kierunek #lublin elo!
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Kulturalny_Jegomosc90
- 4

Kulturalny_Jegomosc90
- 2
@L24D: mam sentyment do tego miasta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lubie tam chociażby przyjechać i połazić bez celu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

sprawa
via Android- 2
@Kulturalny_Jegomosc90 w sumie racja. W Lublinie nie ma wielu rzeczy ciekawych ale jakoś tak się przyjemnie łazi. Idk why
Jest w #lublin jakaś agencja pracy która sensownie ogarnia pracę za granicą?
@SandalzJezusa: Ja pracuje przez eurotalents/job talent. Sam wyjazd i początkowe sprawy załatwili sprawnie. Później już różnie bywało. No, ale mam dach nad głową i robotę więc chyba nie powinienem szczególnie narzekać ¯\_(ツ)_/¯
- 14
@stormkiss: Ty chyba widzę nowy na tagu, Sparta regularnie p----------a nominowane.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
i mokry śpiwór
źródło: comment_16324242501Ik43UUXNPcMK40HGKpBCB.jpg
Pobierz- 1
@Fako: dogadamy się jak s-------n
@KrzyzaczeQ pw
@Nokimochishii coś za szybko te fajerwerki jak na moje oko ¯_(ツ)_/¯
- 13
@Borysko_88 dla nas sam finał jest już świętem :)
konto usunięte via iOS
- 1
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@Tsoi: nie bo odwołają z powodu deszczu
- 0
@HonyszkeKojok: Toz to mały deszczyk
- 2
Komentarz usunięty przez autora
@WMPP: orlikowski zawsze spoko
23 września 2018 roku, pamiętny dzień dla kibiców z #lublin bo to właśnie w tym dniu beniaminek Motor Lublin pokonał spadkowicza z ekstraligi ROW Rybnik odrabiając 14 punktów straty z pierwszego meczu finałowego I ligi i awansował po 23 latach do PGE Ekstraligi. Wrzucam dla przypomnienia ostatni bieg.
#zuzel
#zuzel

@Tsoi: też byłem, dziś też będę
@Nokimochishii: Mecz którego się nie zapomni. Najpierw cyrki w wykonaniu prezesa rywali, który kwestionował tor a w wywiadach robił "show", a później powolne odrabianie strat z pierwszego spotkania aby ostatni bieg o wszystkim zadecydował. To była piękna historia. Dwa lata wcześniej na torze nic nie było bo poprzedni działacze jedynie to nadawali się do sadzenia ziemniaków, a w tym dniu zawodnicy spełnili marzenia wszystkich.
- 1866
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
Jak duże mieszkania wynajmujecie, w jakim mieście i ile was to kosztuje?
Ja zacznę: 48m2, Warszawa, 2500zl
#mieszkanie #wynajem #nieruchomosci #ankieta #warszawa #krakow #szczecin #poznan #trojmiasto #gdansk #gdynia #lodz #wroclaw #zielonagora #lublin #rzeszow #bialystok #katowice
Ja zacznę: 48m2, Warszawa, 2500zl
#mieszkanie #wynajem #nieruchomosci #ankieta #warszawa #krakow #szczecin #poznan #trojmiasto #gdansk #gdynia #lodz #wroclaw #zielonagora #lublin #rzeszow #bialystok #katowice
Gdzie w #lublin kupię na teraz przejściówkę z małego Jacka 3.5mm na tego dużego 6mm
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Komentarz usunięty przez autora
9
Szkoła w Lublinie zrezygnowała z jedynek. Efekt zaskakuje!

Uczniowie jednego z lubelskich liceów nie muszą się bać ocen niedostatecznych. Od początku nowego roku szkolnego nauczyciele nie wystawiają jedynek, a z pierwszych analiz wynika, że młodzież… chętniej się uczy.
z- 15
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Jadę ze znajomymi na weekend do Lublina, czy ktoś z tych okolic może polecić jakieś ciekawe knajpy i miejsca które warto zobaczyć? #lublin
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@rzepp: bar kawowy pod kogutem na orlej
@lukiboys: pan mnie pyta o ceny na ulicy, a po drugiej stronie sa przedsiebiorcy. Gdybysmy mieli malejace ceny to jednoczesnie dla przedsiebiorcow oznaczaloby to niezwykle trudny czas. Takze chcemy pomoc emerytom zwiekszajac ich dochody netto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lukiboys: A opłata 20 gr miała być niby już na stałe, bo im się to opłacało xD Nikomu wierzyć nie można już.
8
Poseł interweniuje w sprawie podwyższenia opłat za operacje lotnicze.

„To dobije Port Lotniczy Lublin”. Od przyszłego roku mają znacznie wzrosnąć opłaty terminalowe i trasowe dla linii lotniczych. Dzisiaj w Lublinie poseł Michał Krawczyk ogłosił, że złożył do ministra infrastruktury Andrzeja Adamczyka interpelację w tej sprawie.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #


















