Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Leonvina

Leonvina

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6052
  • Znaleziska 81
  • Mikroblog 5971
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 35
Leonvina
Leonvina przedwczoraj, 08:59:26
  • 4
Moj power ranking po 2 kolejkach:
1. Francja - nie za bardzo widać dla nich rywali moim zdaniem, skład bez słabych punktów, mocny atak, super ławka rezerwowych. Mam wrazenie że nie byli jeszcze zmuszeni na wejscie na wyzsze obroty.
2 Hiszpania - może cierpiec na typowy problem hiszpanski tj. super pomoc, kreatywnosc ale czasami zamienia sie to w milion podań bez efektu koncowego przez brak odpowiedniego napastnika.
3.Argentyna - niby bilans 5:0 ale mocniejszy rywal
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Leonvina
Leonvina
Autor
przedwczoraj, 10:15:02 via Wykop
  • 0
@r0nnie: zagrali tak beznadziejny mecz z Ghaną że zapomniałem o nich xddd
  • Odpowiedz
Leonvina
Leonvina 22.06.2026, 21:15:22
  • 1
Mekambe nowym Forlanem z 2010, ma sposób na tą dziwną piłke #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Leonvina
Leonvina 22.06.2026, 21:12:21
  • 6
Moja teoria jest taka, że mielsmy dłuższą przerwe miedzy meczami żeby łysy zdazyl doleciec na #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coccolino_
coccolino_
22.06.2026, 21:12:49 via Wykop
  • 0
@Leonvina: to ma sens
  • Odpowiedz
kris-90
kris-90
kris-90
22.06.2026, 09:26:49
  • 0
#mecz rozstrygnijmy to raz na zawsze, bo widac, ze to nie jest Mundial faworytow. Kto wygra?

Kto wygra?

  • Meksyk 5.8% (4)
  • USA 7.2% (5)
  • Korea Płd 1.4% (1)
  • Kanada 0% (0)
  • Norwegia 8.7% (6)
  • RZP - skrot, bo nie chce mi sie pisac calej nazwy 26.1% (18)
  • Curacao 24.6% (17)
  • Maroko 7.2% (5)
  • Japonia 17.4% (12)
  • Egipt 1.4% (1)

Oddanych głosów: 69

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Leonvina
Leonvina 22.06.2026, 10:22:56 via Wykop
  • 5
@kris-90: skrótu Ci sie nie chce pisac, za to napisales cale zdanie obok xd
  • Odpowiedz
Leonvina
Leonvina 22.06.2026, 06:56:47
  • 1
Patrzac na zespoły na papierze na naszym poziomie to co turniej ktoś taki dochodzi do 1/8 mundialu (teraz bedzie podobnie, na pewno bedzie jakas niespodzianka) albo do 1/4 euro. Natomiast dla nas są to najwieksze sukcesy w ostatnich 44 latach. Tak często wracamy do euro 2016 a nie jest to żaden sukces patrząc tak szerzej #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first
22.06.2026, 08:07:31 via Wykop
  • 0
Tak często wracamy do euro 2016 a nie jest to żaden sukces patrząc tak szerzej #mecz


@Leonvina: tak szerzej nie, ale patrząc węziej, że osiągnęła to kadra, która ma jednych z najsłabszych psychicznie piłkarzy to jednak sukces.
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
19.06.2026, 07:09:21
  • 353
Czesi to jest symulator Polski na tym turnieju. Najpierw oklep od Korei w meczu otwarcia (skąd my to znamy), a potem wypuszczenie zwycięstwa z RPA mimo kontrolowania meczu xD
Jednak sąsiedztwo zobowiązuje ( ͡º ͜ʖ͡º)
#mecz #mundial
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Leonvina
Leonvina 19.06.2026, 08:50:24 via Wykop
  • 2
@Lolenson1888: jeszcze sie okazalo że druzyna z którą przegralismy w drugim meczu juz nie była taka mocna (czyli my po prostu bylismy słabi)
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
18.06.2026, 11:50:15
  • 672
Brawo Rosja, wiedziałem, że to był zawsze proekologiczny kraj
#wojna #ukraina #rosja
Mariuszzuk - Brawo Rosja, wiedziałem, że to był zawsze proekologiczny kraj 
#wojna #U...

źródło: 1000013029

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Leonvina
Leonvina 18.06.2026, 12:35:17 via Wykop
  • 273
@Mariuszzuk: raczej paliwa kopalne odchodzą od Rosji
  • Odpowiedz
Leonvina
Leonvina 18.06.2026, 09:05:31
  • 1
Najwiekszą wadą tych rozszerzanych turniejow jest faza grupowa. Mamy mase mało ważnych meczow przez co nie czuc wagi turnieju. Skoro i tak w wiekszosci przypadkow wychodzi 3/4 zespolów z grupy i odpada najslabszy czyli jakies Curacao od razu skazane na porazke to pilkarze nie maja presji na to żeby dawac z siebie 100%. Czuje że do czasu waznych rozstrzygniec tj 1/8, 1/4 to ja juz bede znudzony tą iloscią spotkan. #mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Leonvina
Leonvina
Autor
18.06.2026, 09:11:38 via Wykop
  • 2
@MonsieurLaBoule: chodzi mi bardziej o to że np Hiszpania Portugalia Szwajcaria stracili punkty w teoretycznie łatwych meczach ale czy czujemy że stało sie cos powaznego? No raczej nie, taka ciekawostka tylko, zdobeda punkty w nastepnych meczach i bedzie spoko. Wczesniej jak wychodzilo 2/4, to juz byl problem w takich sytuacjach.
  • Odpowiedz
Leonvina
Leonvina 15.06.2026, 20:25:11
  • 0
Doku to belgijski Grosicki, jezdziec bez głowy #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

waro
waro
15.06.2026, 17:20:57
  • 2
Hiszpania moim okiem ma dosyć zaskakujący problem, tj. oni są jedyną drużyną na turnieju, która gra zbyt zespołowo. Tam gdzie aż prosiłoby się kiwnąć obrońcę i oddać strzał - oni szukają podania. I tak szukać go będą najchętniej aż do momentu aż ktoś nie dostanie na pustą.

Inna sprawa, że oni od czasów Torresa cierpią na brak 9 w stylu Robercika, który coś tam się zawsze przepchnie, najwyżej wyskoczy do dośrodkowania i
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Leonvina
Leonvina 15.06.2026, 17:21:44 via Wykop
  • 0
@waro: jak kiedyś Barcelona. Klepia dookola jak w pilce recznej zamiast cos innego pokombinowac
  • Odpowiedz
Leonvina
Leonvina 12.06.2026, 06:02:42
  • 0
Macie sprawdzony sposób żeby obejrzec powrórke meczu w całosci na tvp sport bez spojlerów? Wszedłem na strone i od razu zaatakowaly mnie naglowki o meczu Czechy Korea a chcialem sobie teraz rano na spokojnie obejrzec #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Leonvina
Leonvina
Autor
12.06.2026, 06:27:01 via Wykop
  • 1
@PROponujek: dziekuje bardzo!
  • Odpowiedz
Marcinnx
Marcinnx
03.06.2026, 19:17:55
  • 2
Potulski to niech się lepiej obroną zajmie, a nie sędziowaniem i machaniem łapami.
Nie dość, że nogę zostawił, to jeszcze zamiast pilnować zawodnika, zajął się sygnalizowaniem spalonego xDDD
#mecz #reprezentacja
Marcinnx - Potulski to niech się lepiej obroną zajmie, a nie sędziowaniem i machaniem...

źródło: 23125

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Leonvina
Leonvina 03.06.2026, 19:20:52 via Wykop
  • 2
@Marcinnx: pełna zgoda, c-----o sie zachował ale to Potulski
  • Odpowiedz
Leonvina
Leonvina 03.06.2026, 19:16:10
  • 8
Zamiast bronic to gość podnosi dwa razy reke do góry, ale mnie to wkur... w obrońcach, zwlaszcza że mamy VAR #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crazy88
crazy88
23.04.2026, 14:49:36
  • 0
najbardziej oddychająca skarpetki? Kupiłem te compressport i szału nie ma
#bieganie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Leonvina
Leonvina 24.04.2026, 21:36:27 via Wykop
  • 0
@crazy88: w 4f są fajne białe, bardzo cienkie, nazywają sie training socks
  • Odpowiedz
Leonvina
Leonvina 22.04.2026, 21:23:37
  • 1
Oskar słabo, a komentatorzy sie tak nim podniecają i narzekają, że tener zmienił najlepszego zawodnika xd #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lucas04
Lucas04
22.04.2026, 21:25:08 via Wykop
  • 0
@Leonvina: no ta, bo lepszy Gomes xD
  • Odpowiedz
red7000
red7000
22.04.2026, 21:25:18 via Android
  • 1
@Leonvina a kto wykreował i pracował więcej w ataku Porto?
  • Odpowiedz
Leonvina
Leonvina 31.03.2026, 18:32:44
  • 6
21:02, niestety Gyokeres na 1:0 #mecz
Leonvina - 21:02, niestety Gyokeres na 1:0 #mecz

źródło: 1000018433

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Leonvina
Leonvina 21.03.2026, 19:07:53
  • 0
Dzisiaj w eklapie standardowo 2 mecze wygraly zespoly nizej w tabeli przez co liga sie ciągle spłaszcza. To jeszcze dzisiaj Płock z Jagą wygrywa #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miki4ever
miki4ever
19.03.2026, 21:12:26
  • 121
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Leonvina
Leonvina 19.03.2026, 21:49:13 via Wykop
  • 0
@miki4ever: teraz też, samoboj lecha
  • Odpowiedz
Leonvina
Leonvina 19.03.2026, 15:55:50
  • 1
Dostałem korekte korekty pitu i jest to samo co w 1. wersji (nie w korekcie), ale plot twist xd #xtb
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 24.05.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking