Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
abralinc
abralinc

abralinc

Dołączył 16 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 68512
  • Znaleziska 27786
  • Mikroblog 40726
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 28
abralinc
abralinc
abralinc 18.06.2026, 08:51:51
  • 32
I to mi sie podoba, i o to chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) TRZY DNIOWA OPERACJA SPECJALNA IDZIE DOBRZE ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wojna #rosja #ukraina
abralinc - I to mi sie podoba, i o to chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) TRZY DNIOWA OPERACJA SPECJAL...

źródło: 23413

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pjk13
pjk13
18.06.2026, 09:15:35 via Wykop
  • 7
TRZY DNIOWA


@abralinc: TRZYDNIOWA
  • Odpowiedz
Toster02
Toster02
05.06.2026, 19:30:52
  • 5
#axeliocontent Osraczek się bawi ciekawie jak nie żebrał na diaxa teraz na kamaere bo mu się zepsuły i teraz zrzutkę założył na to XD
Toster02 - #axeliocontent Osraczek się bawi ciekawie jak nie żebrał na diaxa teraz na...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abralinc
abralinc
abralinc 05.06.2026, 19:47:14 via Wykop
  • 6
@Toster02: chlop prawie 40 lat i nie ma 300 zl i musi w necie zebrac...
  • Odpowiedz
Toster02
Toster02
05.06.2026, 11:39:04
  • 10
#axeliocontent uwaga była Axelio ma nowego chłopaka
Toster02 - #axeliocontent uwaga była Axelio ma nowego chłopaka

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abralinc
abralinc
abralinc 05.06.2026, 14:05:51 via Wykop
  • 4
@Toster02: ale chcialbym zeby osrak nagral jakiegos gniota na ten temat
  • Odpowiedz
abralinc
abralinc
abralinc 01.06.2026, 20:16:13
  • 12
#from #stamtad

Nie moge po prostu czemu ja to oglądam xD
2/3 odcinka o tym ze baba ma zawal ale jednak zyje uff ale super, potem maluja sciany, Boyd gada z duchem ksiedza a na koncu znajduje kolejny tunel xD
Ludzie co wierza ze to ma jakis sens i trzyma sie planu, szukaja jakichs poszlak itd to chyba jako drugie hobby maja sledzenie replitalian xD rozrywka dla uzytkownikow
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Roman_Horsetych
Roman_Horsetych
01.06.2026, 20:22:46 via Wykop
  • 4
@abralinc: Ja myslę, że to będzie miało sens na końcu. Rozmowa z księdzem jest okej, zawał Donny być może będzie miał znaczenie. Nie śmierdzi mi tu wypełniaczem. Najgorszą rzeczą w tym serialu jest to, że oni nadal sobie nie wierzą po tym co zobaczyli i wciąż odkładają rozmowy, bo mają inne sprawy tj. pójść na miasto, na mecz, wyrobić nowy dowód, odebrać dzieci z przedszkola.
  • Odpowiedz
ElMurano
ElMurano
02.06.2026, 18:10:33 via Wykop
  • 1
@abralinc: pamiętam kiedyś jak ludzie tak samo myśleli że zagubieni tak samo już przed pilotem miał mieć całą fabułe skończoną i to wszystko ma jakiś ciekawy finał, a okazało się, że tak nie było i wiele ciekawych wątków nie zamkneli w serialu, a finał na szybkości wymyślili byle jak i tak może być też z tym serialem XD
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
17.04.2026, 17:55:43
  • 13
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #kanalzero #stanowsko #kryptowaluty #zondacrypto
W Stanowskim są dwa dzbany, jeden krytykuje Tuska, drugi rząd.

Polska powinna pomóc w sprawie firmy zarejestrowanej w Estonii, ale równocześnie nie może.
Krs90 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #kanalzero #stanowsko #kryptowaluty #zond...

źródło: dwastanowskie

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abralinc
abralinc
abralinc 17.04.2026, 18:54:18 via Wykop
  • 0
@Krs90: ksysiu to wielki intelekt
  • Odpowiedz
niedoszly_andrzej
niedoszly_andrzej
16.04.2026, 20:10:05
  • 15
659 + 1 = 660

Tytuł: Prawiek i inne czasy
Autor: Olga Tokarczuk
Gatunek: literatura piękna
Ocena: ★★★★★★★★
niedoszly_andrzej - 659 + 1 = 660

Tytuł: Prawiek i inne czasy
Autor: Olga Tokarczuk
...

źródło: 593542-352x500

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abralinc
abralinc
abralinc 17.04.2026, 14:20:35 via Wykop
  • 1
@niedoszly_andrzej: swietna ksiazka
  • Odpowiedz
Steczny
Steczny
08.04.2026, 10:32:59
  • 1552
Jak zobaczyłem reklamy zondy na tv republika i kanale zero oraz że finansowała prawicowe eventy takie jak CPAC to już wiedziałem że to scam by wydoić kasę od prawicowych mariuszy z brighton.
Pamiętajcie gdy polska prawica mówi o bogu/praworządności/patriotyzmie to znaczy że coś ukradła.

#gielda #zonda #kryptowaluty
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abralinc
abralinc
abralinc 08.04.2026, 12:57:42 via Wykop
  • 10
@Steczny: to chyba Sikorski powiedzial ze im wiecej mowia o patriotyzmie tym wiecej kradna
  • Odpowiedz
why1sthat
why1sthat
08.04.2026, 12:42:58
  • 3
#kryptowaluty #bitcoin

Mysle nad kupieniem takiego krypto, bo ostatnie w fajnej przecenie. Dobry pomysl?
why1sthat - #kryptowaluty #bitcoin

Mysle nad kupieniem takiego krypto, bo ostatnie w...

źródło: 1000041505

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abralinc
abralinc
abralinc 08.04.2026, 12:47:14 via Wykop
  • 1
@why1sthat: buy the deep
  • Odpowiedz
wacek_1984
wacek_1984
02.04.2026, 15:25:37
  • 23
560 + 1 = 561

Tytuł: Głębia. Bezkres
Autor: Marcin Podlewski
Gatunek: fantasy, science fiction
Ocena: ★★★★★★★
wacek_1984 - 560 + 1 = 561

Tytuł: Głębia. Bezkres
Autor: Marcin Podlewski
Gatunek: f...

źródło: 663662-352x500

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abralinc
abralinc
abralinc 02.04.2026, 16:41:04 via Wykop
  • 1
@wacek_1984: od tomu 1 to jest najwieksza grafomania i padaka jaka czytalem w zyciu
  • Odpowiedz
abralinc
abralinc
abralinc 02.04.2026, 16:59:35 via Wykop
  • 1
@200Amra: zawsze sie dziwie i az komentuje ,gdziekolwiek znajde w necie, ze to ma takie wysokie oceny i ludziom sie podoba. dramat
  • Odpowiedz
abralinc
abralinc
abralinc 03.04.2026, 15:18:42 via Wykop
  • 0
@wacek_1984: tu moja recka z innej strony: Jestem fanem gatunku space opera ale tutaj sie rozczarowalem. Pomysl na swiat i "Wypalona Galaktyke" wydaje sie naprawde dobry i ciekawy, ale jego realizacja wypada juz niestety duzo gorzej. Postacie sa takie sobie, ciezko jest jakas polubic i jest ich za duzo. Sama akcja i intryga takze niespecjalnie przekonujaca - wiadomo ze fabula ma pozostac tajemnica, ale trudno sie polapac nawet w ogolnym
  • Odpowiedz
abralinc
abralinc
abralinc 02.04.2026, 16:55:54
  • 13
562 + 1 = 563

Tytuł: Wszystko na darmo
Autor: Walter Kempowski
Gatunek: powieść historyczna
Ocena: ★★★★★★★★★
abralinc - 562 + 1 = 563

Tytuł: Wszystko na darmo
Autor: Walter Kempowski
Gatunek: p...

źródło: 1037162-352x500

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Owieczka997
Owieczka997
02.04.2026, 10:53:35
  • 14
558 + 1 = 559

Tytuł: Ogień i krew. Część 1
Autor: George R.R. Martin
Gatunek: fantasy, science fiction
Ocena: 7/10
Owieczka997 - 558 + 1 = 559

Tytuł: Ogień i krew. Część 1
Autor: George R.R. Martin
G...

źródło: 702917-352x500

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abralinc
abralinc
abralinc 02.04.2026, 16:43:00 via Wykop
  • 0
@Owieczka997: arcydzielo dla prawdziwych fanow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
rozgrywka-smierci
rozgrywka-smierci
30.03.2026, 01:04:31
  • 4
LINK

#przegryw #pcmasterrace #ps5 #vlog #rozgrywkasmierci
rozgrywka-smierci - LINK

#przegryw #pcmasterrace #ps5 #vlog #rozgrywkasmierci

źródło: 1000018399

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abralinc
abralinc
abralinc 01.04.2026, 18:06:54 via Wykop
  • 0
@rozgrywka-smierci: czemu juz nie YT?
  • Odpowiedz
abralinc
abralinc
abralinc 02.04.2026, 13:30:52 via Wykop
  • 0
@rozgrywka-smierci: uuu szkoda
  • Odpowiedz
abralinc
abralinc
abralinc 01.04.2026, 18:02:58
  • 0
Uwielbiam ten serial. Szkoda ze nie ma nic podobnego do tego :( bo raczej nie ma, prawda?

#invincible
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abralinc
abralinc
abralinc
Autor
02.04.2026, 13:30:33 via Wykop
  • 0
@bscoop: polecisz cos?
  • Odpowiedz
lament890
lament890
20.03.2026, 19:52:35
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abralinc
abralinc
abralinc 20.03.2026, 21:24:47 via Wykop
  • 1
@lament890: skad wiadomo ze go kopnela?
  • Odpowiedz

2185

Karol Nawrocki nie podpisze ustawy o SAFE

Pokaż treści 18+

Karol Nawrocki nie podpisze ustawy o SAFE

Według przedstawicieli rządu, prezydenckie weto nie uniemożliwi Polsce skorzystania ze środków SAFE, choć utrudni to na przykład dofinansowanie służb takich jak Straż Graniczna, policja czy SOP.

a2t1
z
tvn24.pl
dodany: 12.03.2026, 19:09:38
  • 924
  • #
    bekazpisu
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
abralinc
abralinc
abralinc 13.03.2026, 14:39:53 via Wykop
  • -3
smiec i cpun
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mvp84
mvp84
10.03.2026, 18:21:37
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abralinc
abralinc
abralinc 10.03.2026, 18:22:11 via Wykop
  • 2
@mvp84: przeciez nigdy tego nie uchwala
  • Odpowiedz
abralinc
abralinc
abralinc 29.12.2025, 11:23:04
  • 0
Znacie jakies obiekty typu camping z domkami, domki z basenami i infrastruktura dla dzieci na wakacje? Powoli sie rozgladam za czyms gdzie pojechac w tym roku z 3 latka i polroczniakiem na pokladzie. Niby jest sporo obiektow wszedzie, ale takich pod rodziny z dziecmi juz mniej albo z jakimis kosmicznymi cenami. Moze ktos moglby cos polecic? Nie mam wielkich wymagan, najwazniejsze zeby 3 latka sie wyszalala :)

#dzieci #podroze
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

helmutpl
helmutpl
29.12.2025, 14:46:53 via Wykop
  • 2
@abralinc: w Polsce bez sensu, pogoda to loteria a ceny jak we Włoszech
Polecam https://huopenair.com/pl/obiekty sprawdzony standard, pogoda nawet nad Gardą od końca maja taka że bez problemu z dziećmi można nad basenem cały dzień siedzieć.
Dla dzieci kempingi dostosowane, animacje dla dzieci, czasem nawet po polsku,
  • Odpowiedz
abralinc
abralinc
abralinc 29.12.2025, 08:46:48
  • 1
Przeszedlem Lord of the Fallen (z 2023 roku). To moja 4 gra ¨soulslike¨ ktora ukonczylem - po Returnal , Tails of iron i Hadesie. Ogolnie bardzo fajna, super feeling broni i podobala mi sie bardzo ale kur.. za stary jestem na gry bez mapy a tutaj jeszcze wszystko bylo tak nieczytelne, pogmatwane ze DRAMAT. Zamiast 25-30 godzin ukonczenie tego zajelo mi 46 godzin :) Z tego z 3-4 dodatkowo na szukanie w
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abralinc
abralinc
abralinc
Autor
29.12.2025, 11:16:53 via Wykop
  • 0
@sm_m: No to pasuje przeciez do Returnala, nie masz checkpointow tylko zaczynasz od samego poczatku danego biomu (albo 2 do tylu), wszyscy wrogowie powracaja itd.
  • Odpowiedz

335

Większość Polaków pozytywnie ocenia prezydenturę Karola Nawrockiego.

Większość Polaków pozytywnie ocenia prezydenturę Karola Nawrockiego.

W nowym sondażu respondentów zapytano o ocenę działań Karola Nawrockiego. Zgodnie z podanymi wynikami "dobrze" ocenia go 51,8 proc. ankietowanych (wzrost o 2,1 pkt proc. w stosunku do poprzedniego badania przeprowadzonego w listopadzie), a "źle" 34,2 proc. (spadek o 0,6 pkt proc.).

gerwazy-oko
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 22.12.2025, 10:22:43
  • 267
  • #
    polska
  • #
    nawrocki
  • #
    polityka
  • #
    prezydent
  • #
    pis
  • #
    4konserwy
abralinc
abralinc
abralinc 23.12.2025, 06:52:47 via Wykop
  • -6
@Mos_Wander: wyksztalcony jak smiec obajtek - on tez mial mba xD
BananowyKrol
BananowyKrol
15.12.2025, 08:54:24
  • 16
Moja ocena na sam koniec to solidne 1/10.

Tak jak pierwsze dwa sezony były klimatyczne i jako tako dynamiczne tak było okej, ale standardowo jak coś się sprzedało to trzeba to wydoić, bez pomysłu i polotu.

Najgorsza wada tego serialu to to, że jest do porzygu schematyczny.
Każdy sezon kończy i zaczyna się tak samo, na początku super sielanka, potem jakieś dziwne akcje o których dzieciaki wszystko wiedzą (często nie mają pojęcia co robić i
BananowyKrol - Moja ocena na sam koniec to solidne 1/10.

Tak jak pierwsze dwa sezony...

źródło: screenshot-2025-06-02-at-10-37-38-am-683db7420e07c

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abralinc
abralinc
abralinc 15.12.2025, 19:53:16 via Wykop
  • 0
@r5678: o dokladnie, ja po 2 odcinkacb tez odpadalem, te postacie w ogole mnie nie interesuja cokolwiek robia lol
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 31.05.2011

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.05.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.09.2014

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking