Ma ktoś te grafikę z zarobkami lekarza z Grójca chyba, potem prezydenta usa, gości z cernu nasa it? Nie mogę znaleźć a widziałam dziś gdzieś.#konowalposting #lekarz100k #lekarz300k #humorobrazkowy
Możecie mi powiedzieć czy to ze mną coś jest nie tak?
W poprzedniej pracy w kołchozie miałem dwóch "znajomych" o ile można ich tak nazwać, utrzymywaliśmy tylko kontakt w pracy, którzy twierdzili że mogą np dzień czy dwa, spać po 3-4 godziny, iść do pracy, po pracy coś zjeść w domu a następnie iść na siłownie, zakupy, pobiegać, i nic im nie jest, czują się normalnie - są wstanie po 3 godzinach
1,2 proc. lekarzy ze specjalizacją na kontrakcie zarabia brutto powyżej 100 tys. zł miesięcznie. Takich medyków jest w Polsce co najmniej 625. Kolejnych 49 specjalistów otrzymuje podobne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę.
@N331 nie wyjadą, bo w takich Niemczech tyle nie nagolą kasy co w polskim frajerskim państwie, gdzie mają jak pączki w maśle i oni sami o tym wiedzą xD dlatego tak bardzo limitują specjalizacje, najbardziej zdegenerowana kasta w polsce, wyssą ostatnie krople krwii z pacjenta byleby jak najwięcej, 300, 500, a nawet 800 PLN za 15 minut wizytę
Szukam magnezu w formie glycinianu Dobrze byłoby, żeby miało jeszcze witaminę b6 w formje p-5-p Czy znajdę coś lepszego niż ten suplement? Myvita silverpure 120kaps za 55pln obecnie na kfd Czy może szukać czegoś w aptece/nawet na receptę? #suplementy #suplementacja #mirkokoksy
Pół roku bez epilepsji, w sumie najgorzej to #bezsennosc - spałem już 18 do 22 i raczej już nie zasnę. Ale co mnie zaskakuje, z bycia osobą praktycznie uzależnioną od internetu totalnie przestało mi się chcieć siedzieć przed kompem i nawet nie wiem czy będę kontynuować nudy w #django (chyba najgorsze co mnie spotkało w życiu).
@memegauste możliwe, że masz duże zaburzenia lękowe, stres i wywala Ci wtedy noradrenalinę i neurochemia buzuje, mam podobnie i mogę być styrany jak wół ale czuję, że w głowie się hajcuje aż i człowiek jest w stanie gotowości, zetki przy takim czymś nie pomagają w ogóle, choćbyś garść wziął, poza tym to niebezpieczne g---o które ma sens stosować sporadycznie. Może spróbuj propranolol/prometazyne, działają właśnie na zgnieciecie tego i pięknie schodzi ten
#benzowraki Po 8 miesiącach schodzenia z lorazepamu, dzis byla ta pierwsza noc bez niczego. Zasnęłam dopiero o 5 nad ranem ale.. Dałam radę. 8 miesięcy współpracy z lekarzem domowym i apteka. Obowiązkowe wizyty co dwa tygodnie w celu sprawdzenia jak mi idzie i udało sie :)
@emi_emi weź coś mniej szkodliwego, co pozwoli na zasypianie. Trochę tych leków jest, mirtazapina, kwetiapina… A po takim długim czasie na benzo i zetkach będzie to jakoś pomagać.
@straszny_cham ja już wiele razy zgłaszałem wpisy gdzie ktoś bezpośrednio nazywał mnie debilem, obrażał moją matkę i zawsze zgłoszenie było niezasadne. Tak, masz rację, moderatorzy na tym portalu moderują wg tego kogo i co lubią :)
@witam12 ci wykształceni z korpo z wojewódzkich miast nie rozumieją, że ogromna ilość ludzi mieszka na wsiach, miałach masteczkach i tam transport publiczny albo nie istnieje, albo jest 1 wyjazd i 1 dojazd. To jest po prostu wykluczenie komunikacyjne dla ogromnej masy ludzi. Ale jak to w polskim zwyczaju- mi dobrze, więc niech reszta się dostosuje i ma być ładnie, a jak sobie inni poradzą to niech myślą :)
Oficjalny komunikat z Waszyngtonu: wojna na Bliskim Wschodzie wydrenowała zapasy amunicji precyzyjnej i rakiet Patriot. Polska i wschodnia flanka NATO muszą przygotować się na duże poślizgi w dostawach. Czy nasze miliardy wydane na zbrojenia właśnie utknęły w kolejce?
źródło: 1000029028
Pobierz