Czołem załoga. Mam nietypową sprawę. Jakiś czas temu do pracy przyjęto księgową. Wiek około 55 lat. Problem polega na tym, że prawdopodobnie ma gnijące zęby. Wiem jak śmierdzą, bo chyba każdy ma w rodzinie kogoś, kto na zakrapianej okolicznosciowej imprezie zaczyna prowadzić wywody i czujesz, ze właśnie stechlizną zaczyna zajeżdżać. Kobieta właściwie roztacza nad sobą aurę smrodu, tą samą od tygodnia. Teraz nie wiem co z tym zrobić. Czy jej bezpośrednio zalecić
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AlekGames: Myśle, że może ten zapach to przez stres w nowej pracy od żołądka. Daj jej czas może przejdzie. Miałem podobnie z gościem u mnie w pracy, przeszło mu po jakimś czasie
  • Odpowiedz
Mirki i mirabelki, kurde szukam piosenki i znaleźć nie mogę. Dość stara i zagraniczna z tekstem:

jolilije jolilijo, jolilije jolilijo, jolilijeeeeeee, turlaj turlaj turlaj turlaj turlajurlajej


Help plis

#muzyka #pomocy #pytanie #szukampiosenki
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra kurła #ankieta , w naszym domu odkąd pamiętam zawsze mieliśmy jamnika (Nana zmarła 3 lata temu w wieku 17 wiosen) , teraz została Beti (czarna) 7 lat i Lenka 4 miesiące (ruda) - za tydzień chcemy kupić z dobrej hodowli trzeciego ale psa.

No i jest mała sprzeczka , domownicy chcą czekoladowego , a ja upieram się na merle #picrel w komentarzach , chciałbym znać waszą opinię
Kordianyt - Dobra kurła #ankieta , w naszym domu odkąd pamiętam zawsze mieliśmy jamni...

źródło: comment_1651839765aBmfFWxs6fELVb430XwSLD.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam wielu znajomych po kryminologii i zdecydowana większość prędzej czy później wylądowała w korpo. Kryminologia jest ciekawa, ale nie pomoże Ci na rynku pracy. Nawet chcąc później wstąpić do policji i tak będziesz musiał przejść "tradycyjną" drogę i piąć się w górę od najniższego szczebla.
  • Odpowiedz
Mirasy pomocy. Szukam w necie ustawień biurka elektrycznego i krzesła pod 179-180cm.
Znalazłem nawet kalkulator (screen niżej bez www, aby nie reklamować).

Problem jest w tym, że niektóre strony pokazują 68-71 wysokość biurka, a inne mają coś w stylu:

Prawidłowa wysokość biurka dla klientów mierzących więcej niż 170 cm to ok. 80-85 cm.
MajoZZ - Mirasy pomocy. Szukam w necie ustawień biurka elektrycznego i krzesła pod 17...

źródło: comment_16518232647KgHQYMJ1aVIAiHbFP3Pju.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam miband 5, pamiętam że miała ona funkcje aktywowania drzemki poprzez potrząśnięcie ręką. Nie mogę teraz oszukać tej funkcji, pomoże ktoś? #miband #xiaomi #pomocy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jest aplikacja na #komputer która działa na podobnej zasadzie do youtube vanced z #android, można zablokować telefon i nadal działa? (tam się da tylko słuchać, minimalny internet wtedy zżera) Zależy mi na minimalizacji transferu, jednak youtube odpalony z muzyczką na kompie chyba pobiera obraz z dzwiekiem nawet jeśli jest zminimalizowany, każda klatka w coubner striku sie liczy #pytanie #kiciochpyta #pomocy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy mogę oddać samsunga a32 na naprawę gwarancyjną do autoryzowanego serwisu stacjonarnego w Katowicach, jeżeli był kupiony w sieci play, czy muszę najpierw ten telefon oddać do salonu Play, by ten później wysłał go do serwisu?
#telefony #pomocy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć.
Aktualnie leżę w szpitalu i mam problem. Bardzo boli mnie brzuch i potrzebuję pomocy, ale nie wiem jak się o nią zwrócić. Z wiadomych względów nie mogę użyć starych rzeczowników,zaimków. Które określenie "osoba lekarska" czy "osoba doktorska" jest poprawne?
Coś w stylu "czy mogę prosić o pomoc osoby doktorskiej" przejdzie?

#medycyna #pomocy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piotrrus: Myślę że:
- bait 3,5/10 (bo odpisałem) ;-)
- jeśli tak się zwrócisz zostanie Ci natychmiastowo udzielona pomoc na oddziale właściwym, tj. neurologia lub psychiatria ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mirki, stoję przed zakupem TV i potrzebuje kogoś kto mi doradzi co wybrać.
Sam jestem totalnym laikiem w tym temacie.

Budżet: wiadomo im taniej tym lepiej( ͡° ͜ʖ ͡°), a tak realnie to myślałem coś w okolicach 2500PLN

Wymagania: 55cali, możliwość zamontowania na
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak podnieść awaryjnie tylną szybę (na korbkę) w samochodzie (Daewoo Nubira)? Uchyliłem na 10 cm i wyrobiło się coś - korbka chodzi ,,w próżni". Mocuje się z boczkiem i prawie go zdjalem ale mam problem bo trzyma się na korbce i nie umiem jej zdjąć/podważyć, nie widzę punktu zaczepienia, żadnej klamry ani nic. Potrzebuję doraźnie podnieść szybe żeby go dziś pod pracą bezpiecznie zostawić... Szyba na czymś się trzyma bo nawet na
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach