Przed chwilą przeczytałem wpis jednego z użytkowników o treści

słusznie to trochę jak rak, czyrak, hiv, rzeżączka w jednym. Znałem osobę co się dietowała tymi cud przepisami, wiecznie na jakieś diecie o nazwie tak fikuśnej, że nie spamiętałem. Słoneczko też było ale co się szybciutko okazało, ze po 10 dniach trzeba było jeść.. tak normalnie, jedzenie ale zawzięła się ponownie. Osoba uparta i brnęła mocno na tyle, że jak w szpitalu pani
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pytanie jeśli chodzi o #medycyna #lekarz #choroby #przeziebienie itp
Poszedłbym do swojego lekarza rodzinnego ale mam go w mieście rodzinnym które jest zupełnie inne od miasta w którym się uczę i w którym jestem na co dzień. W związku z tym bardzo mi nie jest po drodze do mojej przychodni.
Czy w związku z tym jest możliwość aby pójść do przychodni innej, do
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strasznie czepliwy i zrzędliwy się wydajesz.


@viciu03: Bo - zgodnie z faktami - twierdzę, że wystarczy iść do placówki mającej umowę z NFZ, by uzyskać pomoc?
Zawsze usiłujesz atakować tych, którzy mają rację?
Czy to na fakty się obrażasz?
  • Odpowiedz
Ale będąc w podróży bym poszedł na nocną. Tam nie ma tego problemu chyba.


@XXCz: Jeśli potrzebujesz pomocy - nie stałej opieki! - to idziesz do placówki NFZ. Tam, gdzie jesteś.
I nie zmieniasz lekarza rodzinnego.
;)
  • Odpowiedz
Mirki, jest tu jakis lekarz? Głupia sytuacja xD

Poszedłem pokopać w piłkę, spóźniłem się więc z marszu wbiegłem na halę grać. zapomniałem wypluć gumę do żucia i po chwili zakrztusiłem się nią, ale ona nie wpadła do gardła mam wrażenie tylko gdzieś jakby do góry w któryś zakamarek. Czy mogła jakoś się dostać do zatoki? nie czuję żadnej dolegliwości oprócz uczucia, że ona tam jest :x wiem, że wypok to nie przychodnia,
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Arstotzkaball Składasz oświadczenie u lekarza że jesteś zarejestrowany w UP i masz ubezpieczenie, oni sobie za kilka dni sprawdzą bo przesył danych nie idzie od razu z pup i dlatego ci nic nie widnieje
  • Odpowiedz
Raczej za same myśli Cię nie zamkną.
Na twoim miejscu niczego bym nie zatajał i szczerze wszystko opowiedziałbym, jak wygląda sytuacja.
  • Odpowiedz
@lilchong: Ogólne życie nie jest warte przeżycia. 
Fobia społeczna i lęki to symptomy niskiej pozycji genetycznej lub społecznej a zazwyczaj połączeniem jednego i drugiego. 
Jeśli tak właśnie jest w twoim przypadku, to nie nastawiaj się na jakieś zmiany swojej egzystencji. Możesz jedynie spróbować zaakceptować życie pariasa na marginesie społeczeństwa.
  • Odpowiedz
Do kogo muszę się udać, jeżeli mam problem z koncetracją, skupieniem, przyswajaniem wiadomości, coś co inni ogarniają gdy wykładowca mówi zapamiętują, a ja za chwile już nie pamiętam jak się to robiło co tłumaczył, coś ala ADHD dla dorosłych.
#adhd #lekarz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach