Siemka Mirki , pomagam wujkowi przerobic jego strone internetowa w celu poszerzenia portfolio na rynek niemiecki. Wszystko praktycznie dziala tak jak powinno , lecz podczas testowania witryny natknelismy sie na blad ktorego , nie jestesmy w stanie naprawic. Jezeli ktos potrafi w #prestashop #programista15k #gruparatowaniapoziomu #informatyka #webdev #webdesign #pomocy Osoba laczaca sie z polskiego IP widzi wszystko poprawnie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kordianyt: Prestashop ma to wbudowane, z tego co pamietam trzeba mieć włączoną geolokalizację i powinno zmieniać walutę w zależności od IP
  • Odpowiedz
@Kordianyt: Prestashop ma wbudowaną funkcje Geolokalizacji. Znajdziesz tam waluty oraz dostosujesz moduł według własnych potrzeb.

BO > ULEPSZENIA > Międzynarodowe > Lokalizacja - i tutaj interesujące Cię zakładki: waluty oraz geolokalizacja.

Powodzenia.
  • Odpowiedz
Sytuacja jest poważna...
Już żaden sos ze sklepu nie jest w stanie zapewnić mi odpowiednich doznań smakowych, mam jakiś super ostry z marketu, a ledwo połechtało podniebienie a ma wykręcać i skręcać od ostrości xd Polecicie jakiś dobry ostry sos, taki troche mocniejszy niż marketowy tabasco? Tylko właśnie też bez przesady, żeby dało się go jeść #pomocy #ostrezarcie #papryczki #chilli #chillizgobim
a
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wykopki, niespełna miesiąc temu byłem u dentysty w celu doklejenia mi dwóch połówek jedynek. dzisiaj jednak ewidentnie mimo, że ząb dalej jest ( chodź kompletnie nie jestem zadowolony, mimo mycia co noc doklejane kawałki są odbarwione od reszty ) dziś odczuwam k------i ból w środku jednego z zęba, przysięgam że gdy dotkne językiem jego tył odczuwam takie strasznie kłócie, że z automatu robi mi się gorąco. jeszcze słucham jakiegoś p---------a obok osoby,
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@strzelewrazieproblemu:

chodź kompletnie nie jestem zadowolony, mimo mycia co noc doklejane kawałki są odbarwione od reszty


To wróć i poproś o poprawę. To Ty masz zaakceptować efekt końcowy i to Ty masz być w 100% zadowolony.

Co do bólu, przy głębokich ubytkach może dojść do podrażnienia miazgi i rozwoju zapalenia. Skoro bardzo boli to niestety może to oznaczać potrzebę leczenia kanałowego. Nie jest to jednak błędem, a powikłaniem. Tak czy
  • Odpowiedz
@WormRider: przeciez jest wyraznie napisane :)

@zogard: linkes auge verdacht auf abducensparese
linkes auge abduktionseinschränkung + doppelbilder bei linksblick seit 24 stunden
Rechte/Linke papille randscharf, vital
bitte weitere abklärung
Wiedervorstellung Sehschule 04.05. empfohlen
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Witam wszystkich. Mam problem z sąsiadem i nie wiem jak go rozwiązać, więc decyduję się na ostateczny krok. Zapytanie Wykopu o poradę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mieszkam w bloku. Mój sąsiad podczas pandemii kupił sobie psa. Wszystko było spoko, sąsiad nie chodził do pracy i siedział sobie w domu, jego pies był spokojny. Jednak 3 miesiące temu wszystko się zmieniło. Sąsiad wrócił do pracy a jego pies totalnie zwariował.
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kodecss: Jesus, całkowicie problemu nie rozumiesz. Pies ewidentnie nie radzi sobie z rozstaniem z właścicielem i to problem behawioralny, z którym coś należy zrobić. Nie, nie jest normalnym szczekanie przez 8h i ignorowanie tego i udawanie, ze nic się nie dzieje tylko pogorszy sprawę i przede wszystkim skrzywdzi samego psa.
  • Odpowiedz
Ma ktoś jakiś pomysł może dlaczego apka hbomax działa mi jak syf na smart TV (dokładnie lj594v LG model), TV podpięty kablem do internetu, wszystko co mogłem sprawdziłem. Reinstalacja aplikacji też nie pomaga.
W momencie oglądania czegokolwiek na TV streaming zawiesza i bufforuje (nie jest to oczywiście spowodowane przeciążoną siecią) netflix, czy inne aplikacje działają bez zarzutów. Na komputerze śmiga bez problemu.
Ktoś wie w czym może być problem?

#smarttv
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam nadzieję, że jednak podziała, spróbuje nawjyżej zadzwonić do jakiegoś supportu od nich, może coś zaradzą. Dzięki w każdym razie za komentarz.
  • Odpowiedz
Zapomniałem dołożyć jednej rzeczy do przesyłki która jest już w paczkomacie. Co zrobić aby mi ją zatrzymali? Czy jest taka możliwość?
#inpost #paczkomaty #pomocy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hejka, od dłuższego czasu szukam materaca 160x200. Im więcej o tym czytam i im więcej materacy sprawdzam tym bardziej nie wiem jaki wybrać. Ostatnio koleżanka w pracy poleciła mi materac firmy spijZdrowo ale w internecie ma różne opinie. Preferuje twardszy #materac 82/176. Potrzebuje #pomocy miło będzie jak wrzucicie propozycje. Z góry dziękuje za pomoc.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@radoslawx: "spijZdrowo" to sklep na Allegro należący do producenta materacy FDM - dość duży producent ale ich materace omijałbym baaardzo szerokim łukiem. Jaka cena, taka jakość.... Ale na allegro sprzedają tego tysiące.
  • Odpowiedz
Cześć, może ktoś się orientuje. Szukam sobie jakiejś strony gdzie mogę stworzyć maszynę wirtualną. Potrzebuje zeby działała przez 24h, wiem ze google cloud jest dostępne przez 3 miesiace za darmo, ale może znacie jakieś inne strony?
Jestem studentem wiec może jest gdzieś opcja dla biednych XD
Piaskownice odpadają, bo no chyba ze sa 24h
#informatyka #student #pomocy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nemo007: jakim Januszem trzeba być żebyś takiej sytuacji poprostu nie kupić nowego bidonu tej samej marki? Masz zamiar ryzykować że twoje dziecko będzie piło resztki pleśni czy myć mu naczynie silna chemia? Oba pomysły wydają mi się dość słabe.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@kikoroko5893: Po pierwsze nie daj się trolować. Za wklejenie pasty raczej nikt Ci nie da kodu bo one tanie nie są a wystarczy wpisać w Google pasta o serwerowni i można pobrać wiec to bez sensu. Przed maturami zazwyczaj jest zdejmowana opcja zakupu nowego abonamentu właśnie przez to żeby ludzie się nie wymieniali arkuszami. Polecam szukać kodów na olx / Allegro No albo faktycznie od kogoś kto ma plusa i
  • Odpowiedz