Mirki, mój znajomy ma problem z chińczykiem-oszustem, który wciska mojemu znajomemu kit, że ten odebrał przesyłkę. Miałbym ku temu pewne wątpliwości gdyby nie fakt, że obaj zamawialiśmy na tej samej promocji i ja również dostałem fałszywy numer do śledzenia w zamówieniu, ale mój spór z AliExpress został automatycznie zakończony, a pieniądze zwrócone. Feralny numer znajomego to: LT929645863NL gdzie widać, że przesyłka została doręczona przez UP w Lublinie ul. Sasankowa. Znajomy mieszka na
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ankieta
Cześć Mirki, moja Mirabelka ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest w opałach i potrzebuje badanych do magisterki, a czasu coraz mniej. Brakuje jej 10 odpowiedzi!

Chodzi o wypełnienie w pełni anonimowej ankiety, która zajmuje ok. 15 minut.
Badanie należy wypełniać w spokojnym otoczeniu, najlepiej na komputerze, z możliwością odtwarzania dźwięku (będzie do obejrzenia filmik).
Ważne, aby odpowiedzi
kotlemon - #ankieta
Cześć Mirki, moja Mirabelka ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest w opałach i potrzeb...

źródło: comment_1652089632Z6ye0cwsFadtROKJ2DVMpc.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten dylemat tak mnie zjada, że nie mogę trzeźwo myśleć: pracuję w mikro korpo, w polsce B. Praca przyjemna, trochę jeżdżenia, ale kilometrówka sroga, niestety ślepa uliczka karierowo. Zarabiam 3500 netto. Za 1500 sobie opłacam mieszkanie, resztę bieda odkładam i wydaje na sprawy bieżące: tutaj mam dziewczynę, rodzinę, blisko wszędzie, do pracy mogę z rana iść nawet pieszo, jeżdżenia tyle co do klientów po 400 km.

Pisałem, że mam ofertę: giga korpo z
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki pomocy, problem z WiFi. Od kilku dni wariuje mi router na PC i laptopach. Wywala co kilka minut, po czym przyłączenie do niego tez trwa kilka minut, tak jakby gubił polaczenie. Na telefonach i telewizorze tego problemu nie ma. Myślałem ze cos z karta sieciowa się stało, ale problem powtarza się na innych komputerach. Probowalem restartu, przywrócenia do fabrycznych ustawień routera, ale nic to nie daje. Ktoś ma jakiś pomysł? #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wyłącz wifi 5 GHz zostań na 2.4 GHz i zobacz czy problem dalej występuje często tanie routery maja problem z wifi 5 GHz i się przegrzewają po czym następuje restart
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ashwaganda: router od upc jest strasznie słaby. U mnie przy około 12-15 podłączonych urządzeniach nie dawał rady. Zawsze gdzieś był problem z netem. Do tego częste restarty. Proponuję przełączenie go w tryb mostu i podłączenie jakiegoś lepszego.
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: Wgrałem UBlocka i te skrypty i chyba serio działa, bo zużycie przy oglądaniu streamu online i włączaniu nowych stron skacze w momencie włączania stron tylko do 70%, a nie jak dawniej do 100%. Później już się uspokaja i zużycie jest na poziomie 10-15%. Do żadnych zwiech i przerwań systemowych nie dochodzi. Nawet w momencie otwierania strony. Wcześniej po otwiarciu nowej strony/nowego okna nawet scrollowanie potrafiło doprowadzić do przerwań systemowych.

Dla
  • Odpowiedz
Mirki pomocy, szukam miski która była prezentem i pamiątka. Niestety uległa uszkodzeniu :(

Wiem że dostępna była w Tk maxxie kilka lat temu, teraz szukałem i nie znalazłem. Taka duża miska sałatkowa w pieski wykonana z malaniny i włókna bambusowego.

Może ktoś ma taką w domu i chciałby sprzedać? Albo wasi znajomi mają i dla nich to tylko miska? A może widzieliście ją gdzieś w sklepie?

Dla
KURDEFIKSJAPI3RDU - Mirki pomocy, szukam miski która była prezentem i pamiątka. Niest...

źródło: comment_1651957261Mlxbv3Q5YI2oWbNcoMNN7H.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cierpię na niewydolność zylna kończyn dolnych. Byłem u chirurga naczyniowego przypisał mi tylko jakieś suplementy i kazał robić elewacje nóg. Od trzech miesięcy biorę je regularnie ale nic się nie poprawia. Można nawet powiedzieć, że robi się coraz gorzej. Przez chorobę mam też problemy z potencją. Zastanawiam się co jeszcze można zrobić w tym przypadku?
Cierpiał ktoś z was na podobną chorobę? Czy polecacie jakieś inne rozwiązania np operacje czy zabiegi? Udało
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rower #rowery #mtb #cross #pomocy
Witam wszystkich, pytanie wałkowane tysiąc razy będzie tysiąc jeden. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jaki rower kupić, jestem tak zielony w tym temacie jak tylko się da - ostatnio jeździłem 5 lat temu na 20 paro letnim rowerze pseudogóral (ważył chyba ponad 20kg ale dawałem radę mając formę robić te 30-70km) unikam dróg asfaltowych
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PiotrLotr: pierwszy lepszy z deca za kwote, ktora jesteś w stanie przeznaczyc i bedziesz zadowolony. Najlepiej jednak jak masz te 2000zl to kup rower za 1800zl, 100zl na kask i za 100zl kupisz jakis zestaw lampek.
  • Odpowiedz
Co zrobić żeby j----e gołębie nie przylatywały na mój balkon? Zamontowałem siatkę ale nic to nie dało, przylatują i siadają przed siatką, ewentualnie wlatują przez szparę na dole… z-----ć się idzie. Myślałem już nawet o wiatrówce bo to ciagle te same przylatują…
#golebie #l----------------y #pomocy
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Syn_Krzysztofa: te plastikowe ptaki nic nie dają. Mam fotę jak u sąsiada siedział sb gołąb na nim XD Siatkę byś musiał poprawić. U mnie kot wypłoszył ptaki i nie przylatują już. No, ale to duże poświęcenie ;)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach