@SandalzJezusa: Ja pracuje przez eurotalents/job talent. Sam wyjazd i początkowe sprawy załatwili sprawnie. Później już różnie bywało. No, ale mam dach nad głową i robotę więc chyba nie powinienem szczególnie narzekać ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#lublin #bushcraft #survival #camping

Bawi się ktoś z was w Lublinie w taki mały 2 dniowy pseudo survival? Wiecie, dzika miejscówka, namiot, ognisko, konserwa, bez telefonów i internetu, herbata z sosny, poranny ból pleców i mokry śpiwór. Zawsze chciałem spróbować, a nigdy nie było okazji

Ktoś coś?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Nie mam możliwości wyjścia do knajpy dzis a w domu nie mam nSport+. Czy macie może jakiś stream na dzisiejszy finał?
#zuzel #stream #lublin
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

23 września 2018 roku, pamiętny dzień dla kibiców z #lublin bo to właśnie w tym dniu beniaminek Motor Lublin pokonał spadkowicza z ekstraligi ROW Rybnik odrabiając 14 punktów straty z pierwszego meczu finałowego I ligi i awansował po 23 latach do PGE Ekstraligi. Wrzucam dla przypomnienia ostatni bieg.

#zuzel
Nokimochishii - 23 września 2018 roku, pamiętny dzień dla kibiców z #lublin bo to wła...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nokimochishii: Mecz którego się nie zapomni. Najpierw cyrki w wykonaniu prezesa rywali, który kwestionował tor a w wywiadach robił "show", a później powolne odrabianie strat z pierwszego spotkania aby ostatni bieg o wszystkim zadecydował. To była piękna historia. Dwa lata wcześniej na torze nic nie było bo poprzedni działacze jedynie to nadawali się do sadzenia ziemniaków, a w tym dniu zawodnicy spełnili marzenia wszystkich.
  • Odpowiedz
  • 0
Jadę ze znajomymi na weekend do Lublina, czy ktoś z tych okolic może polecić jakieś ciekawe knajpy i miejsca które warto zobaczyć? #lublin
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lukiboys: pan mnie pyta o ceny na ulicy, a po drugiej stronie sa przedsiebiorcy. Gdybysmy mieli malejace ceny to jednoczesnie dla przedsiebiorcow oznaczaloby to niezwykle trudny czas. Takze chcemy pomoc emerytom zwiekszajac ich dochody netto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz