mirki i mirabelki z #lublin poradźcie:
Muszę zakwaterować w Lublinie, na trzy noce, moich gości weselnych, 20-30 osób, 30 kwietnia - 3 maja przyszłego roku, niekoniecznie wszyscy w jednym miejscu, podzieleni na pokoje głównie 2-3 osobowe. Ogarniał ktoś coś podobnego i może polecić jak nie miejsce, to przynajmniej taktykę szukania? Wiadomo, że nie chcę wydać na to za dużo(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#wesele
Muszę zakwaterować w Lublinie, na trzy noce, moich gości weselnych, 20-30 osób, 30 kwietnia - 3 maja przyszłego roku, niekoniecznie wszyscy w jednym miejscu, podzieleni na pokoje głównie 2-3 osobowe. Ogarniał ktoś coś podobnego i może polecić jak nie miejsce, to przynajmniej taktykę szukania? Wiadomo, że nie chcę wydać na to za dużo(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#wesele




























Komentarz usunięty przez autora