@kimunyest95 kurde też sobie tego życzę. Już mnie męczą te dodatki, trzynastki nie ma ale non stop coś nowego. Jak nie deputat to dodatek inflacyjny, flaps to podnieśli z 38 na 50 zł za dniówkę, pożyczka z ZFSS z 30 tys na 40 tys bezprocentowej pożyczki. Dziennie praktycznie na 6 godzin. No i w wieku 48 lat pójdę na emeryturę. Jak tu żyć....
  • Odpowiedz
Hej Mirki zastanawiam się nad jedną rzeczą. Planuję budowę domku parterowego z poddaszem użytkowym. Architekt (a nawet kilku różnych) zdecydowanie zaleca mi wykonanie sufitów podwieszanych na poddaszu, ale ja cały czas zastanawiam się nad wykonaniem drugiego, górnego stropu betonowego. Wiem, że takie rozwiązanie jest popularne w okolicach Krakowa.

Zdaję sobie sprawę, że to jest większy koszt, bo jest dodatkowy strop i wszystko musi być też przygotowane pod większe obciążenia, ale zastanawiam się
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale ja cały czas zastanawiam się nad wykonaniem drugiego, górnego stropu betonowego.


@CrazyHorse1849: Wady sam wymieniasz: dodatkowy koszt, dodatkowy ciężar, który przecież nie zawiśnie w powietrzu, tylko za tym idzie cała konstrukcja budynku, która będzie to wspierać. Finalnie będzie to więc całkiem realny dodatkowy koszt. Jedyna zaleta, jaka mi przychodzi do głowy, to dodatkowa przestrzeń, mikrostryszek, który ci się tam wytworzy. Zależnie od kąta dachu i jego układu może to
  • Odpowiedz
Jak tam było wystaje na Festiwalu Nauki w #katowice ? Absolutnie chore ilości ludzi, czy da się tam miło spędzić czas i spokojnie obejrzeć?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ytaremtujest: chyba w Mysłowicach nie byłeś dawno tam same komisy są xD a o częściach to zapomnij. Tylko Gliwice jeśli o to chodzi ale ogólnie nie polecam giełd najlepiej grupki albo olx
  • Odpowiedz
#katowice #zakupy
Co to za cyrk w tym Primarku? Dzisiaj byłem obok około południa. Z 4 czy 5 ochroniarzy przy wejściu, jakieś kolejki, chyba z torbami nie wpuszczali.

Tak jest tam codziennie?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nosacz_ninja: w wiekszosci primarkow tak jest, przynajmniej w paryzu, wiedniu, dreznie, berlinie, frankfurcie i mediolanie. Taka maja polityke. W wiekszosci tez jak wychodzisz z zakupami to musisz pokazac paragon bo Cie nie wypuszcza, serio. Nie wiem czy w tym w kato tez, jeszcze nie bylam.
  • Odpowiedz
@nosacz_ninja: ja nie jestem obiektywna bo mam do tego sklepu sentyment, jak podrozowalam do uk dawno dawno temu to u nas nie bylo w ogole pepco ani nic z takim tanim szajsem to przywozilam po 10-15kg tego XD da sie wychaczyc fajne i tanie rzeczy, niektore czapki czy szaliki mam po 10 lat, no i maja fajne rozmiary bo malutkie xxs jest serio malutkie, no i spodnie dla karłow <155cm
  • Odpowiedz
#katowice wy jesteście normalni? Centrum tak wygląda w każdą sobotę? Ilość aut to jest jakiś dramat xD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach