Wszystko
Najnowsze
Archiwum
10
Czy taki parking ma sens w dobie płonących elektryków? Szykuje się motopochodnia

To ma być pierwszy taki publiczny parking w Polsce. Całkowicie automatyczny. 240 samochodów będzie umieszczonych na 6 poziomach jeden nad drugim na wysokości do 17 metrów za pomocą systemu rotacyjnych dźwigów.
z- 12
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
@madryzolw: 1-2 dni to dość mało czasu na fajny wypad w góry czy lot do innego miasta. Gdybym miała jedną noc wolną i koniecznie chciała wyjechać to chyba wybrałabym jakieś fajne miasto w polsce gdzie nie byłam typu Białystok czy coś. Połazić po mieście, zwiedzieć, obejrzeć coś fajnego, dobrze pojeść. Jest teraz śnieg, fajna aura, jarmarki.
- 1
@asiaczk nie no urlopu mam więcej, ale chciałem oblecieć sporo ciekawych, a może nawet nietypowych miejsc, czy atrakcji w PL
- 1
@bialyodkurzacz: Altus
@bialyodkurzacz: Taka do której masz najbliżej ;)
- 0
@youngboomer: Laga na robercika
- 7
@Idesiku_Nago: nie ma zasady, czasami wraca się 15 minut, czasami 1.30h, 86 to magiczna trasa
- 2
@Idesiku_Nago: dzieci do szkoły/przedszkola, a potem na dworzec
Siemanko sportowe świry - czy jest tu ktoś kto czasem lubi pograć w #siatkowka a nie ma z kim grać lub gra w innych grupach i szuka ludzi do gry?
Szukam ludzi do gry na hali w siatkę, najlepiej regularnie raz w tygodniu - poziom różny w zależności od tego kto byłby chętny do gry.
#trocheruchuwkatowicach #katowice #sport
Szukam ludzi do gry na hali w siatkę, najlepiej regularnie raz w tygodniu - poziom różny w zależności od tego kto byłby chętny do gry.
#trocheruchuwkatowicach #katowice #sport
źródło: comment_1670969873gaibsGG5HQClozpphS96qS.jpg
Pobierz@Mit_o_chondriach: a co ich obchodzą czyjeś samochody? Najważniejsze żeby mandatu nie dostać za nieodśnieżony chodnik.
@Mit_o_chondriach a co mają z nim zrobić? Zjeść?
7
Katowice: Miasto przejmuje trzy budynki kopalni „Wujek”, w tym unikalną łaźnię

Największą wartość ma budynek dawnej Łaźni Łańcuszkowej. W grudniu 1981 strajkujący modlili się w niej i otrzymali absolucję generalną przed starciem z siłami wojska i milicji. Budynek ma dziś unikatowy charakter także z innego powodu - metody zawieszania ubrań górników na łańcuchach.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
@Waleczny_Kalafior: nie mam wolnych drugich 100k, podziękuje ;)
- 3
@jatylkozapytac: Miałam podobny problem co Ty, ostatecznie sukienkę za 7k wyprałam we własnej wannie. Sprzedałam bez problemu.
#katowice
Gdzie najlepiej zaparkować jeśli chcę być relatywnie blisko targów świątecznych?
Gdzie najlepiej zaparkować jeśli chcę być relatywnie blisko targów świątecznych?
- 7
@TymRazemNieBedeBordo: Galeria Katowicka
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Cześć, jako że mój driftowóz młodzieży wiejskiej wręcz popuszcza płynem chłodniczym z podniety na widok śniegu to gdzie tutaj można pobawić się i zarzucić bezkarnie dupom?
Najchętniej gdzieś katowice i okolice
#katowice
Najchętniej gdzieś katowice i okolice
#katowice
- 3
@czarnobialyblog: @pansiano: @Kuork: @andrewasos: Dzięki wielkie! To trzeba zacząć sezon na upalanie gruza xD
Cześć. Czy ktoś z #bytom lub okolic ( #chorzow #zabrze #katowice) grywa w #koszykowka na hali? Chętnie bym się dołączył - wiem, że jest granie.kurian, ale tam jak dla mnie za wysoki poziom
@Anty_Chryst: @katolabirynt: Ja też bym w kosza pograł na hali
- 1
@katolabirynt: nie znam innego niż kurian, grałem tam sobie ale czasami jakie tam typy przychodzą to się odechciewa :-)) ciśnienie maks i niebezpieczni trochę
- 30
"Nieważne z prądem czy pod..." - mimo że zatrąbiłem kierowca pojechał dalej a następnie skręcił drugi raz pod prąd w prawo... mam wrażenie że od śniegu ludziom zaczyna odbijać na drogach.
#katowice #polskiedrogi #kierowcy
#katowice #polskiedrogi #kierowcy

- 7
Z racji, że wszyscy zawsze tylko narzekają to ja chciałbym dziś pochwalić służby drogowe. DK86 Tychy-Katowice ładnie odśnieżona :)
#katowice
#katowice
- 0
@zalogowany_jako: ale to chyba przez tego tira co się rozwalił gdzieś koło załęża?
@breskali: tam było tyle śniegu i błota że zmieniając pas trzymałem kierownicę jak stara baba dodatkową emeryturę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z racji, że mam jeszcze sporo nadgodzin do wybrania, więc spontanicznie wybieram się do #katowice zobaczyć jarmark bożonarodzeniowy xD Kilka dni urlopu xD Oby tylko wizzair nie zrobił żadnych niespodzianek
Później dwa powtarzam dwa dni do pracy i wolne do stycznia xD
Tak można żyć #chwalesie
W tym roku łącznie jakieś 4 miesiące płatnego urlopu wpadły (a może i więcej?) #pracbazakarmelkowej
Ps co polecacie zobaczyć w
Później dwa powtarzam dwa dni do pracy i wolne do stycznia xD
Tak można żyć #chwalesie
W tym roku łącznie jakieś 4 miesiące płatnego urlopu wpadły (a może i więcej?) #pracbazakarmelkowej
Ps co polecacie zobaczyć w
- 6
@karmelkowa: jak lecisz tu specjalnie na jarmark to współczuję XD strasznie to małe, wąskie, w tłumie to ciężko coś obejrzeć, nie mówiąc o tym, żeby komfortowo zjeść oscypka z grilla za 8 zł XD Może poza typowymi godzinami "odwiedzin" jest lepiej, ale według mnie no nic specjalnego ani ciekawego
- 2
@karmelkowa: sprobuj sie dostac do sejmu slaskiego i przejechac sie winda

Jest sens wybrać się na jarmark #nikiszowiec #katowice autem? Czy prędzej ciul mnie strzeli niż tam zaparkuje?
@sylw1905: do łeba można dostać. Autem absolutnie
źródło: comment_1670777604H3MJBDigHXajOwxnRAB6YE.jpg
Pobierz- 2
@zalogowany_jako: @marchwia: @stanleyek: dzięki Mirki, uberem podjechałem bez problemu. Faktycznie nie na sensu swoim autem jechać
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 37
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 6
@czarnobialyblog już się bałem żeten świat p------o i kierowca bmw jechał przepisowo sam z siebie.
- 36
@czarnobialyblog: Historia trzyma w napieciu, trzeba przyznać. Ja już myślałem że pijany
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Ktoś ostatnio polecał. A ja NIE POLECAM. 15 minut czekania az ktoś podejdzie i typowe zagrywka "nie mamy terminala" xd taaa jeszcze uwierzę. Ode mnie 0/10 za cwaniactwo #katowice
źródło: comment_1670766088TH7VF64mSZ7C8XsUH3RSRu.jpg
Pobierz- 1
@valarr: podejrzewam nie udowodnię
konto usunięte via Zakop
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...





























#katowice
co jest z tym miastem nie tak?