Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Cyberdyne
Profil firmowy

Cyberdyne

Dołączył 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1487
  • Znaleziska 245
  • Mikroblog 1242
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 9

868

Szokujące nagranie z ataku na dziennikarzy Sky News w UK

Pokaż treści 18+

Szokujące nagranie z ataku na dziennikarzy Sky News w UK

W Wielkiej Brytanii ponownie zrobiło się głośno o rosnących napięciach w tzw. no-go zones. Na viralowym nagraniu z ostatnich dni widać, jak ekipa Sky News zostaje otoczona i agresywnie przepędzana przez grupę mężczyzn w jednej z muzułmańskich dzielnic Anglii.

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: 13.06.2026, 15:16:40
  • 101
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    anglia
  • #
    muzulmanie
  • #
    uchodzcy
  • #
    religia
Cyberdyne
Cyberdyne 13.06.2026, 23:32:49 via Wykop
  • -1
@Bonwerkz: nie Sky News. To jest TV Murdocha

597

Zwolniono 8000 osób w meta, a wczoraj awaria faceooka

Zwolniono 8000 osób w meta, a wczoraj awaria faceooka

Zuckerberg wyraźnie powiedział inwestorom, że ostatnie zwolnienia Meta były spowodowane pilną potrzebą zrównoważenia ogromnych wydatków na sprzęt i badania nad sztuczną inteligencją, a nie bezpośrednim zastąpieniem ludzkich miejsc pracy przez zautomatyzowane algorytmy.

DriveSpace
z
timesofindia.indiatimes.com
dodany: 13.06.2026, 08:57:13
  • 104
  • #
    facebook
  • #
    it
  • #
    praca
  • #
    usa
Cyberdyne
Cyberdyne 13.06.2026, 23:13:33 via Wykop
  • -1
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cyberdyne - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Cyberdyne
Cyberdyne 13.06.2026, 22:36:33
  • 9
Dzięki socjalizmowi każdy Zimbabweńczyk stał się trylionerem przed Elonem 😎

#elonmusk #bekazlewactwa #antykapitalizm #heheszki
Cyberdyne - Dzięki socjalizmowi każdy Zimbabweńczyk stał się trylionerem przed Elonem...

źródło: 1000103721

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

karol-maroszczyk
karol-maroszczyk
15.06.2026, 08:27:24 via Wykop
  • 0
@Cyberdyne: Tak działa mmt w praktyce
  • Odpowiedz
grand_khavatari
grand_khavatari
13.06.2026, 22:05:43
  • 3
Powiedzcie Muskowi, że jest dziadem publicznym bo wolał wynająć 100k kart graficznych Anthropikowi i zablokować generowanie wideło dla darmowych użytkowników Groka
i ta cala jego gadanina jest o kant d--y roztuc
#grok #gooner #przegryw
grand_khavatari - Powiedzcie  Muskowi, że jest dziadem publicznym bo wolał wynająć 10...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cyberdyne
Cyberdyne 13.06.2026, 22:25:22 via Wykop
  • 0
@grand_khavatari: i tak jest zajebisty
Cyberdyne - @grand_khavatari: i tak jest zajebisty

źródło: 590b6077236a7fe234ab35c4ab7ff4285694979cf43355516af89c6e018260f3

Pobierz
  • Odpowiedz
Al-3_x
Al-3_x
13.06.2026, 15:57:46
  • 21
Nie znoszę takiej narracji, że Elon mógłby swoją kasę rozdać i pomóc niezliczonej ilości ludzi. Ogólnie uważam, że istnienie miliarderów to patologia systemu kapitalistycznego, ale pomysł masowego rozdania ich majątków jako recepta na nierówności społeczne to zwykła naiwność. Jak to mówią trzeba człowiekowi dać wędkę, a nie rybę bo jak da mu się rybę to ją zje i niedługo później znowu będzie głodny.

#polityka #elonmusk #antykapitalizm
Al-3_x - Nie znoszę takiej narracji, że Elon mógłby swoją kasę rozdać i pomóc niezlic...

źródło: fwfwefew

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cyberdyne
Cyberdyne 13.06.2026, 17:40:48 via Wykop
  • 1
(większość bo nie cały i to też trzeba zaznaczyć).


@Al-3_x: wymyślasz to sobie z d--y. Elon ma kilkaset mln gotówki. To mniej niż jeden promil. Reszta w akcjach.

Kolejny typ nie mający pojęcia o czym mówi. Elon praktycznie nic nie ma. Ma tylko odrzutowiec którego potrzebuje i dom w Austin. Żadnych jachtów, posiadłości itp.

Z--------a 24h na dobę. Praktycznie tylko pracuje
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne 13.06.2026, 17:48:37 via Wykop
  • 2
Warren Buffett zdobył swoją fortunę na akcjach


@Al-3_x: Buffet nic nie stworzył. Dorobił się na spekulacji w przeciwieństwie do Elona.

Musk jest jak najbardziej filantropem. Jego celem nie są pieniądze. Od dawna powtarza że dużo trudniej jest te pieniądze dobrze wydać. Łatwo dać ludziom żeby je przejęli, wystąpi i jutro byli w punkcie
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne 13.06.2026, 17:51:38 via Wykop
  • 1
@GladysDelKarmen: dokładnie. Lewacy mówili że Elon zmarnował pieniądze na zakup Twittera. ZMARNOWAL ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie, teraz poprzedni udziałowcy mają te 44mld. Idź się przyjeb do nich pasożycie...

Specjaliście nie rozumieją żadnych podstaw ekonomii. Nie rozumieją czym są aktywa, pieniądza i dobra konsumenckie.
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne 13.06.2026, 17:59:02 via Wykop
  • 0
@Al-3_x:
Cyberdyne - @Al-3_x:

źródło: 1000103710

Pobierz
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne 13.06.2026, 18:01:59 via Wykop
  • 0
@Al-3_x: ERIC SCHMIDT, 2024:

„Jadłem Kolację z Elonem, a on tej nocy o 22:00 leciał na spotkanie o północy z xAl. Pomyślcie o tym."
Cyberdyne - @Al-3_x: ERIC SCHMIDT, 2024:

„Jadłem Kolację z Elonem, a on tej nocy o 2...
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne 13.06.2026, 18:04:25 via Wykop
  • 0
@Al-3_x: Marc Andreessen:

„Elon spędził 18 godzin w biurze xAI, a każda osoba miała 5 minut na zabranie głosu, aby wyjaśnić Elonowi, co robi.

Każdy pracownik miał szansę zostać doceniony za swój wysiłek i każdy pracownik miał możliwość otrzymania na żywo informacji zwrotnej od szefa, który miał kompleksowy przegląd wszystkiego, co pracownik powinien zrobić"
Cyberdyne - @Al-3_x: Marc Andreessen:

„Elon spędził 18 godzin w biurze xAI, a każda ...
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne 13.06.2026, 18:10:06 via Wykop
  • 0
@Al-3_x: i co prostaczku? Mogę tak bez końca...
Cyberdyne - @Al-3_x: i co prostaczku? Mogę tak bez końca...

źródło: 1000103714

Pobierz
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne 13.06.2026, 18:42:45 via Wykop
  • 1
@Al-3_x: to potwierdzają setki pracowników na przestrzeni 30 lat idioto. Po drugiej stronie jesteś ty bez żadnych dowodów tylko ze swym bezpodstawnym wyciem.

Sam mówi że z X korzysta głównie na kiblu. Czasem wejdzie coś napiszę i wyjdzie. Mówi że wrzuca granat i ucieka
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne 13.06.2026, 20:26:49 via Wykop
  • 0
@Al-3_x: napisanie kilkudziesięciu twettow z których połowa to !!, wow, albo 💯 nie zajmuje kilka godzin debilu. Jak zwykle tuman rzucił sie do wygooglowania wysrywów o tym ile Musk twettuje. Zapanował wpis cytatami które nic nie udowadniają, jednocześnie kompletnie nie odnosząc się do argumentów które ja przedstawiłem.

Elon też regularnie bierze udział w różnych uroczystościach czy spotkaniach albo rozmowach telefonicznych. Biznesmeni często lubią wliczać takie rzeczy w czas pracy.


Nawet gdyby jednak
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne 13.06.2026, 16:15:13
  • 13
Miłosierna lewica vs paskudny kapitalista, faszysta:

#elonmusk #4konserwy #bekazlewactwa #gielda #ciekawostki #technologia
Cyberdyne - Miłosierna lewica vs paskudny kapitalista, faszysta:

#elonmusk #4konserw...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cyberdyne
Cyberdyne
Autor
13.06.2026, 16:53:11 via Wykop
  • 1
Cyberdyne
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne
Autor
13.06.2026, 17:00:04 via Wykop
  • 3
@TajnyPortfelBuffeta: DOGE cały czas działa, oszczędza pieniądze i Elon je całkowicie finansuje kretynie.

Skończyli finansować opery transgender w etiopii
Cyberdyne - @TajnyPortfelBuffeta: DOGE cały czas działa, oszczędza pieniądze i Elon j...
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne
Autor
13.06.2026, 17:09:46 via Wykop
  • 1
@TajnyPortfelBuffeta: bezcelowe wydawanie pieniędzy podatników które nic nie rozwiązuje.

Ty masz ich głęboko w p-----e. Identycznie jak np. 44tys. pristestantow w Iranie których w ciągu miesiąca z-----ł ich własny rząd. Gdzie twój jazgot tepaku? Przecież krzyczycie ciągle o ludobójstwie w gazie a jak myślimy zajebqly własnych obywateli to d--y cicho.

Jesteście żałosnymi patusami, którzy wycierają sobie mordy krzywda innych, to tylko wasza amunicja do rzucania w innych a jesteście samolubni
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne
Autor
13.06.2026, 17:15:42 via Wykop
  • 1
może masz lepsze dane


@TajnyPortfelBuffeta: oni nieaja żadnych danych jełopie. Sami piszą że to ich prognozy. Nędzną nagonka kolejnej NGO z której Musk odciął pasożytów od koryta 🤣

lol nie wiem kogo ty na mnie projektujesz ale ok widze że profilowe to nie mem


I tyle. Żadnych argumentów frajerze. Jak zawsze tylko puste jechanie...
Cyberdyne - >może masz lepsze dane

@TajnyPortfelBuffeta: oni nieaja żadnych danych j...

źródło: 1000103703

Pobierz
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne
Autor
13.06.2026, 17:54:12 via Wykop
  • 1
@TajnyPortfelBuffeta: coraz lepiej tumanie
  • Odpowiedz
radkoski
radkoski
13.06.2026, 07:11:26
  • 940
#bekazpisu #polityka 😎
radkoski - #bekazpisu #polityka 😎

źródło: 1000167206

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cyberdyne
Cyberdyne 13.06.2026, 15:47:01 via Wykop
  • 1
@radkoski: przecież on w tym materiale n--------a na PiS jełopie. 688 debili sobie trzepie do żałosnej propagandy
Cyberdyne - @radkoski: przecież on w tym materiale n--------a na PiS jełopie. 688 deb...
  • Odpowiedz
EkspertEverything
EkspertEverything
13.06.2026, 11:59:36
  • 4
Zauważem, że w dyskusjach na temat Elona Muska za każdym razem pojawiają się ludzie w komentarzach, piszący, że Elon dostał jakieś miliony od ojca, który to miał być właścicielem kopalni szmaragdów/diamentów. Jest to oczywiście kłamstwo. Elon jest self-madem.
#elonmusk #swiat #biznes #gospodarka #tesla #spacex
EkspertEverything - Zauważem, że w dyskusjach na temat Elona Muska za każdym razem po...

źródło: 3621

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cyberdyne
Cyberdyne 13.06.2026, 12:41:25 via Wykop
  • 2
@sidhellfire: przeciwnie, to Erol opowiadał wszystkim ze był milionerem, łechtając sobie ego jełopie. I co ta fota udowadnia? Że miał garnitur stojąc przed stodołą z rollsem? 🤣

Tak w ogóle jego ojciec został w Afryce a nie wyemigrował z Elonem jełopku.

Kłamcie dalej żałośni nieudacsnicy.
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne 12.06.2026, 17:12:22
  • 11
#elonmusk #tesla #spacex #gielda #ciekawostki #bekazlewactwa
Cyberdyne - #elonmusk #tesla #spacex #gielda #ciekawostki #bekazlewactwa

źródło: 1000103667

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cyberdyne
Cyberdyne
Autor
12.06.2026, 17:14:47 via Wykop
  • 4
@sebastian-rogalski: wartość twojego domu to nie twoje pieniądze. Nie możesz wydać domu
Cyberdyne - @sebastian-rogalski: wartość twojego domu to nie twoje pieniądze. Nie moż...

źródło: 1000103653

Pobierz
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne
Autor
12.06.2026, 17:25:12 via Wykop
  • 1
@xz2580: może, ale po co? On nie wydaje pieniędzy. Praktycznie nic nie ma. Tylko odrzutowiec i dom a Austin od roku. Wcześniej miał tylko domek w Starbase który kupił za 50k$. Nie ma na co wydawać.
Cyberdyne - @xz2580: może, ale po co? On nie wydaje pieniędzy. Praktycznie nic nie ma...

źródło: 0da3328027b32c266b1521a01924a1511964c6461a5157e5a590cf18cf8c27b0

Pobierz
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne
Autor
12.06.2026, 17:34:02 via Wykop
  • 11
@DoktorMorela: lewacy tego nie rozumieją. Jednych aktywów nie przekonwertuje aż na p--o dla nich.

Identycznie lewacy mówili że Elon zmarnował 44mld$ jak kupił Twittera, zamiast wydać je. Oni myślą że te pieniądze zniknęły, że zmarnował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lewactwo nie rozumie podstaw ekonomii, czym są pieniądze, aktywa i dobra kondumenckie
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne
Autor
12.06.2026, 17:45:42 via Wykop
  • 4
@xz2580: wszystkie wygody w twoim nędznym życiu to zasługa miliarderów i milionerów. Wielkich firm produkcyjnych, logistycznych którzy cały czas optymalizują procesy produkcji żebyś miał jak najtańsze dobrał które bezmyślnie konsumujesz. I ten komputer na którym piszesz swoje tępe wysrywy jest zasługą firm za którymi stoją miliarderzy, bo kogo innego? Może twoją albo rządu? 🤣

Powinniście jełopy codziennie dziękować miliarderów za zorganizowanie tak łatwego życia.
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne
Autor
12.06.2026, 18:05:01 via Wykop
  • 2
@bonzo_fugazi: pomyliłem idiotę z którym rozmawiam. Co mam doczytać? Jakieś argumenty jełopie. Tu nie ma merytoryki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne
Autor
12.06.2026, 18:32:41 via Wykop
  • 3
@bonzo_fugazi: argumentów nadal żadnych sebuś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne
Autor
12.06.2026, 19:26:32 via Wykop
  • 2
@slapdash: przecież mówię o socjalistycznych debilach którzy chcą aktywów miliarderów.
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne
Autor
12.06.2026, 20:53:14 via Wykop
  • 1
@stefansiarrasiarzewski: Elon nie ma i nigdy nie miał jachtu jełopie 🤣
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne
Autor
13.06.2026, 12:37:34 via Wykop
  • 0
pisanie, że ten człowiek praktycznie nic nie ma, to nieporozumie. Jakoś są jego zdjęcia i filmy na jachcie, czy w supersamochodach

@stefansiarrasiarzewski: jest jedno zdjęcie jak był na zwykłej łódce a nie na jachcie 10 lat temu. W życiu miał tylko jednego mclarena i poza tym same Tesle.

Daj te zdjęcia super samochodów i jachtów żałosny bóldupcu 🤣🤣🤣

NIE P-----L JANUSZ TYLKO DAWAJ FOTKI I FILMY O KTÓRYCH BREDZISZ.
  • Odpowiedz

43

Elon Musk pierwszym bilionerem w historii

Elon Musk pierwszym bilionerem w historii

Udział Muska w SpaceX sprawił, że jego majątek wzrósł do około 1,1 biliona dolarów, czyniąc go według artykułu Forbesa pierwszym bilionerem w historii.

rales
z
forbes.com
dodany: 12.06.2026, 16:42:24
  • 27
  • #
    elonmusk
  • #
    musk
  • #
    spacex
  • #
    usa
  • #
    pieniadze
  • #
    gielda
Cyberdyne
Cyberdyne 12.06.2026, 17:08:35 via Wykop
  • -7
@Danuel: nie miał żadnego majątku tumanie. Elon założył zip2 za 2k$ w 1995 roku. W 1999 Compaq kupił ją za 300mln$. Elon z tego dostał 22mln$, bo zostało mu tylko 7% udziałów.

Tyle z twoich żałosnych mitów o jego bogactwie żałosny przegrywie. Usprawiedliwiają się nieudaczniku 🤣
Cyberdyne - @Danuel: nie miał żadnego majątku tumanie. Elon założył zip2 za 2k$ w 199...

źródło: 1000103667

Pobierz
Cyberdyne
Cyberdyne 12.06.2026, 20:03:42 via Wykop
  • 0
@HammerWZZN: nic takiego nie powiedział
Cyberdyne
Cyberdyne 12.06.2026, 20:04:56 via Wykop
  • 1
@Chris_Karczynski: nic nie dostał. Jego ojciec był pierwszym INWESTOREM Zip2. Zainwestował, ale mu nie dał. Zarobił na tym w c--j milionów.
Cyberdyne
Cyberdyne 12.06.2026, 19:39:27
  • 2
#gielda #spacex #elonmusk #ciekawostki
Cyberdyne - #gielda #spacex #elonmusk #ciekawostki

źródło: 1000103684

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrimoaldStarszy
GrimoaldStarszy
13.06.2026, 00:41:42 via Wykop
  • 1
@GladysDelKarmen: i dwie razem zsumowane kapitalizacje wo wciąż mniej niż Apple
  • Odpowiedz
GladysDelKarmen
GladysDelKarmen
13.06.2026, 08:04:43 via Wypiek
  • 1
@GrimoaldStarszy a przypomnij ile jest już Apple na rynku
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne 19.01.2026, 09:20:51
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cyberdyne
Cyberdyne
Autor
12.06.2026, 19:10:21 via Wykop
  • 0
@Przypomnienie za dwa lata.


@dzony77: @piratestorm @Lapacz_Spadajacych_Nozy 😎
Cyberdyne - >@Przypomnienie za dwa lata.

@dzony77: @piratestorm @LapaczSpadajacychNo...

źródło: 1000103667

Pobierz
  • Odpowiedz
Przegrywex
Przegrywex
12.06.2026, 18:00:22
  • 1
Czy to oznacza, że Elon Musk stał się bilionerem?
#spacex #gielda #finanse #inwestycje #inwestowanie
Przegrywex - Czy to oznacza, że Elon Musk stał się bilionerem?
#spacex #gielda #finan...

źródło: 1000028360

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cyberdyne
Cyberdyne 12.06.2026, 18:02:04 via Wykop
  • 0
@Przegrywex: milionerem po polsku, po angielsku trylionerem
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne 12.06.2026, 18:06:22 via Wykop
  • 2
Tak, oczywiście miało być bilionerem nie milionerem
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne 12.06.2026, 17:35:53
  • 4
#elonmusk #spacex #gielda
Cyberdyne - #elonmusk #spacex #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cyberdyne
Cyberdyne
Autor
12.06.2026, 17:36:11 via Wykop
  • 1
Cyberdyne
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
12.06.2026, 12:09:40
  • 5
Jakby Musk rozdał cały swój majątek Polakom z okazji tego że pomogli Haitanczykom walczyć o niepodległość to każdy z nas dostałby ok 104 000 PLN. #gielda #tesla #elonmusk #spacex #ciekawostki
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cyberdyne
Cyberdyne 12.06.2026, 15:16:29 via Wykop
  • 1
@Hole_to_another_universe: wy jesteście tępi.
Żeby rozdać te pieniądze musiałby sprzedać aktywa, więc wtedy inni by te aktywa posiadali, mógłbyś identycznie się p-------ć żeby tamci teraz ci dali, tak jak Elon.

Nie rozumiecie tępaki że majątku w postać akcji spółek nie można wydać? Nie przekonwertuje firmy Tesla w żarcie które tacy jak ty chcieliby przeżreć i wysrać. Nie zamienisz fabryk Tesli w playstation dla masy debili
  • Odpowiedz

16

SpaceX wchodzi na giełdę! Kupować czy uciekać?

SpaceX wchodzi na giełdę! Kupować czy uciekać?

SpaceX wchodzi na giełdę i już teraz można powiedzieć, że będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń w historii rynku kapitałowego.

IndependentTrader
z
independenttrader.pl
dodany: 11.06.2026, 07:52:55
  • 19
  • #
    gielda
  • #
    inwestycje
  • #
    inwestowanie
  • #
    pieniadze
  • #
    elonmusk
  • #
    spacex
Cyberdyne
Cyberdyne 11.06.2026, 14:44:22 via Wykop
  • 0
@januzssz: jak zdumpingowal? O czym ty bredzisz? Przecież obniżył ceny wielokrotnie ciemna maso 🤣

Tylko do konca 2021 roku samo ministerstwo obrony (bez NASA!!!) dzięki SoaceX zaoszczędziło ponad 40mld$ na startach względem ULA.

Zobacz sobie jakie były koszta przy STS i Delta V a jakie są przy SoaceX.

Adekwatny nick. Wymyśla sobie coś z d--y i p------i. Wynoszenie ładunków na orbitę jest tanie jak barszcz. Dlatego SoaceX dominuje rynek, bo
Cyberdyne - @januzssz: jak zdumpingowal? O czym ty bredzisz? Przecież obniżył ceny wi...

źródło: 1000103640

Pobierz
Cyberdyne - @januzssz: jak zdumpingowal? O czym ty bredzisz? Przecież obniżył ceny wi...
anonimowy_programista
anonimowy_programista
11.06.2026, 07:39:59
  • 0
Dobrze by było, by dało się chociaż korzystać z FSD, po przejechaniu przez granicę państwa w którym to już zatwierdzono...

Ciekawe, który kraj następny się zdecyduje.

#tesla
anonimowy_programista - Dobrze by było, by dało się chociaż korzystać z FSD, po przej...

źródło: HKeFE14WAAAc_Xb

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cyberdyne
Cyberdyne 11.06.2026, 08:07:33 via Wykop
  • 0
Bo Trump zaczyna anksje Grenlandii od Danii
  • Odpowiedz
anonimowy_programista
anonimowy_programista
11.06.2026, 04:45:02
  • 2
Tesla Full Self Driving zatwierdzone w Belgi.

Gdzie FSD jest dostępne:

Europe
* Belgium 🇧🇪
anonimowy_programista - Tesla Full Self Driving zatwierdzone w Belgi.

Gdzie FSD jest...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cyberdyne
Cyberdyne 11.06.2026, 05:31:59 via Wykop
  • 0
* W Chinach jeszcze nie jest dostępna dla wszystkich, tylko udostępniana stopniowo.

Po Holandii reszta EU bardzo szybko leci

Nie nadążają z aktualizacją strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cyberdyne - * W Chinach jeszcze nie jest dostępna dla wszystkich, tylko udostępniana ...

źródło: 1000103622

Pobierz
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne 11.06.2026, 01:52:17
  • 1
#tesla #fsd #motoryzacja #technologia
Cyberdyne - #tesla #fsd #motoryzacja #technologia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cyberdyne
Cyberdyne
Autor
11.06.2026, 01:53:18 via Wykop
  • 2
Cyberdyne

źródło: 1000103607

Pobierz
  • Odpowiedz
LewCyzud
LewCyzud
10.06.2026, 22:21:52
  • 5
Kiedy opowiadasz znajomym, że załadowałeś się po same kule w #dino i jeden z ziomków się zaśmiał
#gielda
LewCyzud - Kiedy opowiadasz znajomym, że załadowałeś się po same kule w #dino i jeden...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cyberdyne
Cyberdyne 10.06.2026, 22:24:31 via Wykop
  • 1
@LewCyzud: godzinę temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://wykop.pl/wpis/86433785/juz-wczoraj-bylo-250mld-zlecen-na-zakup-akcji-wart
@Cyberdyne +1
Już wczoraj było 250mld$ zleceń na zakup akcji wartości 75mld$. Do otwarcia pewnie dobiej do 300.

Funny how?

#spacex #gielda #elonmusk
więcej
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne 10.06.2026, 23:18:45 via Wykop
  • 2
@LewCyzud:
Cyberdyne - @LewCyzud:

źródło: 1000103604

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 26.02.2026

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 19.04.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking