@madryzolw: 1-2 dni to dość mało czasu na fajny wypad w góry czy lot do innego miasta. Gdybym miała jedną noc wolną i koniecznie chciała wyjechać to chyba wybrałabym jakieś fajne miasto w polsce gdzie nie byłam typu Białystok czy coś. Połazić po mieście, zwiedzieć, obejrzeć coś fajnego, dobrze pojeść. Jest teraz śnieg, fajna aura, jarmarki.
  • Odpowiedz
Pytanie do osób mieszkających w #sosnowiec i dojeżdżających samochodem do pracy w #katowice jak wyglądają wasze powroty po godzinie 16? Jest bardzo źle z korkami? Da radę przyjechać do Sosnowca przed godziną 17? Ile czasu wyjeżdżacie z Katowic?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemanko sportowe świry - czy jest tu ktoś kto czasem lubi pograć w #siatkowka a nie ma z kim grać lub gra w innych grupach i szuka ludzi do gry?
Szukam ludzi do gry na hali w siatkę, najlepiej regularnie raz w tygodniu - poziom różny w zależności od tego kto byłby chętny do gry.
#trocheruchuwkatowicach #katowice #sport
Lapidarny - Siemanko sportowe świry - czy jest tu ktoś kto czasem lubi pograć w #siat...

źródło: comment_1670969873gaibsGG5HQClozpphS96qS.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Cześć, jako że mój driftowóz młodzieży wiejskiej wręcz popuszcza płynem chłodniczym z podniety na widok śniegu to gdzie tutaj można pobawić się i zarzucić bezkarnie dupom?

Najchętniej gdzieś katowice i okolice

#katowice
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z racji, że wszyscy zawsze tylko narzekają to ja chciałbym dziś pochwalić służby drogowe. DK86 Tychy-Katowice ładnie odśnieżona :)
#katowice
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z racji, że mam jeszcze sporo nadgodzin do wybrania, więc spontanicznie wybieram się do #katowice zobaczyć jarmark bożonarodzeniowy xD Kilka dni urlopu xD Oby tylko wizzair nie zrobił żadnych niespodzianek
Później dwa powtarzam dwa dni do pracy i wolne do stycznia xD
Tak można żyć #chwalesie
W tym roku łącznie jakieś 4 miesiące płatnego urlopu wpadły (a może i więcej?) #pracbazakarmelkowej
Ps co polecacie zobaczyć w
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@karmelkowa: jak lecisz tu specjalnie na jarmark to współczuję XD strasznie to małe, wąskie, w tłumie to ciężko coś obejrzeć, nie mówiąc o tym, żeby komfortowo zjeść oscypka z grilla za 8 zł XD Może poza typowymi godzinami "odwiedzin" jest lepiej, ale według mnie no nic specjalnego ani ciekawego
  • Odpowiedz