Potrzebuje hajsu na koncie usd w xtb. Jak najlepiej przelać pln aby jak najmniej odciągnęli za przewalutowani i prowizje? Czy zrobić przelew na konto pln i potem przelać na konto usd? Zrobić przelew na konto euro i potem z niego na usd? Czy założyć karte xtb? A może jeszcze inaczej? Mam zwykłe konto w Erste i otworzyłem konta w pln, euro i usd na xtb. Z góry dziękuję
#gielda #
#gielda #
































#przegryw #heheszki #ekonomia #gielda
źródło: a5ee742771fc17235b2eeb67b0b3572ef27a2d33587f65dc9a3a94f68565ec4e
PobierzKaucja czyni wolnym