Wygląda na to, że średniowieczna funkcja kopisty wróci do łask i do urzędów!
A wszystko za sprawą Prezydenta Lublina, który zlecił przepisanie treści faktur - linijka po linijce. Dlaczego? Zawnioskował o nie członek Sieci Obywatelskiej. Prezydent uznał, że to nie jest informacja publiczna, jednak sąd był odmiennego zdania. I wtedy właśnie włodarz Lublina zlecił przepisanie faktur i udostępnienie przepisanych danych. Bo jego zdaniem informacją publiczną jest treść dokumentu, a nie sam dokument.
WatchdogPolska - Wygląda na to, że średniowieczna funkcja kopisty wróci do łask i do ...

źródło: comment_1631709246SSU51gOutnC0hj0Gcfplkw.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@TomAtari moje zrobione 4mce temu, jeszcze nie wiem jak będą się sprawdzały w praktyce. Mam gips utwardzony wszędzie, włącznie z łazienkami
  • Odpowiedz
  • 1
Hej #lublin :)
Co fajnego zobaczyć? Jakaś warta odwiedzenia szamka?
Dzięki:)
Plus - ewentulanie - jakiś klub jest dostępny w środę?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chcę samodzielnie odnowić felgi aluminiowe na zimę. Gdzie w #lublin znajdę dobry sklep lakierniczy? Patrzyłem CSV na Mełgiewskiej, ale tam mają tylko lakiery na pistolet, a ja z braku kompresora raczej jestem zainteresowany lakierami w sprayu.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nivis: myślałam, że to literówka, która wywołała u mnie delikatnie podniesiony kącik ust, ale to jednak jakiś śmieszek zabawił się w zbadaj element ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Studiował ktoś na wsei w #lublin? Może ktoś się wypowiedzieć jak to tam wygląda lub ma jakieś pojęcie na temat studiowania na prywatnej uczelni? Chciałbym iść na bezpieczeństwo wewnętrzne.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #613f61715fb896000a0056a4
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam wszystkich.
Dentystka kazała mi się zarejestrować do szpitala w Lublinie na Chodźki na wyrywanie (albo może tylko przegląd?) ósemek.
Problem w tym że mnie nigdy ósemki nie bolały i nie mam z nimi póki co żadnych problemów. Czytałem w necie że zdrowych ósemek niby nie wyrywają, tylko te które sprawiają problemy ale obawiam się że i tak mi niepotrzebnie zdrowe zęby wyrwą.
Czy moje obawy są uzasadnione? Przeszedł ktoś z was
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja chciałem z rodziną wczoraj podjechać na litewski popołudniu


@ondraszek: trzeba było boltem ogarnąć. wyszłoby pewnie sporo taniej niż autobusem, a szybko i na miejsce i jeszcze piwka mógłbyś się napić
  • Odpowiedz
MONITOROWANIE OCIEPLENIA KLIMATU W POLSCE

W tabeli prezentowane są maksymalne temperatury dobowe oraz ich odchylenia od średnich dobowych temperatur maksymalnych z okresu 1966-2000.

Tag do obserwowania lub czarnolistowania: #monitorujemyocieplenie
Dzięki wszystkim za obserwowanie tagu i plusowanie! wpisów :)
Matt_888 - MONITOROWANIE OCIEPLENIA KLIMATU W POLSCE

W tabeli prezentowane są maks...

źródło: comment_1631515192QZlH5cJvtQMALNSPizDbSv.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#lublin w którymś kościele się coś s---------o i od północy biją dzwony xd już prawie 4 minuty.
A może to na pożar dzwonią?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach