Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko129
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Maydan

Maydan

Dołączył 9 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 28391
  • Znaleziska 9115
  • Mikroblog 19276
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 40
ossprime
ossprime
10 godz. i 55 min temu
  • 40
Co czwarty Polak mógłby utrzymać się z oszczędności najwyżej przez trzy miesiące po utracie głównego źródła dochodu, a 14 proc. nie posiada żadnych rezerw finansowych - wynika z badania Santander Consumer Banku.

Spośród badanych osób 26 proc. respondentów posiada oszczędności pozwalające na utrzymanie się przez okres od jednego do trzech miesięcy bez stałych wpływów. Rezerwy wystarczające na trzy do sześciu miesięcy deklaruje 18 proc. ankietowanych, a na sześć do dwunastu miesięcy - 13
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maydan
Maydan 7 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 1
@nie_umiem_inwestowac: pewnie jakieś bezpieczeństwo narodowe albo inną filologię, ale ma papier
  • Odpowiedz
wielkifanrapu
wielkifanrapu
8 godz. i 23 min temu
  • 3
Czemu Holender będzie zawsze bogatszy od Polaka?

Różnica jest w mentalności, Polak dostaje 5000zł wypłaty i od razu wszystko wydaje, mówi że nie ma z czego oszczędzać, mimo że codziennie do żabki chodzi i co najmniej raz w tygodniu zamawia jedzenie.
Holender dostając 2500 Euro wypłaty, najpierw 250 euro płaci sobie, wpłaca na giełdę inwestuje w jakiś szeroki indeks giełdowy, do tego często jeszcze wydaje dużo pieniędzy na szkolenia i naukę, dużo
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maydan
Maydan 8 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 1
@wielkifanrapu: @ossprime https://www.bankier.pl/wiadomosc/Holandia-i-36-podatku-od-niezrealizowanych-zyskow-9083381.html Już tam się kręcą na opodatkowanie niezrealizowanych zyskow, prędzej czy później będą poniwnje próbować
  • Odpowiedz
pepedros
pepedros
pepedros
11.06.2026, 17:42:56
  • 2
Ale jutro będzie pompa

Grupa LPP miała w I kw. 475 mln zł zysku netto j.d. wobec konsensusu 440,5 mln zł

Zysk operacyjny wyniósł 688 mln zł, a EBITDA 1.282 mln zł. Konsensus PAP Biznes przewidywał 673,3 mln zł zysku operacyjnego i 1.261,9 mln zł EBITDA.

Przychody grupy wyniosły 5,472 mld zł (wzrost o 10,5 proc. rdr), a rynek oczekiwał sprzedaży na poziomie 5,73 mld zł.

Przed rokiem LPP miało 4,95 mld zł przychodów, 464 mln
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maydan
Maydan 11.06.2026, 17:57:40 via Wykop
  • 0
@pepedros: jeszcze druga część dywidendy będzie 500 zł.
  • Odpowiedz
Maydan
Maydan 11.06.2026, 17:32:09
  • 1
Based on the fact that discussions with the Islamic Republic of Iran have been brought to the highest level of Iranian leadership and approved, I have, as President of the United States of America, cancelled the scheduled strikes and bombings against Iran this evening. Discussions and final points have been, in both concept and great detail, approved by all parties involved, including the United States, Israel, Saudi Arabia, UAE, Qatar, Turkey, Pakistan,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thisguy1
thisguy1
10.06.2026, 17:24:46
  • 10
#gielda “Furthermore, the WSB community has been better than almost all investment banks at detecting top-performing stocks. We conclude that WSB may indeed constitute a freely accessible, valuable source of investment advice.”

Retardy z reddita > Oskarki investment bankierzy
thisguy1 - #gielda “Furthermore, the WSB community has been better than almost all in...

źródło: IMG_3705

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maydan
Maydan 10.06.2026, 17:44:04 via Wykop
  • 0
@thisguy1: @thisguy1 sprzed 3 miesięcy https://www.reddit.com/r/wallstreetbets/s/L8leaJ11iq
Tldr:
If you'd invest 10k in wallstreetbets stock picks for 2026 you would now have YTD 9,5 k
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99
05.06.2026, 22:56:54
  • 2
#gielda ej co się o----------o bo apke dopiero sprawdziłem xD skąd ta zwala dziś?
cytr0netx99 - #gielda ej co się o----------o bo apke dopiero sprawdziłem xD skąd ta z...

źródło: image_picker_86779AF0-AE04-4EFD-9571-8139E89B549F-73956-000006A82528C4C1

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maydan
Maydan 05.06.2026, 22:59:03 via Wykop
  • 8
@cytr0netx99: to taki duży skrót https://wykop.pl/wpis/86374495/gielda-silny-rynek-pracy-daje-nowemu-prezesowi-rez
  • Odpowiedz
Maydan
Maydan 05.06.2026, 22:44:18
  • 0
Nie wiem kto siedzi w CIGAMES, ale Tyminśki najpierw wykiwał Epic i emisją zafundował zerwanie wyłączności Epic, powstała dzisiaj strona Steam: https://store.steampowered.com/app/4767480/Lords_of_the_Fallen_II/ tylko nie wiem co planują, jak podali w nowym trailerze wydanie gry w jesieni: https://www.youtube.com/watch?v=5Qfz_uPYej0
#gielda #cigames
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maydan
Maydan 05.06.2026, 11:54:12
  • 26
Szanowni Państwo, kochani moi, pogoniłem dzisiaj dinozarła ze stratą 30%, życzę Wam wzrostów.
#gielda #meczennicydino
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maydan
Maydan
Autor
05.06.2026, 11:54:56 via Wykop
  • 19
@Maydan: za to poszło po 1/3 w robociarza, asbis i szczura, pozdrawiam.
  • Odpowiedz
Maydan
Maydan 03.06.2026, 19:34:13
  • 7
Tomek wrócił, zapraszam na seans https://youtu.be/aRmNpGxmigQ?is=ROuzrN1bTV4i-zCX
#gielda #gnorts
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IlikeTrains
IlikeTrains
03.06.2026, 19:59:08 via Wykop
  • 1
@Maydan: Siadły mu te trejdy na ropie?
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
02.06.2026, 16:46:24
  • 17
#gielda To juz 6 dni bez odcinka chyba pora zaczac wypisywac miasta
Ryzcel - #gielda To juz 6 dni bez odcinka chyba pora zaczac wypisywac miasta

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maydan
Maydan 02.06.2026, 18:36:57 via Wykop
  • 1
@Ryzcel: Czyli tak, wieszczenie krachu na Sp500 i kompromitacja, emigracja na YT, wyzywanie ludzi od kebabiarzy, wieszczenie krachu i long ropy na lewarze 10x (przy czym wychodzi, że ma ok 30kUSD portfel łącznie) i tutaj pełna kompromitacja. Zostaje założenie nowego konta na X i sranie postami o zapaści dla innych niedźwiedzi z 200 followami. To nawet nie cykl mikroblogera, to kompromitacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ethize
ethize
02.06.2026, 13:55:37
  • 15
#gielda macie tyle fajnych spółek/śmieciuchów, a sami siebie ubieraliście w SPCE myśląc, że ubierzecie innych

[autoreklama]
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maydan
Maydan 02.06.2026, 14:27:24 via Wykop
  • 0
@ethize: dzisiaj dowiedziałem się, że tak wygląda link schowany za tekstem, ciekawe ile mnie ominęło
Maydan - @ethize: dzisiaj dowiedziałem się, że tak wygląda link schowany za tekstem, ...

źródło: 1000012646

Pobierz
  • Odpowiedz
sforce
sforce
02.06.2026, 11:55:11
  • 6
#gielda tworzę grupę wsparcia "Kruk w portfelu" ktoś chętny dołączyć do naszego grona?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maydan
Maydan 02.06.2026, 12:00:34 via Wykop
  • 2
@sforce: wolałbym żeby grupa była prywatna, nie ma się z czym obnosić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
02.06.2026, 09:40:31
  • 2
#gielda To koniec. Taki amerykański kononowicz, tylko że w wersji damskiej i z dużą publiką.
Jak można takie g---o oglądać.
jatutylkonamoment - #gielda To koniec. Taki amerykański kononowicz, tylko że w wersji...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maydan
Maydan 02.06.2026, 09:42:33 via Wykop
  • 8
@ja_tu_tylko_na_moment: isover
  • Odpowiedz
Big_Bocchers
Big_Bocchers
02.06.2026, 09:06:59
  • 0
Polecacie jakieś kursa dla początkujących do C#? Chciałem się pobawić w unity, jednak widzę że trzeba będzie nauczyć się podstaw programowania.

Znacie coś godnego uwagi?
#programowanie #programista15k #unity
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maydan
Maydan 02.06.2026, 09:36:26 via Wykop
  • 3
@Big_Bocchers: zobacz sobie kanał https://youtube.com/@codemonkeyunity znajdziesz tam kurs C# oraz oddzielnie Unity, początkujący i średnio zaawansowany, duża dawka wiedzy dla początkujących
  • Odpowiedz
siodemkaxx
siodemkaxx
01.06.2026, 18:06:49
  • 2
#gielda ktoś naganiał na OTLK i ładnie poszło, mogłem kupic wiecej xD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maydan
Maydan 01.06.2026, 18:19:42 via Wykop
  • 0
@siodemkaxx: uważaj żeby rączek nie urwało, zaraz głosowanie za reverse splitem, emisją akcji i w międzyczasie czekanie na wynik FDA, będzie latać tylko nie wiadomo w którą stronę
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
01.06.2026, 18:10:23
  • 9
#gielda wróciła córka marnotrawna, a tak cię szkalowali biedaczyno
ProfesorP1ZDAN - #gielda wróciła córka marnotrawna, a tak cię szkalowali biedaczyno

źródło: 1000023799

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maydan
Maydan 01.06.2026, 18:17:33 via Wykop
  • 0
@ProfesorP1ZDAN: W piątek zielona szmata w poniedziałek zielona królowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
01.06.2026, 08:17:29
  • 16
Trudny papier na dobre czasy

#gielda
breakdown1 - Trudny papier na dobre czasy 

#gielda

źródło: image_picker_76F5618A-006D-45FD-9CC3-FCA2CDE2D408-35893-0000326AE8651293

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maydan
Maydan 01.06.2026, 08:21:23 via Wykop
  • 20
@breakdown1: stabilizacja portfela przez regularne spadki, cokolwiek się stanie, wiesz że Kruk spadł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Glupiii
Glupiii
29.05.2026, 12:45:04
  • 6
Smieciuch wardegi OTLK zrobil 160% w 5dni XD

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maydan
Maydan 29.05.2026, 13:20:35 via Wykop
  • 0
@Glupiii: jak w czerwcu dopuszczą im lek na rynek to zrobi 1200%
  • Odpowiedz
PozdroMleczny
PozdroMleczny
29.05.2026, 09:49:57
  • 1
#gielda

mówiłem
PozdroMleczny - #gielda

 mówiłem

źródło: 1000020548

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maydan
Maydan 29.05.2026, 09:51:03 via Wykop
  • 17
@PozdroMleczny: fajne logo, biorę w ciemno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
29.05.2026, 07:02:14
  • 6
Tomcio trzyma gardę, pięści twarde

#gielda #gnorts
ossprime - Tomcio trzyma gardę, pięści twarde

#gielda #gnorts

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-29 o 09.00.15

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maydan
Maydan 29.05.2026, 07:14:10 via Wykop
  • 0
@ossprime: Jak on na lewarze x10 był 500$ w plecy a cfd to 4% jego portfolio, to ile tam będzie?
  • Odpowiedz
Maydan
Maydan 29.05.2026, 07:19:33 via Wykop
  • 3
@ossprime: to on nawet pod upasionego nie podchodzi, a nas od kebabiarzy wyzywa, śmiechu warte
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >
  • jestem zjebany elo
  • Lublin

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.05.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 26.06.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking