@Average-CottonWorld-Enjoyer: a nie jest tak, że jest tylko 5% akcji w obiegu? Tzn że to jak z jakimś tokenem na blockchainie. Gdzie jest go niby dużo a 95jest zamrożone a z 5% aż 4% kontrolują ludzie związani z twórcą lub inwestorzy. Co daje im możliwość dowolnej manipulacji?
  • Odpowiedz
@m0rdeczka: to ta sama co nawoływała do otwarcia granic na nachodzćów w okolicach 2015r, ale jak doszło do zamachu terrorystycznego na jej koncercie (odpalenie granatu) bodaj w menczesterze to uciekła z podkulonym ogonem do swojego pałacu w usa, chronionego przez goryli uzbrojonych po zęby?
to chyba nie ta sama ariana grande, nie?
  • Odpowiedz
#amc #gielda wykres wygląda jakby zaraz rakieta miała w kosmos wystrzelić, 2msc temu był spadek poniżej 1usd, dziś mamy 2,34usd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mbank #gielda czy mozna w jakis sposób akutalizowac stan inwestycji zagranicznych na aplikacji emakler czy dzieje sie to tylko w dni działania gpw o 9 rano?
Irytuje mnie to ze nie wiem jaki mam obecnie wynik
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

z Wykopu wpakowały by swoje oszczędności życia z nadzieją


@NimooZysku:
musiałeś podkręcić dramę słowami "oszczędności życia" :))

jeżeli gość wyśle totolotka za 5 zł , co z punktu widzenia matematyki jest szaleństwem, to też krzyczysz na niego że "wpakował"oszczędności życia"?
  • Odpowiedz
Dobrze rozumiem, że nasz pomarańczowy pirat rozwalił światową gospodarkę, rozpoczął nową falę inflacji i kryzys energetyczny, jeszcze bardziej zdestabilizował Bliski Wschód, nie rozwiązał sprawy broni jądrowej, ale przynajmniej cieśnina będzie de facto pod kontrolą Iranu mimo, że wcześniej nie była?

#gielda
jacas - Dobrze rozumiem, że nasz pomarańczowy pirat rozwalił światową gospodarkę, roz...

źródło: IMG_7872

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jacas: dobrze. Wszystko co mógł s--------ć to s--------ł. Dosłownie ani jednego profitu USA nie dostało, za to wzmocnili Iran. Art of the Deal, ale czego się spodziewać, po starej małpie. On by tej głupiej Grenlandii nie potrafił przejąć, bo by się wywrócił na lodzie i ten głupi łeb rozwalił
  • Odpowiedz