Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1

@-SCHlZOFRENlCYZM-: sentino to skonczy klepac utwor/album to odrazu wrzuca nawet nie imformuje fanow ze cos robi
- 1
@hbfjhsdgjh: no ja się podjaralem tym co wypuścili oprocz tym "do dna" i "krok w tył"
Ale każda zwrotka fokusa top, ciekawe jak reszta
Ale każda zwrotka fokusa top, ciekawe jak reszta
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

Komentarz usunięty przez autora Wpisu
@shadowping: sam usunkonto
- 0
@CCH5OH: JA SOBIE RADZE ZIOMEK
@zssrauamaiw: w porządku
- 0
@3g4w4re3ewedw: To jest taki łeb że c--j xddd Po co on je to g---o skoro wie jak to się zawsze kończy. Niech siedzi w domu jara bucha i nagrywa nuty.
1
Viralowa gra do ćwieczenia rapu tylko po polsku

Mega przydatne do ćwieczenia freestylu tylko że ma trochę dziwnych słów ale mi w sumie siedzi
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#mlodyg #mlodyalgida #mlodygypsy #mlodygdynianin #polskirap #gdynia #orlowo #cosprzekasic #hewra #mobbyn #perpetummobile #dontstop
Młody Gdynianin znowu w sztosie
Młody Gdynianin znowu w sztosie

@adreno420: na ting tongach były urywki
Nowy kawałek Zeusa. Dla mnie od dawna jest to jeden z najinteligentniejszych twórców w polskim rapie. Ta piosenka to kolejna cegiełka obudowująca to przekonanie.
#polskirap #polskamuzyka #polska #muzyka
#polskirap #polskamuzyka #polska #muzyka

Nie wiem, czy mam tak samo jak ty
Miasto moje, a tam ludzi swych
Których nie widzę na swe oczy, zły
Siadam nad kartką kolejną noc
Chcąc wylać to, napisać coś o tym, lecz
Nadal nie piszę nic. Nie wiesz jak bardzo
Miasto moje, a tam ludzi swych
Których nie widzę na swe oczy, zły
Siadam nad kartką kolejną noc
Chcąc wylać to, napisać coś o tym, lecz
Nadal nie piszę nic. Nie wiesz jak bardzo

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Żyjemy raz i umieramy raz
Ciągle mówimy sobie ciągle mamy czas
Gdzieś między nas dla nas a nas dla mas
Żyjemy raz i umieramy raz
To historia dzieci czasu, potomków śmiechu i łez
Opowieść o arce, która płynie na spokojny brzeg
Ciągle mówimy sobie ciągle mamy czas
Gdzieś między nas dla nas a nas dla mas
Żyjemy raz i umieramy raz
To historia dzieci czasu, potomków śmiechu i łez
Opowieść o arce, która płynie na spokojny brzeg

@zssrauamaiw: n------a to do spania
- 0
@JestemFrenem: no ta, nuta Teta xd chyba nawet z tego albumu jak dobrze kojarzę + jeszcze Bonsona ma



























#polskirap