✨️ Problemy z podwyżkami w kontraktorni - co robić? Ⓘ
Mirki, powiedzcie mi czy to jest normalne, czy po prostu robią mnie w ciula?
Drugi rok z rzędu moja kontraktornia odmawia mi podwyżki. Wymówka: klient (duży bank) zamroził budżety, u klienta są zwolnienia i "teraz to w ogóle trzeba się cieszyć, że jest praca"
Tylko ja nie mam umowy z bankiem, tylko z kontraktornią. Biorą na mnie w------ą marżę co miesiąc, a teraz żal im
Mirki, powiedzcie mi czy to jest normalne, czy po prostu robią mnie w ciula?
Drugi rok z rzędu moja kontraktornia odmawia mi podwyżki. Wymówka: klient (duży bank) zamroził budżety, u klienta są zwolnienia i "teraz to w ogóle trzeba się cieszyć, że jest praca"
Tylko ja nie mam umowy z bankiem, tylko z kontraktornią. Biorą na mnie w------ą marżę co miesiąc, a teraz żal im






#programista15k