Chyba o 00;00 będzie na spotisrace premiera katharsis fokusa i rahima, Kamil Bednarek tam będzie w jednym kawalku

Nie będę szedł spać specjalnie żeby tego posłuchać, chociaż nie wiem czy to wyjdzie równo o 00;00. Jest napisane że 26 czerwca. Poczekam z ciekawości.
#przegryw #polskirap #rap
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem, czy mam tak samo jak ty
Miasto moje, a tam ludzi swych
Których nie widzę na swe oczy, zły
Siadam nad kartką kolejną noc
Chcąc wylać to, napisać coś o tym, lecz
Nadal nie piszę nic. Nie wiesz jak bardzo
zssrauamaiw - Nie wiem, czy mam tak samo jak ty
Miasto moje, a tam ludzi swych
Któryc...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Żyjemy raz i umieramy raz
Ciągle mówimy sobie ciągle mamy czas
Gdzieś między nas dla nas a nas dla mas
Żyjemy raz i umieramy raz
To historia dzieci czasu, potomków śmiechu i łez
Opowieść o arce, która płynie na spokojny brzeg
zssrauamaiw - Żyjemy raz i umieramy raz
Ciągle mówimy sobie ciągle mamy czas
Gdzieś m...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach