@tomwick55: z punktu widzenia Legii jakikolwiek ruch tego typu miałby sens w przypadku dodania klauzuli minimum 40% od następnego transferu.

Natomiast można być pewnym, że do tego transferu nie dojdzie. Kacper jest gdzie jest, ale jego ego wciąż zostało na poziomie Ligi Mistrzów.
  • Odpowiedz
Przy okazji premiery nowej koszulki postanowiłem przejrzeć sobie historyczne stroje i przypomniała mi się ta abominacja: https://www.footballkitarchive.com/pl/legia-warsaw-1990-91-europejski-puchar-winners-puchar-wyjazdowy-stroj-pilkarski-28096/
Proporczyk nadrukowany zamiast herbu i sponsor zakryty białym kwadratem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fajne były też stroje Umbro, które o ile dobrze pamiętam dostali w rozliczeniu od Celticu i miały barwy zupełnie od czapy.
#legia #mecz #ekstraklasa
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jandiabeldrugi: z tymi koszulkami też był cyrk - załatwiał je Andrzej Grajewski. Jak on to zorbił, że pojawił się proporczyk zamiast samej L w kółeczku, to naprawdę chciałbym wiedzieć XD

A same plastry wzięły się z niewiedzy - nie głosili sponsora na koszulce do uefy XD
  • Odpowiedz
@thorgoth: Dać szanse, może akurat MAREK zobaczy w nim to coś, czego my nie widzieliśmy, a MAREK widzi. MAREK nawet z QNA na chwilę piłkarza znowu zrobił, a ten chyba nie poszedł jak Kapustka czy Wszołek na niższe $$$ i po nim. Dla mnie MAREK już teraz dużo dobrego w klubie zrobił i chwała mu za taką pracę jak wykonuję, bo lepszego trenera na kryzysowy czas nie można było sobie
  • Odpowiedz
#mecz #ekstraklasa #legia #koronakielce DZIEJE SIĘ - Kacper Urbański znalazł się na celowniku... KORONY KIELCE!

Ligowy rywal Legii Warszawa jest gotowy POBIĆ SWÓJ REKORD TRANSFEROWY i zaproponować PONAD MILION EURO za pomocnika!

Bologna ➡️ Monza ➡️ Legia ➡️ Korona

Weszło
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jutro premiera nowej, jubileuszowej koszulki na nowy sezon.

Dodatkowo wystartował nowy program lojalnościowy, w którym punkty zbiera się za każdą złotówkę wydaną na bilety, w fanstorze, w gastronomii oraz za wybrane aktywności. Dużo szerszy katalog nagród, w którym między innymi będzie można wymienić punkty na bilety, nawet na mecze wyjazdowe

Link

#legia #mecz
Emcis8 - Jutro premiera nowej, jubileuszowej koszulki na nowy sezon. 

Dodatkowo wyst...

źródło: IMG_7271

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wciąż zaskakuje mnie, że takie "newsy" się klikają. I to w dużej mierze nasza legijna banieczka klika i się oburza.
Otóż mam łamiącą wiadomość: KAŻDY zawodnik w ekstraklasie jest "wystawiony na sprzedaż". Wszystko jest kwestią ceny

A co do ewentualnego odejścia Wahana to jestem przeciwny, tak samo jak byłem swego czasu przeciwny wypychaniu Guala na siłe. Ma Biczi swoje wady, ale jego piłka przy nodze nie boli. W układance Marasa znajdzie swoje
thorgoth - Wciąż zaskakuje mnie, że takie "newsy" się klikają. I to w dużej mierze na...

źródło: HKe0_LUWwAA0jL_

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hetman_Wielki_Koronny: @thority prawdę mówiąc to jeszcze z rok/dwa lata temu wydawało mi się, że on dosyć trafne wiadomości podawał, być może zmieniło się to z przejściem do goal.pl i dołączeniem do meczyków gdzie no ogólnie trzeba iść w ilość a nie koniecznie w jakość.
  • Odpowiedz
Początek Legia ma fajny

1. kolejka: Pogoń ✈️
2. kolejka: Zagłębie 🏠
3. kolejka: Korona ✈️
4. kolejka: Radomiak 🏠
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomwick55: Nic dziwnego, że zostali wystawieni na sprzedaż. Największym rozczarowaniem dla kibiców legii i ogólnie takiego świata piłki nożnej w Polsce ostatnich lat ogólnie to chyba będzie ten Kacper Urbański. On jest chyba takim trochę współczesnym Kapustką z którego robili wybitnego zawodnika a później się wszędzie odbijał.
  • Odpowiedz
@erni13: a potem: drużyna typu Korona Kielce, średniak I ligi typu Stal Rzeszów albo Puszcza Niepołomice i powrót do rodzinnego klubu w IV lidze kopać się po czole.
  • Odpowiedz
#mecz #legia Legia Warszawa wystawiła Miletę Rajovicia na LISTĘ TRANSFEROWĄ i ustaliła wyjściową cenę na... 2,8 MLN EURO!

EKIPA ZE STOLICY CHCE TEGO LATA SPRZEDAĆ DUŃCZYKA I NIEWIELE STRACIĆ NA TYM TRANSFERZE! 👀

POWODZENIA

ℹ️ GoalPL
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach