Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mateuszek1122
mateuszek1122

mateuszek1122

Dołączył 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 252
  • Znaleziska 4
  • Mikroblog 248
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 5
mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122 8 godz. temu
  • 0
#szpital #psychiatra #nerwica #depresja #gownowpis #stres #zaburzenialekowe
Czześć,
Czy przechodził ktoś z was elektrowstrząsy jeśli tak to z jakimi skutkami i na jaką chorobe/zaburzenie? Jeśli leki nic nie dają
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122
Autor
7 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 0
@First999: Cały rozwalony jestem nie wiem co sie dzieje. Na kazdej płaszczyznie, Halucynacji i w mojej ocenie objawów psychotycznych nie mam.
  • Odpowiedz
mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122
Autor
7 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 0
@First999: Ponoc na początku jest problemy z pamięcią ale to przejsciowe.
  • Odpowiedz
mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122 15.06.2026, 20:35:40
  • 1
#przegryw #nerwica #zaburzenialekowe #stres #gownowpis #niebieskiepaski #rozowepaski
Czuje, że to już nadchodzi... (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122 13.06.2026, 17:00:24
  • 14
#renta #nerwica #zus #przegryw #depresja

Przedłuzono mi rente z tytulu niezdolnosci do pracy CAŁKOWITEJ: Depresja, zaburzenia lekowe, fobia spoleczna. Chujnia zadne leki nie dzialaja bo dzialaj na akomodacje, oczy a ja mam po korekcji z nimi problem przez nie wpieprzyłem się w te problemy. Ogolnie mam 10lat przerobione. Obecnie 31lvl. Renta jakies 2100zł szału nie ma. Terapie w------e w kosmos, mieszkam w
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122
Autor
13.06.2026, 17:07:21 via Wykop
  • 0
@ja_jesio_ne: nie mam orzeczenia o niepelnosprawnosci.
  • Odpowiedz
mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122
Autor
13.06.2026, 17:07:45 via Wykop
  • 0
@MarcinSobotni: o co ci chodzi?
  • Odpowiedz
mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122
Autor
13.06.2026, 17:13:04 via Wykop
  • 0
@ja_jesio_ne: nie mam przyznanej grupy
  • Odpowiedz
mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122
Autor
13.06.2026, 19:33:43 via Wykop
  • 0
@hatsune_miku1993: Pewnie tak, przez 10 lat harowałem na 2 etaty a teraz pasożyt.
  • Odpowiedz
mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122
Autor
13.06.2026, 19:34:33 via Wykop
  • 0
@ja_jesio_ne: Moze inaczej nie mam przyznanego stopnia niepelnosprawnosci a tego drugiego wniosku nie składałem w ogole o ktorym wspomniałeś.
  • Odpowiedz
mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122
Autor
13.06.2026, 19:34:48 via Wykop
  • 0
@Melancholia_: Tak dają w ciężkich przypadkach.Nie bezterminowo tylko na rok a pozniej znowu stajesz na komisje i wszystko zalezy. Niestety naleze do lekoopornych
  • Odpowiedz
mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122
Autor
13.06.2026, 20:04:20 via Wykop
  • 0
@ja_jesio_ne: Powiem tak nie mam przydzielonej: niezdolności do samodzielnej egzystencji odrzucili to.
  • Odpowiedz
mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122
Autor
13.06.2026, 20:10:32 via Wykop
  • 0
@ja_jesio_ne: A ja wole zyc normalnie i nie mieć renty. W kazdym razie dziekuje za wskazówki. Jeden j----y błąd w 2019 zrobiłem i wpędził mnie w to bagno w ktore siedze po dzien dzisiejszy. A jeszcze wiekszy to czuje, ze wejscie w leki ktore nic nie pomogly tylko dobiły,
  • Odpowiedz
mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122
Autor
13.06.2026, 20:21:19 via Wykop
  • 2
@ja_jesio_ne: wszystkich nas kosztuje dlatego szukam tutaj pewnego kompromisu. Jedno jest pewne musze wyjechac stąd gdzie jestem. Zadzwonie do ZUS albo napisze dopytam jak to wyglada.
  • Odpowiedz
mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122
Autor
13.06.2026, 22:45:50 via Wykop
  • 1
@MargarynaPalma: Płaci mi ZUS z moich składek płacone przez lata.
  • Odpowiedz
ivan777
ivan777
11.02.2026, 11:23:36
  • 4
Macie jakieś info co słychać u #sebastianbarycza aka @shogun1978 ?
Huop zniknął.#youtube #internet
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122 12.06.2026, 22:35:03 via Wykop
  • 0
@ivan777: nie zyje
  • Odpowiedz
mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122 13.06.2026, 10:57:43 via Wykop
  • 1
@ivan777: https://www.youtube.com/watch?v=Xok4cn9w0gc to on pewna informacja :/ szkoda chłopa lubiłem go oglądać.
mateuszek1122 - @ivan777: https://www.youtube.com/watch?v=Xok4cn9w0gc to on pewna inf...
  • Odpowiedz
mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122 13.06.2026, 13:31:30 via Wykop
  • 0
@ivan777: luzik szkoda ziomka spoko był :/ Najpierw jego zona a później on.
  • Odpowiedz
mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122 13.06.2026, 13:36:08 via Wykop
  • 0
@ivan777: Widac, bylo po nim, ze po smierci Partnerki nie byla to juz ta sama osoba nawet jesli jak tam wspominal poznal kogos (moze z ta nową sie rozstał itp).
  • Odpowiedz
dziobnij2
dziobnij2
15.06.2025, 00:42:48
  • 12
Czemu Sebastian Barycza aka @shogun1978 zniknął z Internetu? Od lat lubiłem go oglądać, jak jeździ po całym świecie i naprawia statki. Nagrywał naturalne filmy z miast, w których nigdy nie będę. Pokazywał wszystko, od lotnisk po hotele, a kończąc na spacerach po zwykłych ulicach i portach. Z czasem YouTube zaczął mu usuwać i demonetyzować filmy. Zniknął z YouTube i zaczął regularnie wrzucać filmiki na TikToka. Krótkie, ale zawsze coś. Teraz wchodzę
dziobnij2 - Czemu Sebastian Barycza aka @shogun1978 zniknął z Internetu? Od lat lubił...

źródło: 1577282492871

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122 13.06.2026, 10:58:22 via Wykop
  • 0
@dziobnij2: bo nie zyje
  • Odpowiedz
mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122 12.06.2026, 22:35:20
  • 0
#sebastianbarycza

Sebastian barycza nie zyje
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BrzydkiBurak
BrzydkiBurak
15.06.2026, 05:47:21 via Wykop
  • 0
@mateuszek1122: przestan juz wypisywac te wyssane z d--y bzdury.
  • Odpowiedz
mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122 11.06.2026, 16:38:47
  • 5
#mocnyvlog
Tak pomyślałem odnośnie tego kampera. Powiem wam to nie głupi pomysł. Mogliby z Przemem, Chomiczur i tam inna bryga czerwonych twarzy od alkoholu zrobić tripa po Europie albo dalej kręcić z tego lajwa skoro inni potrafią to czemu nie on/oni. Coś nowego a i widownia by odżyła a nie sztywno ciągle ten sam content.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122
Autor
12.06.2026, 13:45:05 via Wykop
  • 0
@NieoznaczonaReklama: Przemo tam vat by ugryzł i byloby dobrze? Chyba co?
  • Odpowiedz
mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122 11.06.2026, 16:36:21
  • 4
#mocnyvlog #patostreamy
Odyniec mógłby dać lajwa z sprzątania strychu. Do tego wódeczka. Przemo by wpadł pokazał jak się kręci biznes Vatowski od podszewki. Ale to byłby content.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122
Autor
11.06.2026, 20:49:45 via Wykop
  • 2
@Rafal_Baster: Marian sztywny ale prawilny. Resztą to tam jak to wyznawcy PO/KO kombinatorzy :). Chomiczur to warszawski hipster.
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
10.06.2026, 21:06:13
  • 4
nissan patrol pójdzie w odstawkę, marcinek chce kampera

#mocnyvlog
eSUBA94 - nissan patrol pójdzie w odstawkę, marcinek chce kampera

#mocnyvlog

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122 11.06.2026, 16:37:23 via Wykop
  • 0
@eSUBA94: Ale wiesz, ze to nie głupi pomysł coś nowego na jego kanale. Wyprawa kamperem nie wiem po Polsce, Europie może trochę dalej. Lajwa ciągnąc z tego. Kurde musi chłop coś pomyśleć.
  • Odpowiedz
Anonim5
Anonim5
03.06.2026, 17:32:22
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122 08.06.2026, 16:25:16 via Wykop
  • 0
@Anonim5: napisz do mnie na pw
  • Odpowiedz
Anonim5
Anonim5
07.06.2026, 17:08:05
  • 4
#przegryw myśli mi mówią że jutro skuje mnie w kajdanki ABW #schizofrenia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122 08.06.2026, 16:22:26 via Wykop
  • 1
@Anonim5: masz zdjagnozowaną schizofrenie? jakie masz objawy?
  • Odpowiedz
mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122 31.05.2026, 13:33:29
  • 0
#bezplanu
Widzę na grupie mocny hejt wobec bezplanu może ktos powiedziec skąd on sie bierze? Przecież świetne materiały robi.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122
Autor
31.05.2026, 16:52:26 via Wykop
  • 0
@HexenHeretic: Czemu oszustem zegarkowym?
  • Odpowiedz
picasssss1
picasssss1
24.05.2026, 19:29:55
  • 9
ciekawe jak te kolarze co jechali z nimi tyle km i muszą dymać na własną rękę z powrotem xD

#latwogang
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122 24.05.2026, 19:33:14 via Wykop
  • 0
@picasssss1: pociągiem wrócą. Wiesz kamer nie bedzie fejmu rowniez
  • Odpowiedz
FunkyMonkey
FunkyMonkey
24.05.2026, 19:31:10
  • 6
K---a, ale abstrakcja, że baba wzięła pewnie 10 hot dogów z żabki i chciała ich poczęstować. xD

#latwogang
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122 24.05.2026, 19:31:59 via Wykop
  • 1
@FunkyMonkey: a oni co na to?
  • Odpowiedz
dawidczeta
dawidczeta
24.05.2026, 19:16:38
  • 3
#latwogang ale dzicz xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122 24.05.2026, 19:17:33 via Wykop
  • 1
@dawidczeta: nom. Polacy to faktycznie dzicz i chorągiewny
  • Odpowiedz
mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122 24.05.2026, 19:17:02
  • 0
#latwogang #patostreamy
papiez w Gdansku wylądowal
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122 24.05.2026, 18:43:02
  • 1
#latwogang #warszawa #polska
To jakis papiez ten amerykanski na rowerze, ze ludzie stoją i wiwatują? Normalnie jak testosteron jak wtedy przejezdzal przez warszafke
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122 23.05.2026, 15:47:01
  • 0
#bezplanu
Igna ma insta bo chyba usuneła. Co tam dzieje, sie u Bartka. Długo są razem?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122
Autor
23.05.2026, 18:20:33 via Wykop
  • 0
@HexenHeretic: podajj linka do insta
  • Odpowiedz
mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122
Autor
23.05.2026, 18:47:41 via Wykop
  • 0
@jazdaniebieski2023: Ale pupcie i rodzynki pewnie fajne ma ( ͡º ͜ʖ͡º) wujek pyta o jej insta
  • Odpowiedz
mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122
Autor
24.05.2026, 09:22:50 via Wykop
  • 0
@HexenHeretic:
nie ma
mateuszek1122 - @HexenHeretic: 
nie ma

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-24 112233

Pobierz
  • Odpowiedz
mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122
Autor
24.05.2026, 18:42:16 via Wykop
  • 0
@HexenHeretic: Mozliwe
  • Odpowiedz
mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122 24.05.2026, 09:20:00
  • 0
#latwogang #warszafka #warszawa #wilanow #gownowpis
Wokół latwogang chyba warszafka sie zebrala z Wilanowa. Wszyscy z telefonami
mateuszek1122 - #latwogang #warszafka #warszawa #wilanow #gownowpis
Wokół latwogang c...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-24 111901

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122
Autor
24.05.2026, 09:23:20 via Wykop
  • 0
@Sathanas_Gloriam: Ale jedynym menelem jest twoja matka i ojciec
  • Odpowiedz
mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122
Autor
24.05.2026, 09:25:07 via Wykop
  • 0
@turok2016: Nie kazda wies to zabita dechami i zombie to zachowuja sie te przyglupy z telefonami. Odciac na pare dni elektrycznosc i pozdychali by
  • Odpowiedz
mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122
Autor
24.05.2026, 09:30:44 via Wykop
  • 0
@turok2016: Ale wiocha to zabita dechami skąd mają pieniązki na telefony tam ślą jeszcze listy. Chyba, dupka piecze.Siedzisz tak na lajwie 24h?
  • Odpowiedz
mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122
Autor
24.05.2026, 09:32:15 via Wykop
  • 0
@turok2016: W-------j na pilatesa i na SPA warszafko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sathanas_Gloriam
Sathanas_Gloriam
24.05.2026, 09:18:14
  • 1
Ta akcja to nie jest żaden "eksperyment społeczny". Prosty szkolny dresik, który wygląda jak ułom robi coś w prosty, przaśny sposób i robi to wrażenie na prostych i przaśnych ludziach. Owsiak w swoich okularach i przy wsparciu mediów oraz największych korporacji zachwyca liberalno-lewicową część społeczeństwa, a ułomek z zezem nowobogackie chamstwo i gmin.

#latwogang
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateuszek1122
mateuszek1122
mateuszek1122 24.05.2026, 09:21:30 via Wykop
  • 0
@Sathanas_Gloriam: przeciez on nie ma zeza xd i czemu ułomek twierdzisz?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Mateusz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking