Jak obecnie wyglada czas przejazdu A4 z Centrum #katowice do #krakow na Balice w tygodniu, wyjazd w godzinach popołudniowych (16.00). Są jakieś spowolnienia, niespodzianki po drodze ? Jak wyglada obecnie kwestia przejazdu przez bramki ? Jaką apke najlepiej mieć ? Wszelkie podpowiedzi mile widziane
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RedveKoronny: pytanie jakie switche chcesz testować, (najpewniej) tanie gaterony z marketowych klawiatur, jakąś własną inwencję logitecha, czy chcesz potem zamawiać same switche?

Bo cherry red nie równa się taniemu gateronowi red, a ten drogiemu gateronowi red, a ten czerwonym kailh boxom, a te… itd.

(Nie mówiąc już o materiale i wygłuszeniu obudowy, filmie, smarowaniu, różnych sprężynach, materiałach obudowy switcha / stem itp itd.) ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#kryzys #katowice godzinę szukałem miejsca gdzie można zjeść (hamburger pizza cokolwiek) już nawet rozważałem maca. Wszędzie kolejki i pełne ludzi. Widać biedę i inflację. W galerii katowickiej szturm i rebelia że się drzwi zablokowały na chwilę
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ostatnio rzuciło mi się w oczy sporo wpisów narzekających na ceny biletów #komunikacjamiejska i porównujących ceny w mieście X do miasta Y. Postawniłem więc zrobić obszerniejsze porównanie bo mi się nudziło.

W przypadku biletów okresowych brałem pod uwagę strefy miejskie, bilety na wszystkie linie bez żadnych wykluczeń w danej strefie.

Jakieś drobne niuanse mogły mi ucieć, więc postujcie sprostowania w komentarzach. Poza tym za cholere nie byłem w stanie zrozumieć
Kaelthas - Ostatnio rzuciło mi się w oczy sporo wpisów narzekających na ceny biletów ...

źródło: comment_1670682013EQNaqnCM8j2Y5rAO3sq2HM.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Kaelthas: lodz nie ma biletu 24h. Ma bilet ważny jedzie dzień, czyli max do 23.59 :) a tak dobra robota, czyli potwierdza się to co się mówi. Łódź ma w ch droga komunikację
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
W Q1 2023 chce kupić mieszkanie, jednak ostatnio często słyszę żeby nie kupować w mniejszych miastach mieszkania, bo za kilka lat może się rynek pracy zmienić i wszyscy będą migrować do top5 miast w Polsce: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Poznań, a mieszkanie w mniejszych miastach typu Bielsko-Biała, Tychy czy nawet Katowice ze względu na GOP będą tanieć.
Najbardziej podoba mi się Bielsko ze względu największą ilość znajomych oraz widoków
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Jak kupujesz dla siebie a nie inwestycyjnie średnio powinny Cię obchodzić takie rzeczy. Miasta satelickie większych aglomeracji czy te bardziej znaczące w konurbacji śląskiej raczej nie będą tracić w perspektywie czasowej o której piszesz. Tam gdzie jest praca (a imo na śląsku będzie to dobrze wyglądać) zawsze będą zjeżdzać ludzie. Górny Śląsk imo jest najbardziej niedoszacowanym miejscem w Polsce jeśli chodzi o nieruchomości, ceny macie ciągle śmiesznie niskie w
Dusk_Forest77 - @AnonimoweMirkoWyznania: Jak kupujesz dla siebie a nie inwestycyjnie ...

źródło: comment_1670628325JbYOLiQqICGc7SBZLzPz2m.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Jarmark świąteczny na katowickim rynku jak zwykle na bogato. Nawet w dobie kryzysu energetycznego, gdy ceny energii biją rekordy. Miasta szukają oszczędności. W samych Katowicach wyłączono oświetlenie niektórych głównych arterii wylotowych z miasta. Tymczasem Jarmark Bożonarodzeniowy świeci milionami świateł. Jest ogromny, oświetlony oczywiście, diabelski młyn. Anturaż jak transfer w inną rzeczywistość - bez wojny w Ukrainie, inflacji (choć tę widać w cenach), horrendalnych rachunków za prąd i gaz. Ciekawostka: Jarmark będzie rekordowo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po ile salki prob chodza miesiecznie wynajem? Moga byc niezaadaptowane, zwykle biurowce/baraki. Głównie #slask ok. #katowice , ale ogolnie jestem ciekaw, w pl ile taka impreza kosztuje teraz. z nascie lat temu to za 300 spokojnie bylo, a teraz to pewnie koszt wynajmu mieszkania, jak nie wiecej. Z jakakolwiek ochrona i kiblem np na portierni ofc.
#muzyka #kultura #sztuka #gitara
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach