mirki potrzebna pomoc, bo totalnie sobie nie radze XD dalby rade ktos pomoc/rozwiazac to dziadostwo? ponoc latwe ale dla mnie czarna magia XD kazda pomoc mile widziana, oddam w naturze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Narysuj ten graf prezentując centralność wierzchołków. Sprawdź czy w tym grafie istnieją cykle. Znajdź wierzchołki peryferyjne

import pandas as
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

problem w tym ze za bardzo nie wiem jak z tym w ogole zaczac


@p3rm: ja tym bardziej, nie czytam ci w myślach. Co jest nie tak gdy odpalasz kod? Co chcesz uzyskać? Po prostu wykres ma ci strzelić? W kodzie brakuje ci definicji nx, to jest jakaś biblioteka do rysowania grafów
  • Odpowiedz
Wie ktoś jak rozwiązać taki problem na messengrze? Konto jest zrobione na numer telefonu bez konta na Facebooku, logując się na messengera wyskakuje taki komunikat "Nie możesz zalogować się do Facebooka korzystając z tego konta w związku z ograniczeniami występującymi dla tego konta". Przeczytałem gdzieś, że po prostu założyć nowe konto z tym samym nr tel to automatycznie lognie na tamto, ale... SMS od Facebooka nie przychodzi.
#facebook #messenger
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki potrzebny bardzo pilnie ktoś kto pracuje w jakiejś agencji reklamowej/kreatywnej, ogólnie w branży kreatywnej i mógłby pomóc przy wywiadzie do pracy licencjackiej?
#studbaza #pracbaza #pomocy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam wkurzająca fobie/natręctwo, że przy komputerze muszę co chwila myć ręce bo czuje że klawiatura jest brudna, tłusta albo taka śliska. Wystarczy, że lekko mi się ręce spocą i już nie jestem w stanie pracować z klawiaturą czy myszką. Kremów żadnych nie używam, klawiaturę myję regularnie. Czy ktoś ma podobnie? Macie jakieś protipy?

#komputery #praca #pracbaza #natrectwa #pomocy #problem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zgodnie z niemiecką wikipedią
Środki pomocnicze do kutrów (kuter to taka przemysłowa maszyna do "mielenia" mięsa) są stosowane w przemyśle spożywczym i w masarniach podczas krojenia mięsa, aby wpłynąć na właściwości otrzymanego w ten sposób klocka mięsnego.
Mają one za zadanie zwiększyć zdolność wiązania wody i emulgowania tłuszczów, a tym samym stabilizować układ polidyspersyjny. Stosuje się sole sodowe i potasowe kwasu octowego, kwasu winowego, kwasu mlekowego i kwasu cytrynowego, które zwiększają zdolność
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema, jest jakaś stronka na której można klikać przycisk i pokazuje kto kliknął pierwszy? Taki przycisk jak w teleturniejach. Wiecie o co chodzi. Potrzebuję mocno!

#pomocy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#prawo #praca #pomocy #januszex
Będę wdzięczny za jakąś mądrą poradę. Pracowałem w typowym Januszexie, janusz nie wypłacił mi ostatniego wynagrodzenia (to oszust typowy, wszystko ma w najmie, dużo osób juz oszukał ze nie zapłacił faktur itd gdy pogooglowałem w necie). Sprawe oddałem do sądu, wygrałem, przekazałem do komornika, niestety nawet komornik nie bardzo ma z czego ściągnać hajs na moje wynagrodzenie... był na interwencji
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Allan_Karlsson: laptopa spróbuj wysłać do serwisu Daniela Rakowieckiego (ma kanała na yt), zalania naprawia bardzo sprawnie. Dziewczynę olej, kolega nie dostał wpierdzielu przez ciebie, auto rodziców prędzej czy później i tak by walnęło (pewnie ma już ~15lat). Jak jest wżyciu za spokojnie to wiadomo, że coś zaraz p--------e. Teraz będziesz miał spokój na dłuższy czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Witam zcrashowało mi komputer po mniej więcej 20 minutach gry w RDR2, temperatura karty 75 procka około 70 i taki wpis w dzienniku zdarzeń. Intel i7 10700k, RTX 2080TI, 16 RAM 4400MHZ, Chłodzenie Noctua NH D15, Płyta główna MSI MAG z490 Tomahawk, Zasilacz BeQuiet Straight Power Platinum 1000W. Proszę o pomoc i pozdrawiam.

Nastąpił ponowny rozruch komputera po operacji wykrywania błędów. Wyniki tej operacji były następujące: 0x000000d1 (0x0000000000007f8b, 0x0000000000000002, 0x0000000000000001, 0xfffff8075936e74f). Zrzut
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komputer Huawei Matebook D14. Problem dotyczy bluetooth. Gdy łącze internetowe wifi jest obciążone ściąganiem wielu rzeczy z neta, zaczynają mi szwankować słuchawki bezprzewodowe - dźwięk zwalnia aż do zfreezowania i nie da się ich rozłączyć/połączyć ponownie, aż do momentu aż nie przestanie się ściągać. Czasami rozłącza mi też bezprzewodową klawiaturę logitecha. Klawiaturę rozłączyło mi też przy kopiowaniu danych na pendrive, gdy komputer do neta podłączony był po rj/45 do przejściówki usb. Gdzie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki #poznan niebieski zgubił portfel w parku przy arenie jakoś 0.5-1 u temu. Wiem, że facet z psem (terrierem albo innym małym) go znalazłle teraz nie możemy go znaleźć. Tylko wiemy, że miał taki pałąk do rzucania piłka dla psa. Ktoś pomoże? Jak szukać? #pomocy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś z Was widzi też komunikat: niepoprawnie podpisane zapytanie, gdy próbuje napisać komentarz czy zrobić cokolwiek?
Taki problem mam dzisiaj cały dzień na aplikacji - non stop. Przez przeglądarkę na laptopie: trochę mniej, ale problem nadal jest. Nie ma go tylko jak piszę przez przeglądarkę, ale na telefonie.
Ktoś coś czy przyzwyczaić się, że to vikop, jeśli jeszcze miałam jakieś nadzieje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pomocy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ktoś się orientuję jak sprawdzić co się zepsuło w lodówce?
Nie wiem czy opłaca mi się ją naprawiać czy kupić nową.
Zamrażalnik działa normalnie, ale w lodówce nie jest zimno tak jak powinno, mimo tego, że jest nastawiona na maksymalne chłodzenie. Jakiś czas temu zaczęła lodówka mrozić rzeczy w środku, a potem przestała mocno chodzić. Co to może być? Wyciek czynnika chłodniczego, czy termostat? Jak mogę to samemu sprawdzić?
#pytaniedoeksperta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach