Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
raven4444

raven4444

Dołączył 18 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 59252
  • Znaleziska 17638
  • Mikroblog 41614
  • Obserwujący 24
  • Obserwowane 219
raven4444
raven4444 wczoraj, 14:20:20
  • 1124
Pamiętam jak różowa była w szpitalu i po operacji chciała się umyć. Zapytała się na dyżurce czy by mogłaby dostać choć jeden gazik, aby okolice rany (niemałej) wytrzeć nim z wody, a nie ręcznikiem. Usłyszała ze szpitala nie stać na takie rzeczy i ma nie wymyślać. Pewnie by ubyło z premii ordynatora.

#lekarski #lekarz #lekarz100k #konowalposting
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raven4444
raven4444
Autor
wczoraj, 14:26:53 via Android
  • 4
@The_Czop_Show: tak zwany posiłek regeneracyjny
  • Odpowiedz
raven4444
raven4444
Autor
wczoraj, 14:36:17 via Wykop
  • 1
@DoktorMorela: mhh dobrze, że szczypie.
  • Odpowiedz
raven4444
raven4444
Autor
wczoraj, 15:37:31 via Android
  • 11
@PiersiowkaPelnaZiol: teraz bym złożył, wtedy myślało się o czymś innym. Teraz jak się o tym słyszy o konowałach to wróciły wspomnienia sprzed kilku lat.
  • Odpowiedz
raven4444
raven4444
Autor
22 godz. i 19 min temu via Android
  • 3
@adam-yxz: mhh braunista więc wysryw to widzisz w lustrze na co dzień.
  • Odpowiedz
raven4444
raven4444
Autor
21 godz. i 35 min temu via Android
  • 14
@Prukiewak: ludzie aż sami nie zobaczą nie wierzą jaka jest chujnia i bieda w szpitalu. W tym roku różowa miała operację kręgosłupa w prywatnym szpitalu to poza tym że była tam operacja to reszta rzeczy niczym w jakimś super hotelu. Ktokolwiek wchodził do pokoju to się przedstawiał i mówił kim jest i co będzie robić. Każdy wprost komunikował że jak zacznie boleć to wzywać pomoc i dostanie coś. Na NFZ
  • Odpowiedz
raven4444
raven4444
Autor
20 godz. i 23 min temu via Android
  • 1
@Ghostyk: a to jest ciekawe bo większość zapaleń wyrostka da się załatwić antybiotykiem ale perforacja... Sąsiad tak miał to już angielski orszak odpalał dizla aby jechać po niego ale jakoś się udało go uratować z sepsy.
  • Odpowiedz
raven4444
raven4444
Autor
9 godz. i 2 min temu via Android
  • 0
@projektant_doktorant: to też była wielkopolska a dokładnie to największy szpital w Poznaniu xd
  • Odpowiedz

517

Komisja Europejska kapituluje przed wydawcami w sprawie Stop Killing Games.

Komisja Europejska kapituluje przed wydawcami w sprawie Stop Killing Games.

Komisja nie będzie zmieniać prawa. Pomimo sukcesów organizatorów, zebrania 1.3 mln podpisów, płomiennych wypowiedzi w europarlamencie, koalicji ze wszystkich stron politycznych, to urzędnicy w Komisji uznali że poprzestaną na zachęcaniu do współpracy. U lobbystów strzelają właśnie korki od szampana.

planarize
z
ec.europa.eu
dodany: 21 godz. i 45 min temu
  • 59
  • #
    stopkillinggames
  • #
    gry
  • #
    steam
  • #
    playstation
  • #
    polityka
  • #
    pcmasterrace
raven4444
raven4444 21 godz. i 18 min temu via Android
  • 90
Lobbyści jak to lobbyści posmarowali i oto wynik.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

eSUBA94
eSUBA94
wczoraj, 13:56:00
  • 3
Ale miło ze strony innych samorządowców że się solidaryzują z prezydentem poznania i też w imie protestu i zwrócenia uwagi obrzucają się ciastem

czekam na trzaskowskiego

#poznan #jaskowiak #sutryk #wroclaw #polityka #polska #poznanmiastodoznan #heheszki #humorobrazkowy
eSUBA94 - Ale miło ze strony innych samorządowców że się solidaryzują z prezydentem p...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raven4444
raven4444 wczoraj, 14:12:27 via Wykop
  • 5
@eSUBA94: jeszcze znęcanie się nad zwierzętami.
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
14.06.2026, 03:40:19
  • 514
Ehh właśnie doszło do #kompromitacjacwela byłem w Walmart zrobić zakupy na szlak i najpierw okazało się że w kasie samoobsługowej nie mogę kupić piwa :D no to dobra , idę do zwykłej . A tam się okazało że też nie mogę kupić bo nie mam ID, niby każdemu sprawdzają , nawet dziadkom , no to mówię trudno , zasady to zasady . Po czym dochodzi do płatności a tam okazuje
ChlopoRobotnik2137 - Ehh właśnie doszło do #kompromitacjacwela  byłem w Walmart zrobi...

źródło: image_picker_B42E6BDA-13C7-4E29-848D-755F8EC4021D-79957-00000724760B32FB

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raven4444
raven4444 14.06.2026, 06:31:12 via Android
  • 53
@ChlopoRobotnik2137: polska rozpuszcza pod względem bankowości i płatności. Korea Południowa tak z rok temu wynalazła płatności zbliżeniowe. 9 lat temu w Dublinie przy płatności kartą musiałem się podpisać xd.
  • Odpowiedz
Nobody32
Nobody32
11.06.2026, 17:07:23
  • 0
Szukam sobie Icewind Dale (Enhanced Edition) na enebie i widzę, że wersja na #steam jest po 5 zł a na #gog po około 40zł. Skąd taka różnica?

#gry #eneba
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raven4444
raven4444 11.06.2026, 17:48:48 via Wykop
  • 2
@Nobody32: @wacek_1984 ja bym zaokrąglił, że na enebie to sprzedają klucze niewiadomego pochodzenia. Ze 2-3 razy przejechałem się na takich stronkach, ale zawsze kasę odzyskałem.
  • Odpowiedz
MrPawlo112
MrPawlo112
06.06.2026, 17:38:47
  • 0
Czy trzeba dokupić adapter czy wystarczy po BT? Jak wygląda sprawa ze sterownikami etc?
#xbox #xboxseriesx #pytanie #steam
MrPawlo112 - Czy trzeba dokupić adapter czy wystarczy po BT? Jak wygląda sprawa ze st...

źródło: 1000012927

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raven4444
raven4444 06.06.2026, 20:04:00 via Wykop
  • 0
@MrPawlo112: lepszy dedykowany adapter od chińczyka niż łączenie po bt
  • Odpowiedz
raven4444
raven4444 07.06.2026, 19:40:52 via Android
  • 0
@MrPawlo112: to po co się pytasz? Xd
  • Odpowiedz
ludzik
ludzik
04.06.2026, 20:36:28
  • 0
Powiedzcie mi Mircy, powiedzcie mi wszyscy...
#zdrowie
Jakie #ubezpieczenie zdrowotne macie i polecacie? Korpownia daje mi #medicover który głównie wkurza bo ma malutko placówek i ciężko jest się umówić. Gdy mieszkałem jeszcze w #poznan to szło to zdzierżyć, ale po wyprowadzce sprawdza się to gorzej. Dobrze wspominam #pzu ale agent podesłał mi oświadczenie zdrowotne które najpewniej wykluczy mnie z ich ubezpieczenia bo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raven4444
raven4444 05.06.2026, 04:56:00 via Android
  • 0
@ludzik: ja mam w inter pakiet. Pokrywa on dość dużą ilość prywatnych punków, zawiera luxmed a w najgorszy przypadku są jakieś zwroty.
  • Odpowiedz
StaryWedrowiec
StaryWedrowiec
03.06.2026, 19:39:02
  • 1
Tym razem restauracja w chmurach wisi koło Iglicy

Fota cyknięta podczas spaceru

#wroclaw #ciekawostki #jedzenie71 #dzwig i może jeszcze #foodporn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
StaryWedrowiec - Tym razem restauracja w chmurach wisi koło Iglicy

Fota cyknięta pod...

źródło: 1000170346

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raven4444
raven4444 03.06.2026, 20:23:11 via Wykop
  • 1
@Mexiii: i pizga
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
02.06.2026, 02:27:19
  • 146
Jest godzina 19 i ledwo co dotarłem do jakiegoś mini campingu ze stolikami . Zaś mnie pachwiny obtarły . Obsypałem talkiem ale jak się zacząłem pocić od upału wszystko poszło jak w krew w piach. A teraz Siedzę se na jakimś kompletnym odludziu , zjadłem tuńczyka z makaronem i owsianka, przed chwilą widzialem jelonka , i pije se zimno p--o IPA (stone ipa -the iconic west coast style ipa) . Miły pan
ChlopoRobotnik2137 - Jest godzina 19 i ledwo co dotarłem do jakiegoś mini campingu ze...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raven4444
raven4444 02.06.2026, 04:59:33 via Android
  • 0
@ChlopoRobotnik2137: kup sobie lubrykant silikonowy na uda/pachwiny, teraz niż nie pomoże jak są obtarte ale później ładnie zabezpiecza
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx
24.05.2026, 19:13:55
  • 16
Jaśkowiak, dobrej nocy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Będziesz następny.

#krakow #poznan
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raven4444
raven4444 25.05.2026, 06:18:30 via Wykop
  • 1
@Warcomx: jaca wygrywa tylko przez to, że nie ma żadnej konkurencji. I nadal tej konkurencji nie ma. Musiałby się ktoś pojawić z lewicy albo zamiennik, jacy z PO.
  • Odpowiedz
to6konto
to6konto
to6konto
23.05.2026, 10:51:46
  • 0
Posiada ktoś może lek MIp-300 lub Mip-600? Potrzebuje dwie tabletki, w poniedziałek ogarnę sobie receptę
#poznan
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raven4444
raven4444 23.05.2026, 12:26:55 via Wykop
  • 0
@to6konto: jak realnie tego potrzebujesz i masz historię brania w IKP to farmaceuta może wystawić receptę.
  • Odpowiedz
HammerWZZN
HammerWZZN
21.05.2026, 11:43:53
  • 0
#gry #steam #komputery #pc #monitor #hardware

Mam teraz monitor gigabyte z ekranem IPS i wbudowanym przełącznikiem KVM, żeby przełączać peryferia pomiędzy laptopem służbowym, a prywatnym.

Chcę dokupić drugi monitor, tym razem OLED, typowo pod gry, chce jednak również zachować opcję KVM aby OBA monitory przełączały się razem z peryferiami pomiędzy dwoma laptopami. Wolałbym nie kupować zewnętrznego przełącznika KVM tylko może
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raven4444
raven4444 21.05.2026, 12:01:16 via Wykop
  • 0
@HammerWZZN: daisy chain monitorów, muszą oba to wspierać. Wtedy spina się 2 monitory ze sobą po DP albo USB i tylko do jednego idzie kabel z kompa.
  • Odpowiedz
dexterpol
dexterpol
dexterpol
17.05.2026, 11:14:18
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raven4444
raven4444 18.05.2026, 05:42:34 via Wykop
  • 0
@dexterpol: możesz też tagi poblokować z tym gównem.
  • Odpowiedz
KrzyzowiecAlfred
KrzyzowiecAlfred
17.05.2026, 08:59:29
  • 1
Gram w diablo IV na normalnym poziomie trudności. Jako klasę wybrałem nekromantę i nic nie muszę robić. Szkielety oraz golsm robią za mnie wszystkio, a ja nawet nie tracę hapsów. Myślicie, żeby zwiększyć poziom trudności?

#steam #steamdeck #gry #diablo4
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raven4444
raven4444 17.05.2026, 09:09:10 via Wykop
  • 2
@KrzyzowiecAlfred: w HnS cała pętla rozgrywki to przykręcanie sobie śruby trudnością.
  • Odpowiedz
rni-1381
rni-1381
rni-1381
16.05.2026, 07:20:01
  • 407
#motoryzacja #samochody #peugeot #stellantis #wykop @francuskie

Jest pewien portal motoryzacyjny Francuskie.pl. Niestety panuje tam cenzura w komentarzach. Wszystkie negatywne wpisy są usuwane.

Ostatnio napisałem komentarz pod artykułem na temat DS Automobiles w Polsce. Nawet się nie pojawił. Napisałem tylko, że Stellantis zmarnował potencjał tej marki, bo jej początki były naprawdę obiecujące.
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raven4444
raven4444 16.05.2026, 08:39:18 via Wykop
  • 19
@rni-1381: DS w Polsce to naprawdę XD. Jak był jeszcze dostępny DS9 to chciałem go obejrzeć/przejechać. W Poznańskim salonie nikt nie odbierał telefonu i nikt nie odpisywał na wiadomości xD. Nie dziwię się, że nikt tego nie kupuje, bo jak to zrobić skoro mają wywalone na potencjalnego klienta xD.
  • Odpowiedz
HammerWZZN
HammerWZZN
11.05.2026, 17:59:25
  • 0
#gry #steam #skyrim

Szukam gry jak skyrim, ale zeby to nie byl skyrim. Ważne zeby dało sie grać padem i byla na steamie.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raven4444
raven4444 12.05.2026, 15:21:40 via Wykop
  • 1
@HammerWZZN: właśnie wbiłem 22 lvl w tainted grail. Świat trochę taki statyczny, mapka pierwsze nie za wielka, ale gierka ma fajny klimacik. Mój ulubiony TES to Oblivion i TG jest bardziej do niego podobne niż do Skyrima. Jest trochę dungów małych, kilka takich dość dużych i skomplikowanych z bossem na końcu. Dużo questów pobocznych, zrobiłem to, co zawsze i olałem fabułę klepiąc poboczne rzeczy. Jak chcesz taki zamiennik TESa to
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
11.05.2026, 23:06:41
  • 84
Zapisałem się dzisiaj do przychodni chorób tropikalnych przed wyprawą do Azji. Mam tam po prostu powiedzieć gdzie lecę, a oni dobiorą mi konkretne szczepionki.

Sama wizyta 200 zł, a jedna szczepionka średnio po 250 zł.

Coś czuję, że trochę wydam. Pewnie minimum 5 szczepień mi zrobią. Chociaż nie wiem.

#sernikpodrozuje - obserwuj by być na bieżąco z moją wyprawą do Azji. Premiera już 2 czerwca xD
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raven4444
raven4444 12.05.2026, 05:26:06 via Android
  • 5
@lubie-sernik: na choroby tropikalne to się szczepi pół roku przed wyjazdem xd
  • Odpowiedz
raven4444
raven4444 12.05.2026, 08:46:47 via Wykop
  • 0
@szukajac_wiedzy2: nawet nie tylko samo WZW B. Organizm potrzebuje czasu, aby wyrobić odporność. Wiem, że teraz wszędzie jest narracja, że 4 tygodnie wystarczą, ale jakoś jak pogadasz ze specjalistami to średnio to popierają. Coś tam będzie działać, ale nie tak jak po odczekaniu.
  • Odpowiedz
SunnO
SunnO
10.05.2026, 20:09:55
  • 43
Szybki update - #iskierkanela nadzorowała dzisiaj dzielnie montaż siatki na balkonie. W przyszłym tygodniu wymieniam wykładzinę, montuję drapak i Nela w końcu będzie pełnoprawnym kotem domowo-balkonowym. Odbiór przebiegł pomyślnie, aczkolwiek chyba trochę żałuję że jest siatka bo gołębie trzymają się z dala xd
#pokazkota #smiesznekotki
SunnO - Szybki update - #iskierkanela nadzorowała dzisiaj dzielnie montaż siatki na b...

źródło: image_picker_5A27B829-EBDD-48BE-8E59-01488EC1DE92-36397-000009BC8102F2FC

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raven4444
raven4444 11.05.2026, 06:12:29 via Wykop
  • 3
@SunnO: szanuję za siatkę na balkonie i uratowanie kota przed potencjalnym lotem.
  • Odpowiedz
M4rcinS
M4rcinS
10.05.2026, 10:58:57
  • 1059
#konfitura w ripoście na materiał Polsatu przypomniał to złoto. xD
M4rcinS - #konfitura w ripoście na materiał Polsatu przypomniał to złoto. xD
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raven4444
raven4444 10.05.2026, 16:08:04 via Wykop
  • 91
@M4rcinS: Szkoda, że mocniej go nie n---------ł tą pałką. Widać, typowe cwele do kobiet tylko startują, a jak się wylosował z boku chętny chłop, to cwaniak aż do szpitala pojechał. Przykro, że wyszedł o własnych siłach.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Karol

  • Ciap Ciap Ciap
  • Posen

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.08.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 31.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.12.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.06.2012

    Mikroblogger
  • Koder
    od 07.03.2023

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking