Wpis z mikrobloga

wykopki, niespełna miesiąc temu byłem u dentysty w celu doklejenia mi dwóch połówek jedynek. dzisiaj jednak ewidentnie mimo, że ząb dalej jest ( chodź kompletnie nie jestem zadowolony, mimo mycia co noc doklejane kawałki są odbarwione od reszty ) dziś odczuwam #!$%@? ból w środku jednego z zęba, przysięgam że gdy dotkne językiem jego tył odczuwam takie strasznie kłócie, że z automatu robi mi się gorąco. jeszcze słucham jakiegoś #!$%@? obok osoby, która nie przestaje do mnie gadać i jestem trzy razy bardziej zdenerwowany. czy zrobią mi to za darmo czy znowu będę musiał zapłacić 400 pln, których nie mam? #pomocy #dentysta #boli #niewiemjaktootagowac #zeby
  • 4
  • Odpowiedz
@strzelewrazieproblemu:

chodź kompletnie nie jestem zadowolony, mimo mycia co noc doklejane kawałki są odbarwione od reszty


To wróć i poproś o poprawę. To Ty masz zaakceptować efekt końcowy i to Ty masz być w 100% zadowolony.

Co do bólu, przy głębokich ubytkach może dojść do podrażnienia miazgi i rozwoju zapalenia. Skoro bardzo boli to niestety może to oznaczać potrzebę leczenia kanałowego. Nie jest to jednak błędem, a powikłaniem. Tak czy siak
  • Odpowiedz