• 0
@Arstotzkaball Składasz oświadczenie u lekarza że jesteś zarejestrowany w UP i masz ubezpieczenie, oni sobie za kilka dni sprawdzą bo przesył danych nie idzie od razu z pup i dlatego ci nic nie widnieje
  • Odpowiedz
Raczej za same myśli Cię nie zamkną.
Na twoim miejscu niczego bym nie zatajał i szczerze wszystko opowiedziałbym, jak wygląda sytuacja.
  • Odpowiedz
@lilchong: Ogólne życie nie jest warte przeżycia. 
Fobia społeczna i lęki to symptomy niskiej pozycji genetycznej lub społecznej a zazwyczaj połączeniem jednego i drugiego. 
Jeśli tak właśnie jest w twoim przypadku, to nie nastawiaj się na jakieś zmiany swojej egzystencji. Możesz jedynie spróbować zaakceptować życie pariasa na marginesie społeczeństwa.
  • Odpowiedz
Do kogo muszę się udać, jeżeli mam problem z koncetracją, skupieniem, przyswajaniem wiadomości, coś co inni ogarniają gdy wykładowca mówi zapamiętują, a ja za chwile już nie pamiętam jak się to robiło co tłumaczył, coś ala ADHD dla dorosłych.
#adhd #lekarz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak ogólnie wygląda wasz sen. nie wiem czy mieszczę się w granicach normy czy nie, ale za to borykam się z pewnymi problemami które mogą być związane z niewysypianien się. Tak wyglądają moje statystyki przy codziennie ubranym zegarku przez miesiąc. A co jak co ale pomiary Samsunga są rzetelne.

#sen #samsung #galaxywatch #galaxywatch4 #zdrowie #medycyna #lekarz #psychiatria
KwantWykopu - jak ogólnie wygląda wasz sen.  nie wiem czy mieszczę się w granicach no...

źródło: temp_file.png9216528543635294300

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hej miśki robiłem sobie ostatnio krzywą glukozowo-insulinową

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chodtok: ostrzegam, tylko nie wchodź na grupki na fb dla osób z IO (ewentualnie podchodź do tego, co tam piszą z lekkim dystansem), bo jest tam ekstremalny klimat xd
  • Odpowiedz