Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nemo007: Płyn do mycia naczyń i wysoka temperatura. Może jeszcze zapach pozostać, można próbować wybielaczem w płynie. One mają perhydrol w składzie. Ale ostrożnie bo to żrąca substancja.
  • Odpowiedz
@nemo007: Najpierw z grubsza szczota do garnków/szczoteczka do zębów i płynem do naczyń na szybko ile się da a potem zalać sodą kaustyczną z płynem do mycia naczyń i poczekać kilka godzin. Później znów szczotka/szczoteczka do zębów.
  • Odpowiedz
@nemo007: jakim Januszem trzeba być żebyś takiej sytuacji poprostu nie kupić nowego bidonu tej samej marki? Masz zamiar ryzykować że twoje dziecko będzie piło resztki pleśni czy myć mu naczynie silna chemia? Oba pomysły wydają mi się dość słabe.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@RumunElfik2137 to nie januszowanie chcialem mu kupic nowy i sam kestem tego zdania bo to samo mu powiedzialem ze to ryzyko ale on chce ten i #!$%@? ma 9 lat i od 2 i pol z nim biega. dbał o niego i soe mu noga powinela zapomnial i szlag trafil, on sie chyba bardziej jak do pluszakow przywiazal do tej butelki i innej nie chce. i zastanawiam sie czy sa srodki co
  • Odpowiedz
@nemo007: 9.5 roku to już wiek w którym powinien chyba zrozumieć ryzyko zatrucia, może trochę przesadziłem z tym januszowaniem ale ja bym to wypieprzyl, pleśnie bywają skrajnie szkodliwe jak o niegroźne, chyba jednak bym nie ryzykował, kiedyś mi zapleśniał nawilżacz powietrza to wypieprzylem bez zastanowienia.
  • Odpowiedz
@nemo007: >chcialem mu kupic nowy i sam kestem tego zdania bo to samo mu powiedzialem ze to ryzyko ale on chce ten i #!$%@? ma 9 lat i od 2 i pol z nim biega
No to pora żeby dzieciak się dowiedział że w życiu przytrafiają się też i takie rzeczy i że nie zawsze da się ogarnąć coś tak jak ty chcesz. Jesteś rodzicem więc postaw sprawę jasno - albo
  • Odpowiedz
Nie lepiej kupic nowy? Btw Dafi robi taki z ktorych trzeba cisgnac - bez podtekstów :) Sa najlepsze - u mnie kazdy ma swoj.
  • Odpowiedz