@ALREP najmocniejszą, o smaku igliwia sosny/świerku i ziół. Naprawdę ciekawe doznania przy piciu tego. A pierwszy raz spotkałem się z tym na kempingu w Tatrach słowackich jak mnie dwóch Czechów na wspólna degustacje zaprosiło. Ogólnie polecam, fajans rzecz żeby sobie strzelić raz na jakiś czas xD
  • Odpowiedz
@picasssss1:
Mt 6,5-8

5 Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę.
6 Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie.
7 Na modlitwie nie
  • Odpowiedz
  • 27
@picasssss1 i po co się tak obnoszą?! A później będą chcieli żeby traktować ich jak zdrowych psychicznie... I jeszcze dzieci mogą to zobaczyć.
  • Odpowiedz
@robert5502: Dziwni są ci katolicy. Bóg ich stwarza na ziemi, aby sprawdzić czy są dobrzy i czy zasługują na niebo. A ci zamiast to dobro czynić, modlą się do boga, żeby ten za nich załatwił niewygodne sprawy.
  • Odpowiedz
@galicjanin: przeciez powstalo już milion naukowych opracowań na ten temat. To akurat fakt ze protestancka kultura premiowala pracowitosc, oszczędność i dlugofalowe działania, co znacznie przyczynilo sie do szybszego rozwoju krajów gdzie protestanci stanowili większość.
  • Odpowiedz
MONITOROWANIE OCIEPLENIA KLIMATU W POLSCE

W tabeli prezentowane są maksymalne temperatury dobowe oraz ich odchylenia od średnich dobowych temperatur maksymalnych z okresu 1966-2000.

Tag do obserwowania lub czarnolistowania: #monitorujemyocieplenie
Dzięki wszystkim za obserwowanie tagu i plusowanie! wpisów :)
Matt_888 - MONITOROWANIE OCIEPLENIA KLIMATU W POLSCE

W tabeli prezentowane są maks...

źródło: comment_16327644056I7arg8L0Q5mQDV5jNujZw.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matt_888:

Mierzenie maksymalnej temperatury danego dnia to chyba nie jest najlepsza metoda badania, jeśli kilkuminutowa anomalia może wyraźnie zmienić wartość pomiaru.
Poza tym, czy korzystasz zawsze z tych samych stacji pomiarowych dla danego miasta? W różnych punktach miasta może być przecież różna temperatura.
I jak izolujesz efekt miejskiej wyspy ciepła? Jeśli dana stacja była 50 lat temu w szczerym polu, a teraz w jej otoczeniu stworzyła się zabudowa, to może
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@salvador94: Tych beatboxów to nikt nawet z -70% nie chce brać XD Ostatnio byłem w auchanie bo też była promocja na -70% to większych zestawów już nie było, ludzików po 6zł jeszcze trochę zostało, a tych boxów to całe rzędy stały i nic nie wskazywało na to aby chociaż jeden ubył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 65
Mircy, ale miałam dzisiaj akcję. Siedzę na przystanku i spokojnie wcinam muffinkę. Obok chodziła jakaś babeczka i po chwili spytała się mnie czy może zadzwonić z mojego telefonu, bo jej się rozładował. Pomyślałam sobie kurcze, a jak mi zabierze i zwieje? No ale wpisałam jej ten numer co podała i dałam jej telefon do ręki, uważnie obserwując czy nie odchodzi w siną dal. No dobra, dzwoni, ale nikt nie odbiera, jeszcze raz
heill - Mircy, ale miałam dzisiaj akcję. Siedzę na przystanku i spokojnie wcinam muff...

źródło: comment_1632750523c7dilzh7Ht1NlAujlbO3JS.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 15
#prawo #lublin #chwalesie Lublin z najlepszym wynikiem egzaminu wstępnego na aplikacje radcowską () Swoją cegiełkę też do tego dołożyłem :D
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 3
@danielemilka Dziękuję! Jeśli chodzi o ten zakres materiału na egzamin, to korzystałem tylko i wyłącznie z ustaw + testy od Stepaniuka. Czy może coś bardziej konkretnego? Zawsze można sięgnąć po komentarze na legalisie.
  • Odpowiedz
#lublin
Ratujcie, gdzie mogę zrobić badania medycyny pracy w miarę od ręki? Dzwonie po luxmedach, sanitasach ale terminy jakieś kosmiczne.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale ten system LUBIKA to będzie porażka xD

tzn sam zamysł biletów okej - okresowe czy przystankowe itd - ale funkcjonowanie tego? Możesz mieć albo kartę albo aplikację w telefonie. Idiotyzm. jako osoba, która ma Kartę Biletu Elektronicznego na którym mam ważny bilet okresowy do stycznia jestem zmuszony używac tylko karty xD Jakbym miał bilet do 30.09 to od 01.10 mogę używać aplikacji.

Do tego musze gdzieś KBE zgłosić do Lubiki, ale
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pituch: to już jest porażka, próbowałem zrozumieć nowy taryfikator i się poddałem, nasrane taryf, stref, ulg i innego gówna. Należałoby urzędniczynom co to wymyśliły jakiś medal dać
  • Odpowiedz
@Pituch: co do kontroli, to w piątek miałem jedną, i dziś jedną.
Od piątku będą "trzepać" studenciaków (i nie tylko), że sam zobaczysz jaki będzie skowyt na dzienniku/kurierze/spotted.
  • Odpowiedz
Cześć,
zgłosiłam projekt do Budżetu Obywatelskiego na budowę profesjonalnej siłowni zewnętrznej - takiej jak w Krakowie, Bytomiu czy Dzierżoniowie. Siłownia miałaby regulację obciążenia do 220 kg i aplikację wirtualnego trenera. Zachęcam do głosowania na projekt D-47 i D-57.

#lublin #sport #silownia #budzetobywatelski
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@karooola: tez uważam, ze jakies aplikacje itp to zbędna rzecz. Siłownia ma byc prosta tak samo jak bieganie, przebierasz sie i lecisz. Jak ktos nie wie jak czegos zrobic to odpala film na yt. Kazde udziwniwnie mocno skurczy twoją szanse na wygranie.
  • Odpowiedz
Motor Lublin to mógłby nazwę zmienić

Za bardzo kojarzy się z tymi troglodytami-pseudokibicami z piłki nożnej

#zuzel #lublin
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach