Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 0
@Plotkova99: lepszy komputer niż tablet, niech się uczy pisac na komputerze niż mazać paluchem, oczywiście stacjonarna używka, niech ci jakiś Mirek złoży albo w sklepie
- 0
@kupuje_bulki_w_almie: Komputer ma...
- 2
#ankieta
Cześć Mirki, moja Mirabelka ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest w opałach i potrzebuje badanych do magisterki, a czasu coraz mniej. Brakuje jej 10 odpowiedzi!
Chodzi o wypełnienie w pełni anonimowej ankiety, która zajmuje ok. 15 minut.
Badanie należy wypełniać w spokojnym otoczeniu, najlepiej na komputerze, z możliwością odtwarzania dźwięku (będzie do obejrzenia filmik).
Ważne, aby odpowiedzi
Cześć Mirki, moja Mirabelka ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest w opałach i potrzebuje badanych do magisterki, a czasu coraz mniej. Brakuje jej 10 odpowiedzi!
Chodzi o wypełnienie w pełni anonimowej ankiety, która zajmuje ok. 15 minut.
Badanie należy wypełniać w spokojnym otoczeniu, najlepiej na komputerze, z możliwością odtwarzania dźwięku (będzie do obejrzenia filmik).
Ważne, aby odpowiedzi
źródło: comment_1652089632Z6ye0cwsFadtROKJ2DVMpc.jpg
PobierzWypelnie później
@kotlemon: zrobione, mam nadzieję, że w najbliższym czasie w moim życiu też ktoś zrobi dla mnie coś miłego i pomocnego
- 0
Ten dylemat tak mnie zjada, że nie mogę trzeźwo myśleć: pracuję w mikro korpo, w polsce B. Praca przyjemna, trochę jeżdżenia, ale kilometrówka sroga, niestety ślepa uliczka karierowo. Zarabiam 3500 netto. Za 1500 sobie opłacam mieszkanie, resztę bieda odkładam i wydaje na sprawy bieżące: tutaj mam dziewczynę, rodzinę, blisko wszędzie, do pracy mogę z rana iść nawet pieszo, jeżdżenia tyle co do klientów po 400 km.
Pisałem, że mam ofertę: giga korpo z
Pisałem, że mam ofertę: giga korpo z
Na kompie w excelu nie działa mi w ogóle shortcut shift spacja a na przykład ctrl spacja działa. Zamiast zaznaczać mi cały wiersz to po prostu mi pisze spacje. Wiecie może czemu? Czy to jakiś układ klawiatury się zmienił? W jaki sposób to zmienić?
Z góry dzięki!
#korpo #korposwiat #informatyka #pracbaza #kiciochpyta #pytanie #pomocy #excel
Z góry dzięki!
#korpo #korposwiat #informatyka #pracbaza #kiciochpyta #pytanie #pomocy #excel
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3213
- 3117
@coswtendesen: laptop szedł i się potknął
Mireczki pomocy, problem z WiFi. Od kilku dni wariuje mi router na PC i laptopach. Wywala co kilka minut, po czym przyłączenie do niego tez trwa kilka minut, tak jakby gubił polaczenie. Na telefonach i telewizorze tego problemu nie ma. Myślałem ze cos z karta sieciowa się stało, ale problem powtarza się na innych komputerach. Probowalem restartu, przywrócenia do fabrycznych ustawień routera, ale nic to nie daje. Ktoś ma jakiś pomysł? #
Wyłącz wifi 5 GHz zostań na 2.4 GHz i zobacz czy problem dalej występuje często tanie routery maja problem z wifi 5 GHz i się przegrzewają po czym następuje restart
@ashwaganda: router od upc jest strasznie słaby. U mnie przy około 12-15 podłączonych urządzeniach nie dawał rady. Zawsze gdzieś był problem z netem. Do tego częste restarty. Proponuję przełączenie go w tryb mostu i podłączenie jakiegoś lepszego.
- 1
@Tytanowy_Lucjan: Wgrałem UBlocka i te skrypty i chyba serio działa, bo zużycie przy oglądaniu streamu online i włączaniu nowych stron skacze w momencie włączania stron tylko do 70%, a nie jak dawniej do 100%. Później już się uspokaja i zużycie jest na poziomie 10-15%. Do żadnych zwiech i przerwań systemowych nie dochodzi. Nawet w momencie otwierania strony. Wcześniej po otwiarciu nowej strony/nowego okna nawet scrollowanie potrafiło doprowadzić do przerwań systemowych.
Dla
Dla
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@WykopekNaPolEtatu: Nie. Po prostu wchodzisz na dany filtr na stronie majki i w prawym górnym rogu będziesz mieć przycisk "subskrybuj":
https://majkiit.github.io/polish-ads-filter/
https://majkiit.github.io/polish-ads-filter/
źródło: comment_1652004206VZCiee3WcOP1dR3wBmOFFi.jpg
PobierzMirki pomocy, szukam miski która była prezentem i pamiątka. Niestety uległa uszkodzeniu :(
Wiem że dostępna była w Tk maxxie kilka lat temu, teraz szukałem i nie znalazłem. Taka duża miska sałatkowa w pieski wykonana z malaniny i włókna bambusowego.
Może ktoś ma taką w domu i chciałby sprzedać? Albo wasi znajomi mają i dla nich to tylko miska? A może widzieliście ją gdzieś w sklepie?
Dla
Wiem że dostępna była w Tk maxxie kilka lat temu, teraz szukałem i nie znalazłem. Taka duża miska sałatkowa w pieski wykonana z malaniny i włókna bambusowego.
Może ktoś ma taką w domu i chciałby sprzedać? Albo wasi znajomi mają i dla nich to tylko miska? A może widzieliście ją gdzieś w sklepie?
Dla
źródło: comment_1651957261Mlxbv3Q5YI2oWbNcoMNN7H.jpg
Pobierz@piotrr_: home &you, seria puputki
Mieli pomóżcie wymyślić nazwę na firmę usługowa roboty ziemne. Usługi np koparko - ładowarką itp. #kiciochpyta #pomocy
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@LordRoyalshot może poszukaj pod hasłem 'własne fiszki' lub coś w ten deseń
- 0
Dla potomnych https://www.testportal.pl/
Cierpię na niewydolność zylna kończyn dolnych. Byłem u chirurga naczyniowego przypisał mi tylko jakieś suplementy i kazał robić elewacje nóg. Od trzech miesięcy biorę je regularnie ale nic się nie poprawia. Można nawet powiedzieć, że robi się coraz gorzej. Przez chorobę mam też problemy z potencją. Zastanawiam się co jeszcze można zrobić w tym przypadku?
Cierpiał ktoś z was na podobną chorobę? Czy polecacie jakieś inne rozwiązania np operacje czy zabiegi? Udało
Cierpiał ktoś z was na podobną chorobę? Czy polecacie jakieś inne rozwiązania np operacje czy zabiegi? Udało
#rower #rowery #mtb #cross #pomocy
Witam wszystkich, pytanie wałkowane tysiąc razy będzie tysiąc jeden. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jaki rower kupić, jestem tak zielony w tym temacie jak tylko się da - ostatnio jeździłem 5 lat temu na 20 paro letnim rowerze pseudogóral (ważył chyba ponad 20kg ale dawałem radę mając formę robić te 30-70km) unikam dróg asfaltowych
Witam wszystkich, pytanie wałkowane tysiąc razy będzie tysiąc jeden. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jaki rower kupić, jestem tak zielony w tym temacie jak tylko się da - ostatnio jeździłem 5 lat temu na 20 paro letnim rowerze pseudogóral (ważył chyba ponad 20kg ale dawałem radę mając formę robić te 30-70km) unikam dróg asfaltowych
@PiotrLotr: pierwszy lepszy z deca za kwote, ktora jesteś w stanie przeznaczyc i bedziesz zadowolony. Najlepiej jednak jak masz te 2000zl to kup rower za 1800zl, 100zl na kask i za 100zl kupisz jakis zestaw lampek.
@PiotrLotr: Skoro zdajesz sobie sprawę, ze temat był wałkowany tysiąc razy, to czemu nie przejrzysz tagu z ostatniego tygodnia albo miesiąca?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@Syn_Krzysztofa: te plastikowe ptaki nic nie dają. Mam fotę jak u sąsiada siedział sb gołąb na nim XD Siatkę byś musiał poprawić. U mnie kot wypłoszył ptaki i nie przylatują już. No, ale to duże poświęcenie ;)
konto usunięte via iOS
- 2
@Syn_Krzysztofa: Ja mam cos takiego jak na zdjeciu - jedyna rzecz, ktora dziala jak dotad
źródło: comment_1651905463OwzmYGng29kXLDy8Mq6kch.jpg
PobierzMirasy i Mirabelki wchodząc na facebooka pojawia mi się taki komunikat.. ktoś miał taką sytuację?? w trybie incognito po zalogowaniu się wyskakuje to samo, w innej przeglądarce też, strona mobilna w przeglądarce działa #facebook #programista15k #pomocy
źródło: comment_1651870332FiJ8dNVOzZbRYq7tC6Avvu.jpg
Pobierz@16sloneczna: tez
źródło: comment_1651870403XrhuUdVEeOhBHZXTKdvJce.jpg
Pobierz- 1
@16sloneczna: to jest jakis nieznany blad
- 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...






























Komentarz usunięty przez autora