Wpis z mikrobloga

#medycyna #lekarz #czyjestnasalilekarz #kiciochpyta #fizjoterapia #mikrokoksy #mirkokoksy Hej, od ok. miesiąca boli mnie w tym miejscu (zielone kółko).. mam tam jakby twardą gulę, jakby spuchnięte. Ból promieniuje po tej lewej stronie jakby wzdłuż ścięgna, na reszte szyi, czasem nawet jak przełykam to czuję. W niektóre dni prawie nic nie czuje, ale niekiedy aż mam trudność z otwarciem szerzej ust. Od 4 miesięcy trenuje z trenerem personalnym i bywa że mocno się spinam i naciągam - czy to może być od tego? Np. wczoraj robiłem tylko kardio, śpiąc w nocy czesto się przewracam z boku na bok i śpię w pozycji że te strona podbrudka lub druga oparta jest na kołdrze. I dziś po obudzeniu miałem to troceh bardziej spuchniete. Chyba się wybioorę do lekarza za tydzien.. ale może ktos z was miał coś podobnego albo wie o co chodzi.. nie są to raczej wezły chłonne i zęby też mnie nie bolą..
ZawzietyRobaczek - #medycyna #lekarz #czyjestnasalilekarz #kiciochpyta #fizjoterapia ...

źródło: aaa

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZawzietyRobaczek: sorry że strasze, ale tak sie kończy "fizjo i masaż", znam smutne historie. Kogoś "troche bolała noga fizjo rozmasował" a tam nowotwór / zakrzepica. Kogoś bolała szyja po przysiadach a tam nowotwór tarczycy.
Idź sprawdzić, usg zrób jak dawno nie miałeś i tyle.
  • Odpowiedz
@zapalara: @AndrzejBabinicz @hurb @Polski_Polak_Koks_PL bylem u internisty - on nie mogl nic powiedzic zalecił USG, zrobilem dziś USG, ślinianki są ok, wezły w okolicy też, ten wezeł podbrudkowy jest ok, choć sam z siebie jest większy ale miesci sie w limicie i nie bylo tam zadnych zmian, wiec nie wiadomo.. ten wezel mógł zostać podrażniony i się właczył i może być w takim stanie przez jakiś czas..
  • Odpowiedz
@Jung22: samo przeszło po około 1,5 miesiaca, smarowałem Voltarenem tylko.. nie wiem czy to ma jakiś związek ale złapałem przeziębienie i leżałem w łóżku przez tydzien, przez co nie chodziłem na treningi, i wziąłem też antybiotyk przez pare dni, i potem juz praktycznie przeszło..
  • Odpowiedz