@Przemek-195cm:

czyli Ci którzy randomowo przykładają kartę płatniczą po prostu topią hajs? XD


Nie, wtedy kupują bilet jednoprzejazdowy (ulgowy albo normalny) bez limitu czasu na danej trasie. Jak jest kontrola to pokazują kartę z której płacili/telefon przykładając do urządzenia kontrolera(tak podejrzewam)
  • Odpowiedz
@Przemek-195cm: @Madio418: @Fako:

w zielonym kasowniku kupuje się bilety przejazdowe, ale chyba na całą trasę. W biletomatach masz jeszcze 15 i 40 min. (ten 40min podrozał o 20gr w stosunku do starego biletu 30min)

Papierowe zdrożały, ale okresowe potaniały. 150 dniowy strefa 1+2 na wszystkie linie spadł z 380zł na 346zł. Niby niewiele ale jednak.

Ogólnie taryfa przystankowa fajny pomysł. Mojej mamie się opłaca - smiga
  • Odpowiedz
Naprawdę dziwna historia z tą promocją oferty Unlimited od Cinema City na 3 miesiące.




  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Coś dla fanów Motoru Lublin.

Serdecznie zapraszamy Was w najbliższą środę (06 października) o godzinie 18:00 na Plac Teatralny przed Centrum Spotkania Kultur.

To właśnie tam nasi zawodnicy powitają fanów czarnego sportu oraz zrobią sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie podsumowujące sezon 2021. Plan jest prosty - chcemy, żeby jak najwięcej osób znalazło się na fotce.
Następnie przejdziemy do Lubelskie Centrum Konferencyjne, by wspólnie podsumować ten rok.
Nokimochishii - Coś dla fanów Motoru Lublin.

Serdecznie zapraszamy Was w najbliższą ...

źródło: comment_1633094003lhJtACaDRqyUdt4UICV8eh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Muszę zrobić porządek z wrastającym paznokciem w dużym palcu u nogi. Stan zapalny się pojawił.

Ktoś miał podobny problemy?
Kto mi to ogarnie w #lublin
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jaka dzisiaj cena diesela na Auchanie bądź Carrefour w #lublin? Poratujcie informacją czy jest wyższa niż wczoraj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Antybristler: jak nie umiesz wypełniać PITa to pretensje do samego siebie. Właściwy urząd skarbowy zalezy od adresu zamieszkania na ostatni dzień roku kalendarzowego :p

ps. Drugi US w Lublinie to nie Lublin. Lublin obsługuje I na Sądowej i III na Narutowicza
  • Odpowiedz
Czy wie ktoś gdzie można dostać za darmo lub za niewielką opłatą uszkodzone panele fotowoltaiczne? Nie chodzi o naprawę więc mogą być w bardzo złym stanie. Może być nawet jeden uszkodzony panel.
#lublin
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

30 września oraz 1 października w Lublinie pod Centrum Spotkania Kultur oraz przy Nadleśnictwie Świdnik będzie można dostać sadzonki w ramach akcji sadziMY. Akcja będzie trwała od 10:00 do 15:00 lub do wyczerpania sadzonek. Lista gatunków sadzonek które można dostać: świerk, sosna,modrzew, lipa oraz jawor.
#lublin
T.....i - 30 września oraz 1 października w Lublinie pod Centrum Spotkania Kultur ora...

źródło: comment_1632939314vOk540gcQLqsY9eQMKfg7Y.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sieeeema murlony.

Znacie może jakiegoś magika elektronika lub serwis w naszym pięknym mieście #lublin , który podjąłby się naprawy słuchawek? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najpierw przestawały czasami łączyć, ale wystarczyło poruszać i działały, teraz padły całkowicie. Wiec pewnie wina lezy gdzieś w jakimś odlutowanym kablu.

Znacie kogoś kto by to ogarnął w rozsądnych pieniądzach bo trochę szkoda wyrzucić słuchawki w idealnym stanie za prawie 400 zł
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach