Mireczki, po niedzieli wybieram się po skierowanie do lekarza specjalisty. Może jednak przesadzam, ostatnio pobolewa mnie lewe jądro, wygląd jest w normie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy dobrze robię, czy może przesadzam? #medycyna #lekarz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Spróbuj kropel Cationorm, bardzo dobrze nawilżają, są tłuste ale jak ostatnio je kupowałem to kosztowały coś koło 40 zł.
Rób przerwy, popatrz na drzewa, idź do lasu.
  • Odpowiedz
Czy w internecie Anno Domini 2024, istnieją jeszcze niezależne miejsca wymiany opinii o lekarzach?
Szukam laryngologa który zrobi mi wideofiberoskopię nosa i zatok w Poznaniu.
Oczywiście pierwszy wynik google - znanylekarz.pl, a tam gwiazda z tysiącami pozytywnych opinii, możliwość umówienia wizyty od zaraz.
Ale coś mnie tknęło i zaczęłem szukać głębiej, w końcu dotarłem do opinii w mapach google poprzedniego gabinetu tego lekarza, a tam same negatywy i ciekawy komentarz:

Próbowałem wystawić opinię w serwisie w
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Milo900: Skoro wyniki krwi oraz serca są w normie,a jak jesteś w szpitalu to wszystko gra, to wygląda na nerwice i objawy somatyczne i tak nerwica potrafi tak fajnie sercem zagrać że nagle masz ciśnienie powyżej 150 i puls 130-140 oraz uczucie że zawał nadchodzi
  • Odpowiedz
Ok, rozumiem. Zwracam Ci tylko uwagę na coś czego sam możesz nie dostrzegać a my tu jako osoby postronne widzimy. Tak jak pisałem powyżej są dla mnie widoczne pewne niespójności. Byłeś u kardiologa, gościa który poświęcił kawał życia na zgłębianie chorób serca. Nawet jeśli poszedłeś do najgorszego w mieście, to widział setki jak nie tysiące przypadków. Czytając w necie o chorobach jeszcze bardziej się nakręcasz. Piszesz o biopsjach, koronarografiach to zdaje się
  • Odpowiedz