Moj power ranking po 2 kolejkach: 1. Francja - nie za bardzo widać dla nich rywali moim zdaniem, skład bez słabych punktów, mocny atak, super ławka rezerwowych. Mam wrazenie że nie byli jeszcze zmuszeni na wejscie na wyzsze obroty. 2 Hiszpania - może cierpiec na typowy problem hiszpanski tj. super pomoc, kreatywnosc ale czasami zamienia sie to w milion podań bez efektu koncowego przez brak odpowiedniego napastnika. 3.Argentyna - niby bilans 5:0 ale mocniejszy rywal
Patrzac na zespoły na papierze na naszym poziomie to co turniej ktoś taki dochodzi do 1/8 mundialu (teraz bedzie podobnie, na pewno bedzie jakas niespodzianka) albo do 1/4 euro. Natomiast dla nas są to najwieksze sukcesy w ostatnich 44 latach. Tak często wracamy do euro 2016 a nie jest to żaden sukces patrząc tak szerzej #mecz
Czesi to jest symulator Polski na tym turnieju. Najpierw oklep od Korei w meczu otwarcia (skąd my to znamy), a potem wypuszczenie zwycięstwa z RPA mimo kontrolowania meczu xD Jednak sąsiedztwo zobowiązuje ( ͡º͜ʖ͡º) #mecz #mundial
Najwiekszą wadą tych rozszerzanych turniejow jest faza grupowa. Mamy mase mało ważnych meczow przez co nie czuc wagi turnieju. Skoro i tak w wiekszosci przypadkow wychodzi 3/4 zespolów z grupy i odpada najslabszy czyli jakies Curacao od razu skazane na porazke to pilkarze nie maja presji na to żeby dawac z siebie 100%. Czuje że do czasu waznych rozstrzygniec tj 1/8, 1/4 to ja juz bede znudzony tą iloscią spotkan. #mecz
@MonsieurLaBoule: chodzi mi bardziej o to że np Hiszpania Portugalia Szwajcaria stracili punkty w teoretycznie łatwych meczach ale czy czujemy że stało sie cos powaznego? No raczej nie, taka ciekawostka tylko, zdobeda punkty w nastepnych meczach i bedzie spoko. Wczesniej jak wychodzilo 2/4, to juz byl problem w takich sytuacjach.
Hiszpania moim okiem ma dosyć zaskakujący problem, tj. oni są jedyną drużyną na turnieju, która gra zbyt zespołowo. Tam gdzie aż prosiłoby się kiwnąć obrońcę i oddać strzał - oni szukają podania. I tak szukać go będą najchętniej aż do momentu aż ktoś nie dostanie na pustą.
Inna sprawa, że oni od czasów Torresa cierpią na brak 9 w stylu Robercika, który coś tam się zawsze przepchnie, najwyżej wyskoczy do dośrodkowania i
Macie sprawdzony sposób żeby obejrzec powrórke meczu w całosci na tvp sport bez spojlerów? Wszedłem na strone i od razu zaatakowaly mnie naglowki o meczu Czechy Korea a chcialem sobie teraz rano na spokojnie obejrzec #mecz
Potulski to niech się lepiej obroną zajmie, a nie sędziowaniem i machaniem łapami. Nie dość, że nogę zostawił, to jeszcze zamiast pilnować zawodnika, zajął się sygnalizowaniem spalonego xDDD #mecz #reprezentacja
1. Francja - nie za bardzo widać dla nich rywali moim zdaniem, skład bez słabych punktów, mocny atak, super ławka rezerwowych. Mam wrazenie że nie byli jeszcze zmuszeni na wejscie na wyzsze obroty.
2 Hiszpania - może cierpiec na typowy problem hiszpanski tj. super pomoc, kreatywnosc ale czasami zamienia sie to w milion podań bez efektu koncowego przez brak odpowiedniego napastnika.
3.Argentyna - niby bilans 5:0 ale mocniejszy rywal