Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@kogut_20 40+ nie nagrywa raczej koncertu telefonami. To właśnie młode pokolenie przychodzi na koncert, żeby go nagrać telefonem.
@Devillo777 nie byłeś nigdy na żadnym koncercie, gdzie średnia wieku to 18 XD
- 0
@MatthiasGally: różnie, kiedyś jechałem odcinek od 3 stawów do zjazdu na Mysłowice pół godziny
@MatthiasGally: Mocno zależy od losowych rzeczy. Ostatnio kilka razy jechałem 45 minut, a potem wypadek na wysokości trzech stawów i 40 minut stania
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Wiem ze głupie pytanie, ale gdzie w centrum #katowice będzie wystawa klawiatur mechanicznych w sklepie?
Chce potestowac switche, a wszystkie sklepy chowają klawiatury. Bylem w trveuroagd i media expert, i były tylko brown switche
#komputery #klawiatura #klawiaturamechaniczna
Chce potestowac switche, a wszystkie sklepy chowają klawiatury. Bylem w trveuroagd i media expert, i były tylko brown switche
#komputery #klawiatura #klawiaturamechaniczna
- 1
@RedveKoronny: x-kom? Ale też wątpię.
- 0
@RedveKoronny: pytanie jakie switche chcesz testować, (najpewniej) tanie gaterony z marketowych klawiatur, jakąś własną inwencję logitecha, czy chcesz potem zamawiać same switche?
Bo cherry red nie równa się taniemu gateronowi red, a ten drogiemu gateronowi red, a ten czerwonym kailh boxom, a te… itd.
(Nie mówiąc już o materiale i wygłuszeniu obudowy, filmie, smarowaniu, różnych sprężynach, materiałach obudowy switcha / stem itp itd.) ( ͡° ͜ʖ ͡°
Bo cherry red nie równa się taniemu gateronowi red, a ten drogiemu gateronowi red, a ten czerwonym kailh boxom, a te… itd.
(Nie mówiąc już o materiale i wygłuszeniu obudowy, filmie, smarowaniu, różnych sprężynach, materiałach obudowy switcha / stem itp itd.) ( ͡° ͜ʖ ͡°
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
- 17
@czarnobialyblog: Dziwi Cię to, że w centrum milionowej aglomeracji znajduje się kilka tysięcy osób które stać na to aby zjeść obiad w restauracji? xD
@czarnobialyblog: Do tego dziś jest jarmark na Nikiszu więc do Kato zjeżdża się sporo ludzi spoza Kato
@sylwke3100: co ma jarmark na nikiszu związanego z galerią w Kato? No pewnie niewiele
- 21
Ostatnio rzuciło mi się w oczy sporo wpisów narzekających na ceny biletów #komunikacjamiejska i porównujących ceny w mieście X do miasta Y. Postawniłem więc zrobić obszerniejsze porównanie bo mi się nudziło.
W przypadku biletów okresowych brałem pod uwagę strefy miejskie, bilety na wszystkie linie bez żadnych wykluczeń w danej strefie.
Jakieś drobne niuanse mogły mi ucieć, więc postujcie sprostowania w komentarzach. Poza tym za cholere nie byłem w stanie zrozumieć
W przypadku biletów okresowych brałem pod uwagę strefy miejskie, bilety na wszystkie linie bez żadnych wykluczeń w danej strefie.
Jakieś drobne niuanse mogły mi ucieć, więc postujcie sprostowania w komentarzach. Poza tym za cholere nie byłem w stanie zrozumieć
źródło: comment_1670682013EQNaqnCM8j2Y5rAO3sq2HM.jpg
Pobierz- 7
@Kaelthas: w Łodzi do 31 grudnia 2023 roku bilet 20. minutowy jest ważny 40 minut a 40. minutowy 60 minut.
Bilet jest ważny w obu strefach.
Bilet jest ważny w obu strefach.
@Kaelthas: lodz nie ma biletu 24h. Ma bilet ważny jedzie dzień, czyli max do 23.59 :) a tak dobra robota, czyli potwierdza się to co się mówi. Łódź ma w ch droga komunikację
@pershingkrolzycia: bedzie magik?
@Tonari_Totoro: syn ma być podobno. Nie zagłębiałem sie
5
Wypadek na autostradzie A4. Bus uderzył w auto służb drogowych. Są ofiary...

Na 233 kilometrze A4, pomiędzy węzłami Opole Zachód i Opole Południe, na nitce w kierunku Katowic, bus uderzył w w pojazdy zabezpieczenia miejsca montażu pętli indukcyjnych. W wypadku zginęły dwie osoby, a sześć zostało rannych. Jezdnia w kierunku Katowic została całkowicie zablokowana.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 103
- 18
- 19
- 4
@Og2ton grupowo, niedrogo. Z resztą im człowiek starszy tym mniej patrzy na sos.
- 5
@drippinsauce musiał gdzieś wyskoczyć
#anonimowemirkowyznania
W Q1 2023 chce kupić mieszkanie, jednak ostatnio często słyszę żeby nie kupować w mniejszych miastach mieszkania, bo za kilka lat może się rynek pracy zmienić i wszyscy będą migrować do top5 miast w Polsce: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Poznań, a mieszkanie w mniejszych miastach typu Bielsko-Biała, Tychy czy nawet Katowice ze względu na GOP będą tanieć.
Najbardziej podoba mi się Bielsko ze względu największą ilość znajomych oraz widoków
W Q1 2023 chce kupić mieszkanie, jednak ostatnio często słyszę żeby nie kupować w mniejszych miastach mieszkania, bo za kilka lat może się rynek pracy zmienić i wszyscy będą migrować do top5 miast w Polsce: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Poznań, a mieszkanie w mniejszych miastach typu Bielsko-Biała, Tychy czy nawet Katowice ze względu na GOP będą tanieć.
Najbardziej podoba mi się Bielsko ze względu największą ilość znajomych oraz widoków
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak kupujesz dla siebie a nie inwestycyjnie średnio powinny Cię obchodzić takie rzeczy. Miasta satelickie większych aglomeracji czy te bardziej znaczące w konurbacji śląskiej raczej nie będą tracić w perspektywie czasowej o której piszesz. Tam gdzie jest praca (a imo na śląsku będzie to dobrze wyglądać) zawsze będą zjeżdzać ludzie. Górny Śląsk imo jest najbardziej niedoszacowanym miejscem w Polsce jeśli chodzi o nieruchomości, ceny macie ciągle śmiesznie niskie w
źródło: comment_1670628325JbYOLiQqICGc7SBZLzPz2m.jpg
Pobierz- 2
OP: @rozoom: @Dusk_Forest77: @przemu321: @runnerrunner: @KromkaMistrz: @Snurq: @Og2ton: @Dietetyq: @WoKo: @szynszyla2018: @AnonimoweMirkoWyznania: dziękuje za odpowiedzi część z nich w sumie zmieniło mi postrzeganie mojej sytuacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
---
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
---
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
- 0
- 3
@zalogowany_jako: XD
- 0
Wylądowałem na Rysach finalnie, dzięki za polecajki
- 1
Wybiera się ktoś na RYSY dziś w nocy #katowice ? Ostatecznie idę sam ale raźniej było by połączyć siły └[⚆ᴥ⚆]┘
#muzykaelektroniczna #koncert
#muzykaelektroniczna #koncert
źródło: comment_1670602114fso2DlpaZZsmHEAdYMfrc8.jpg
Pobierz- 4
Jarmark świąteczny na katowickim rynku jak zwykle na bogato. Nawet w dobie kryzysu energetycznego, gdy ceny energii biją rekordy. Miasta szukają oszczędności. W samych Katowicach wyłączono oświetlenie niektórych głównych arterii wylotowych z miasta. Tymczasem Jarmark Bożonarodzeniowy świeci milionami świateł. Jest ogromny, oświetlony oczywiście, diabelski młyn. Anturaż jak transfer w inną rzeczywistość - bez wojny w Ukrainie, inflacji (choć tę widać w cenach), horrendalnych rachunków za prąd i gaz. Ciekawostka: Jarmark będzie rekordowo
Po ile salki prob chodza miesiecznie wynajem? Moga byc niezaadaptowane, zwykle biurowce/baraki. Głównie #slask ok. #katowice , ale ogolnie jestem ciekaw, w pl ile taka impreza kosztuje teraz. z nascie lat temu to za 300 spokojnie bylo, a teraz to pewnie koszt wynajmu mieszkania, jak nie wiecej. Z jakakolwiek ochrona i kiblem np na portierni ofc.
#muzyka #kultura #sztuka #gitara
#muzyka #kultura #sztuka #gitara
- 1

832
Po interwencji Katowice rezygnują ze skandalicznej imprezy dla abp. Skworca

Po interwencji Katowickich radnych, w sprawie zaangażowania środków miasta Katowice w obchody jubileuszu abp. Skworca, impreza zostaje odwołana. Przebieg sprawy poniżej. Sprawa jest bulwersująca, za Skworcem ciągną się zarzuty krycia pedofilii w kościele.
z- 52
- #
- #
- #
- #

























Czy ktoś jest chętny wybrać się na spacer lub na kawę? Mogę przygotować cieplej herbaty do termosu.
#katowice #chorzow #sosnowiec #zabrze #zawiercie #bedzin #dabrowagornicza