Leosia). Do tej pory miewał mniejsze lub większe problemy, które doprowadziły nas do miejsca w którym się teraz znaleźliśmy. Nie wiemy ile mamy czasu, ale im szybciej będziemy mogli przeprowadzić
MrErnest24 - Cześć Wszystkim, znajomym i nieznajomym! Wraz z moją Partnerką wychodzim...

źródło: comment_1649955379iisWI36gm9CIUyF9kzN9v2.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrErnest24: mimo, ze jest jak jest to trzymam kciuki zeby bylo dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) sam stracilem najlepszego przyjaciela rodziny nieco ponad rok temu, po 14 latach... qrewsko bolalo ()
  • Odpowiedz
Elo! Czy ktoś zna sekret skutecznego backupu TimeMachine z uwzględnieniem dysku zewnętrznego na stałe podpiętego pod USB?

Kolejny raz wyzerowałem backupy i skonfigurowałem wszystko na nowo. Dysk zewnętrzny nie jest wykluczony.
Jak otwieram backup (po folderach) to dysk zewnętrzny jest uwzględniony, ale bez zawartości. Jest pusty (,)

#pomocy #kiciochpyta #apple #timemachine #macos #macbook #informatyka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mireczki taka sytuacja. Odpalam kompa monitor nie ma sygnału, wentylatory pracują. Restartuje, słychać że dyski startują na chwilę, wentylatory działają. Do tej pory reset biosu przez zworkę, zabawa z ramem, podmieniony procek, podmieniona karta grafiki i zasilacz. Macie jakieś pomysły, czy płyta główna zdechła?
#komputery #pc #pcmasterrace #pomocy #elektronika
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć wszystkim.

Potrzebuje pomocy z cyklu nam horom curke, ale tak na poważnie. Znajoma na chorą córkę po operacji serca i potrzebuje zdobyć jakiś olejek dostępny jedynie na receptę u naszego zachodniego sąsiada. Może ktoś z was byłby w stanie pomóc, zdobyć gdzieś indziej. Może jest gdzieś dostępny bez recepty. Może jest tu ktoś kto zajmuje się zawodowo ściąganiem leków. Mam jedynie zdjęcie butelki, ale jest tam nazwa.
Aceite MCT Nutricia MCT
jarzyn86 - Cześć wszystkim. 

Potrzebuje pomocy z cyklu nam horom curke, ale tak na p...

źródło: comment_16498728424k5bEbz0vq8qgtT9GzOdo9.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jarzyn86: generalnie będzie to samo. Można to kupić często jako suplement diety bez recepty. Np https://ostrovit.com/pl/products/ostrovit-olej-mct-500-ml-24273.html
Oczywiście wersja jako lek na pewno by była pewniejsza jeśli chodzi o skład ale przypuszczam, że już lepiej mieć suplement niż nie mieć nic.

Wejdź sobie w skład i porównaj czy się zgadzają ilości tych różnych kwasów tłuszczowych.

Nie mam jak coś powiązań z tym sklepem ale lubię go bo nieraz podają od razu
  • Odpowiedz
@winslow: zapalenia miazgi nie diagnozuje się zaglądając "do środka". jak zajrzy do środka to przecież zobaczy zębinę a nie miazgę, jaka informacja ma płynąć z takiego rozwiercenia? pamiętaj, że każde "otwarcie" zęba to jakiś tam ubytek tkanek własnych (nawet jeśli minimalny)
jak ząb reagował na test chlorkiem etylu? 100% poprawnie?
  • Odpowiedz
@affairz:

głównie endo i periochirurgię i zawszę jak przychodziłem z wypełnieniami mówił, że to też dobrze od czasu do czasu takie wypełnienie zrobić, bo można się odprężyć


A to mnie też zacho relaksuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Raczej bym powiedziała, że są takie dni kordy wszystko idzie jak powinno, a są takie, że jak coś się może z----ć to na pewno się z----e xD
  • Odpowiedz
Miraski pomocy bo mnie k-----a strzela xD
Wybieram się do Hiszpanii, dokladnie Malaga.
Nie jestem zaszczepiony i nie będę. Podróż samolotem.

Czy dane na stronie są aktualne i trzeba test antygenowy? Jeśli tak to gdzie najlepiej w #warszawa go wykonać na te 24h przed? I czy musi być on w języku angielskim? Jaki koszt takiego testu? Są inne sposoby? :D

#pomocy #pytanie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szanowni Mirki i Mirabelki. Mam problem z dzikiem na ogródku działkowym, wchodzi przez działkę sąsiada, a u mnie robi co chce, napaskudzi i wychodzi razem z siatką. Byłem wczoraj w zarządzie rod co by chociaż w koszcie siatki partycypowali albo dali na wymianę. Betonowy prezes prl, który zjadł cały granulat dla prezesów i udaje niewiniątko posapał, pomruczal, że dzik nie jest jego tylko państwowy. Zaproponował, że jeżeli ja wystosuje pismo do gminy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pan_fenestron: ja problemu z dzikami nie mam, bo mam działkę w głębi, więc mam w dupie xD Dopóki do mnie nie dotrą to nic nie zrobię, ale jak dojdzie dzik to będę pisał do każdego począwszy od prezydenta poprzez sekretarza ONZ Kofana Anana xDDDDDD #pdk
  • Odpowiedz
Siema, poszukuje dwóch starych gier, których tytułu nie mogę sobie przypomnieć za cholerę, a strasznie mnie łapie nostalgia jak o nich myślę.

1. Była to gra na PC, polegała na tym, że musieliśmy przejść postacią po wszystkich płytkach tak, żeby je zniszczyć i przejść do ostatniej. Płytki były różne, była taka, co trzeba było wejść na nią dwa razy, były lodowe, po których się ślizgało, były jakieś że ślimakami, które odwracało się
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, ktoś ma filmik na którym jest gosciu który przedostał się na kwasie do dublina. On sobie chodzi po ulicy i coś gada do kamery w telefonie XDDD
#dublin #heheszki #pomocy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki potrzebuję porady.
W styczniu tego roku na zabawie studniówkowej wydarzył się wypadek. Można powiedzieć na pierwszy rzut oka była to "błaha" sprawa (obcas szpilki wbity w stopę) jednak zrobiło się z tego niezłe g*wno. Ale po kolei.

Mojej siostrze, która doznała urazu (dziewczyna tańcząc wbiła jej szpilkę głęboko w nogę) organizator imprezy oraz hotel, w którym odbywała się zabawa nie udzielił żadnej pomocy, to znaczy nie zapewnił nawet podstawowego opatrzenia rany. Początkowo wyglądało
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michgur: Nie widzę winy organizatora czy hotelu w tej sprawie, podpytajcie czy dziewczyna która nadepnęła ma jakieś ubezpieczenie OC (np przy ubezpieczeniu mieszkania), dodatkowo można ruszyć ubezpieczenie lekarza który olał temat.

PS. tutaj nie mam pewności, ale wydaje mi się że jeśli niebyła to impreza masowa (powyżej 500 osób) to organizator niema obowiązku zapewnienia pomocy medycznej na miejscu.
  • Odpowiedz
Lecz moim zdaniem nie ma tu winy osoby która nadepnęła obcasem.


@fromasz56: nie no wina jest, co najwyżej nie ma związku przyczynowego między dalszymi powikłaniami, a tym co zrobiła. W jakimś niewielkim zakresie odpowiada
  • Odpowiedz
Poleci ktoś jakiś porządny materac w budżecie tak do 2k cebulionów? Mój wzrost 181, waga 85. Rozmiar materaca jaki potrzebuję to 160x200cm. Preferencję mam jedynie do twardości, najlepiej gdyby to był H2. Zastanawiałem się nad Bodyguard z Bett1. Z kolei na Ceneo widzę, że materac Robeto krajowej marki "Sleep O'clock" ma dużo pozytywnych opinii. Będę wdzięczny za komentarze.

#materac #materace #pomocy #pytanie #urzadzajzwykopem
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach