wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 1

- 1
@ParadygmatYT: nie widziałem, a sam wywiad jest z 11.06.
@ethize: vikopkowi inwestorzy już sekundę po publikacji mają obejrzane. Dziękuję za link
- 7
- 1
a może gruby zrobi zmyłkę i nie spuści od razu akcji spcx żeby potem wyleszczanie lepiej wyszło na kolejnych 2 ipo #gielda
@MisPluszowyZWadaWymowy: nasdaq ETF kupuje to za 2 tygodnie to ciekawe w jakiej cenie. Bo że spadnie o około 50% od ATH to mam sporą pewność.
@Average-CottonWorld-Enjoyer: a nie jest tak, że jest tylko 5% akcji w obiegu? Tzn że to jak z jakimś tokenem na blockchainie. Gdzie jest go niby dużo a 95jest zamrożone a z 5% aż 4% kontrolują ludzie związani z twórcą lub inwestorzy. Co daje im możliwość dowolnej manipulacji?
źródło: 1000025285
Pobierz@m0rdeczka: to ta sama co nawoływała do otwarcia granic na nachodzćów w okolicach 2015r, ale jak doszło do zamachu terrorystycznego na jej koncercie (odpalenie granatu) bodaj w menczesterze to uciekła z podkulonym ogonem do swojego pałacu w usa, chronionego przez goryli uzbrojonych po zęby?
to chyba nie ta sama ariana grande, nie?
to chyba nie ta sama ariana grande, nie?
@levzor: tak, to sama
nawet tak ogromna tragedia dotycząca lewaka bezpośrednio nie jest w stanie wyleczyć owego lewaka z choroby umysłowej
nawet tak ogromna tragedia dotycząca lewaka bezpośrednio nie jest w stanie wyleczyć owego lewaka z choroby umysłowej
I szulernia zamknięta, znowu zostaje oglądanie gejowskiego krypto na weekend które rusza się 0.01% na miesiąc.
#gielda
#gielda
@UczesanyPedryl: nieźle się to wszystko popierdzieliło, teraz jazda bez trzymanki na największych spółkach świata, a krypto +1%, -1%
#gielda no i co teraz tak normalnie sobie tutaj siedzimy na tagu i czekamy na poniedzialek az otworzą giełdę w pl a potem w usa?
@mirasKo-Kalwario: no tak, jeszcze wklejamy mem z Escobarem
@mirasKo-Kalwario: nawet film o tym jest
źródło: image
Pobierz- 0
@202492:
Grubas.
Grubas.
- 42
@Need: ok oski
@nabla-delta: Ok oski
@DoktorMorela: mbank i giełda to tak jak trabant i WRC, lepiej przesiąść się do czegoś lepszego.
@DoktorMorela: tak, otworzyć konto u normalnego brokera który ma notowania na żywo
jesteś miliarderem, że te prowizje w mbanku Cię nie bolą? xD
jesteś miliarderem, że te prowizje w mbanku Cię nie bolą? xD
z Wykopu wpakowały by swoje oszczędności życia z nadzieją
@NimooZysku:
musiałeś podkręcić dramę słowami "oszczędności życia" :))
jeżeli gość wyśle totolotka za 5 zł , co z punktu widzenia matematyki jest szaleństwem, to też krzyczysz na niego że "wpakował"oszczędności życia"?
nie, ale myślę sobie, że jest debilem, bo dosłownie pakuje do śmietnika 10zł dziennie. To samo w tym przypadku :)
- 4
@breakdown1: NO chyba raczje nie, po co taki komputer w samochodzie?
@zibizz1: xDDD
#gielda a wy już zarobieni po IPO spaceX
@NimooZysku: a my na mikronie czekamy na wzrosty na peronie
@Brian_Carroll: proszę nie pij
- 0
@Brian_Carroll: byłam ale jak zobaczyłam ceny, musiałam zrobić pewną transakcję. Ofertę dnia po raz drugi, sprzedane
@PodniebnyMurzyn: zostaw te xtb, lecimy na magnesie na hiszpanie na strzała
źródło: 1000030289
Pobierz@PodniebnyMurzyn: Przychody? Na gieldzie? Ja myslalem, ze my to robimy z pasji
- 23
Dobrze rozumiem, że nasz pomarańczowy pirat rozwalił światową gospodarkę, rozpoczął nową falę inflacji i kryzys energetyczny, jeszcze bardziej zdestabilizował Bliski Wschód, nie rozwiązał sprawy broni jądrowej, ale przynajmniej cieśnina będzie de facto pod kontrolą Iranu mimo, że wcześniej nie była?
#gielda
#gielda
źródło: IMG_7872
Pobierz@jacas: wielki bohater ludzkości odblokuje cieśninę, a Ty jeszcze narzekasz niewdzięczniku?
@jacas: dobrze. Wszystko co mógł s--------ć to s--------ł. Dosłownie ani jednego profitu USA nie dostało, za to wzmocnili Iran. Art of the Deal, ale czego się spodziewać, po starej małpie. On by tej głupiej Grenlandii nie potrafił przejąć, bo by się wywrócił na lodzie i ten głupi łeb rozwalił
- 0






























#gielda #akcje #wykopobrazapapieza
źródło: 1000112215
Pobierz