Tymczasem, poirytowany na maksa sytuacją życiową postanowiłem nająć sobie jakąś kawalerkę u siebie w powiatowym...
Jakie to wszystko jest poyebane, to ja nie mam pytań.
1. Kręcąc pejsem wybrałem najtańszą ofertę na portalu ogłoszeniowym. Samo to, że nie było w niej zdjęć powinno być znakiem ostrzegawczym, ale mówię zaryzykuję. Zadzwoniłem, umówiłem się. Oczywiście blok późny Gierek
























Za parę tygodni kończy mi się umowa najmu mieszkania i będę je opuszczał. W umowie mam napisane dokładnie że przed opóźnieniem mieszkania:
"-usunięte zostaną wszelkie zabrudzenia i uszkodzenia ścian i podłóg,
-odmalowane odpowiednia farbą wszekie zabrudzenia ścian, zagipsowane dziury"
Właściciel