Mireczki potrzebuje waszej pomocy.. Od dwóch lat mamy z narzeczoną wspaniałego pieska. Nazywa się Karat i jest z nami od szczeniaczka. To skundlony owczarek niemiecki, jest pełen pozytywnej energii, kochany i czasem wydaje nam się że rozumie co do niego mówimy. Mieszkamy w bloku w Lublinie a on dobrze się tam czuje. Ja od zawsze pracowałem w delegacji, moja narzeczona w sklepie ale Karat bez problemu wytrzymywał 8-9 h sam pod jej
JaganT - Mireczki potrzebuje waszej pomocy.. Od dwóch lat mamy z narzeczoną wspaniałe...

źródło: comment_1632292863qnWsEA93E2dECuyOSwYOEi.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OKSZARUM: szczerze to uważam że nowy (dodam normalny dla jasności) dom w którym domownicy by mieli dla niego czas to najlepsze co by mogłoby tego psa spotkać ;) Na pewno lepsze niż dom taki dom hybrydowy. Tylko robi trochę taki kisiel z mózgu psa, bo najpierw jest 5 dni u kogoś i dwa dni u "właścicieli".

Definitywne rozstanie bolesne to by było wyłącznie dla ludzi, pies po 48 h godz
  • Odpowiedz
@DziewczynaMnieStalkuje: Ja raz będąc w Lublinie zaparkowałem blisko bramy krakowskiej przy takim kościele. I idąc opłacić bilet za parking podeszła do mnie menelica a na murku siedziało z 7 żuli. I z tekstem żebym jej dał pieniądze, to powiedziałem że jak chce pieniędzy to niech idzie do pracy. Takiej piany z mordy nigdy nie widziałem xD
  • Odpowiedz
@mrowed: czekaj, mieszkańcy podlubelskich osiedli żalą się, że nie mają dostępu do komunikacji finansowanej z pieniedzy mieszkańców miasta? xD

ZTM Lublin to beton, ale wprowadzenie większej ceny za bilet dla niemieszkańców Lublina to dobra decyzja. Do tego podniesienie kosztów dla gmin ościennych również
  • Odpowiedz
@mrowed: @Pituch: No ja jestem przekonany, że ZTM od dawna już powinien stworzyć całkowicie NOWĄ siatkę połączeń.

Nie bazować na obecnych liniach. Tylko zrobić prawdziwy Armageddon. Nazwać linię 3-cyfrowo, przez co nie bedą się mylić ze starymi i koniec.

Jakby planiści siedli przez miesiąc i stworzyli nową siatkę połączeń, to może by to zajebiście działało. Nie nakładałyby się autobusy na siebie, nie jechały by na pewnych odcinkach w
  • Odpowiedz
  • 4
Mirki
Musze założyć klime w mieszkaniu czy możecie polecić jakiś fachowcow z #lublin? Mam niby namiar do ziomeczkow co mi instalacje robili ale od tygodnia czekam na wycene a telefonów nie odbieraja i nie koniecznie podoba mi sie taka współpraca.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Znajdę w #lublin miejsce gdzie mogę się pouczyc? Nie mam statusu studenta, a w mieszkaniu nie mogę się wystarczająco skupić. Fajnie jakby dało się też podpiąć laptopem pod wifi. Na duży plus byłyby też godziny otwarcia dłuższe niż do 15

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6148ede92d3b41000a75e273
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
#lublin jaki polecacie internet światłowodowy ? Aktualnie na wynajmowanym z UPC i nie narzekam. Teraz przeprowadzam się na wieniawe i muszę coś na własną rękę kupić. Najlepiej jakby umowa była na 12msc.
Internet używany do pracy przez różowa, i Netflix. Ważne żeby nie było problemów z rozłączaniem itd, dalej iść w UPc?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ej Mirki byłem w weekend na foodtruckach pod galerią handlową i chyba byłem celem jakiegoś scamu. Wziąłem sobie z dziewczyną szame i usiedliśmy przy stole zjeść. Po chwili podbił jakiś ziomek z piwem zero i nowo kupionym tabletem i smartwatchem Samsunga na wierzchu miał faktury chyba z rtv euro AGD. Powiedział, że zostawi na chwilę tę zakupy. Machnąłem rękami od nie chcenia. Poszedl niby obejrzeć co jest do jedzenia. Po chwili wrócił
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ajubidzikubi: no nie wiem, jakby miał cie oszukać? sprzedać ten szajs, wmówić, że przez ciebie sie zniszczył albo jeszcze mi przychodzi do głowy, że mógł z kimś drugim pozorować kradzież a was brać na świadków i moze jakieś ubezpieczenie wyciągać, ale to grubymi nićmi szyte. może naćpany po prostu ;)
  • Odpowiedz
MONITOROWANIE OCIEPLENIA KLIMATU W POLSCE

W tabeli prezentowane są maksymalne temperatury dobowe oraz ich odchylenia od średnich dobowych temperatur maksymalnych z okresu 1966-2000.

Tag do obserwowania lub czarnolistowania: #monitorujemyocieplenie
Dzięki wszystkim za obserwowanie tagu i plusowanie! wpisów :)
Matt_888 - MONITOROWANIE OCIEPLENIA KLIMATU W POLSCE

W tabeli prezentowane są maks...

źródło: comment_1632123666PlX3e4BYrNIzDbCMX5xVLs.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jest gdzieś w #lublin wolny kanał na który sobie można podjechać? Osłona pod silnik mi odpada i muszę ją przykręcić a bez kanału trochę to utrudnione będzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirki i mirabelki z #lublin poradźcie:

Muszę zakwaterować w Lublinie, na trzy noce, moich gości weselnych, 20-30 osób, 30 kwietnia - 3 maja przyszłego roku, niekoniecznie wszyscy w jednym miejscu, podzieleni na pokoje głównie 2-3 osobowe. Ogarniał ktoś coś podobnego i może polecić jak nie miejsce, to przynajmniej taktykę szukania? Wiadomo, że nie chcę wydać na to za dużo( ͡ ͜ʖ ͡)

#wesele
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@501st: to pytaj po akademikach ( ͡° ͜ʖ ͡°) masz jeszcze dużo czasu, pisz maile z zapytaniem ofertowym po hotelach i miejscach hotelopodobnych. Myślę, że każdy hotel da Ci lepszą cenę niż w cenniku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@501st: jest parę hosteli w centrum. Na Orlej, folk na Zielonej, na Bernardynskiej Lolek czy jakos tak (obok chyba Best Location). Nie wiem jak teraz ceny. Ale kiedys przy wynajeciu kilku pokoi wcale nie przeszkadzalo ze łazienka nie bezposrednio w pokoju.
  • Odpowiedz
#plywanie

Nauka pływania dla dorosłej osoby w #lublin, ktoś ma jakieś doświadczenia, opinie? Gdzie i z którym instruktorem najlepiej?
Na początku indywidualnie czy grupowo?

Nie umiem kompletnie pływać, a chciałbym.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach